Sraz ACH- Morávka

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Vojta

Sraz ACH- Morávka

Příspěvek od Vojta »

Tak je to tady!
Včera mi přišel e-mail z ACH Hulváky - pozvánka na sraz malých vozidel Daewoo (Tico, Matiz, Spark) na 20.8.2005 v Morávce v Beskydech. Začátek není uveden, ale snad se to dozvím. Budu se ptát. Hlavní je, že už je to jisté. :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Bližší informace na www.moravka.com , přihlášky a registrace marketing@chevy.cz.
Upřesnění začátku akce bude 15.8.2005
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dejte na fóru vědět, kdo pojede! Já už jsem se přihlásil a mám už i nocleh objednaný.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

jel bych....

Příspěvek od Tompetr »

Vojta píše:Dejte na fóru vědět, kdo pojede! Já už jsem se přihlásil a mám už i nocleh objednaný.
.... ale nebudu tady. Docela by mě zajímalo to čipování. Jestli se svezeš a budeš mít srovnání tak se poděl o zážitky.
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Jaj...to je ale daleko :(
Navíc máme v tu sobotu rodinnou sešlost i kdybych si na to našetřil tak nemůžu...

Musíš Vojto fotit jak o život a pak napsat zevrubnou reportáž ( to platí i pro speciálního hosta Ondřeje Šlachtu, jak píšou na stránkách ACH :lol: :lol: )
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

To je tak malý prostor že se tam vejdou jen matízci a spol.? :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“