CZECH TEKK

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

CZECH TEKK

Příspěvek od Olda »

Co říkáte tomu co se děje u nás kolem czech tekku :? , je třeba na slovensku něco podobného?
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

sice neviem co je czech tekk ale na Slovensku mame vacsi bordel vo vsetkom ako vy takze urcite :lol: :lol: :lol:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

No ja by som toho policajneho sefa nechal zmlatit tak, ako tu 16 rocnu holku :twisted: Zacinate tam mat Policajny stat. Dufam, ze vam obcas internet pustia :lol: :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

:lol: No ja se musim policie zastat, jak slysim tuhle hudbu, mlatil bych je taky :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Jeannn

Re: CZECH TEKK

Příspěvek od Jeannn »

Olda píše:Co říkáte tomu co se děje u nás kolem czech tekku :? , je třeba na slovensku něco podobného?
Czech tekk je myslim techno party . Myslim ze zelenaci vopruzuju kazdeho nie iba texno maniakov
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: CZECH TEKK

Příspěvek od Akri »

Jeannn píše:
Olda píše:Co říkáte tomu co se děje u nás kolem czech tekku :? , je třeba na slovensku něco podobného?
Czech tekk je myslim techno party . Myslim ze zelenaci vopruzuju kazdeho nie iba texno maniakov
u nas nejsou zeleniii :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Jeannn

Příspěvek od Jeannn »

uz si ich seckych nalakoval na ruzovo co ?? :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Ono se to hrozně těžko hodnotí, kdo je nebo není na vině, po bitvě je každý generálem, ale:
1) Mít tohle kousek od baráku, budu chválit policii, že to rozpustila
2) Pokud to měla být "pokojná oslava" nebo co, proč ty pálky, zápalné
lahve apod. a taková zranění policistů, vybavených všemi možnými
ochr. prostředky? :?:
3) Pokud policie nezakročí, bude kritizována, pokud ano, stane se totéž. :!:

Tak a teď ať to někdo přesně a spravedlivě rozsekne, protože každá strana má svou pravdu bude ji tvrdě hájit. Soudit to, pokud jsme tam nebyli nemá cenu.
Ženská co mluvila ve zprávách o střílení za přecházení na červenou - v souvislosti s techpárty - si nevidí podle mě na špičku nosu -- mluví totiž o porušování zákona a předpisů platných v této zemi.
Berte to prosím jen jako můj soukromý názor, nebyl jsem tam a techno mi nic neříká.
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Techno pocuvam ale na taketo akcie nechodim :!: :!: po nejakom case technomamiakom nie je rady :( :( A ked tieto akcie neprebiehaju v klude mali by sa rozpustit :!: Moj nazor ;)
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

:lol: a ja myslel, ze ta fasirka co tam byla, bylo to pravy techno :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Jsem už sice postarší, ale nůj názor se od mládí nezměnil. Když někdo porušuje zákon, musí čekat postih. A jestli někdo dělá bordel, tak musí dostat přes držku. Pletou si demokracii s anarchií. Jestli si někdo myslí, že demokracie znamená to, že si můžu dělat co chci, že můžu svévoně vstoupit na jakýkoliv pozemek, rozbít cokoliv, házet na policajty kamení a další předměty, tak se šíleně mýlí. Já být policajt a někdo mě trefit kamenem, tak vidím rudě. Já bych ty technaře nechal tyto akce pořádat někde v opuštěném povrchovém lomě, nechal bych je tam měsíc, ono by je to přešlo. A zraněná čtrnáctiletá holka? Co měla co dělat čtrnáctiletá holka o půlnoci někde na louce? Co na to rodiče? Já vidět svoje děti takhle vyvádět, tak je doma utluču.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Tak jakozto odpurce techna, rozhodne s tvym nazorem nesouhlasim :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

Vojta píše:Jsem už sice postarší, ale nůj názor se od mládí nezměnil. Když někdo porušuje zákon, musí čekat postih. A jestli někdo dělá bordel, tak musí dostat přes držku. Pletou si demokracii s anarchií. Jestli si někdo myslí, že demokracie znamená to, že si můžu dělat co chci, že můžu svévoně vstoupit na jakýkoliv pozemek, rozbít cokoliv, házet na policajty kamení a další předměty, tak se šíleně mýlí. Já být policajt a někdo mě trefit kamenem, tak vidím rudě. Já bych ty technaře nechal tyto akce pořádat někde v opuštěném povrchovém lomě, nechal bych je tam měsíc, ono by je to přešlo. A zraněná čtrnáctiletá holka? Co měla co dělat čtrnáctiletá holka o půlnoci někde na louce? Co na to rodiče? Já vidět svoje děti takhle vyvádět, tak je doma utluču.

v podstate s tvojím názorom súhlasím, aj keď by som nevolil takú agresiu...ale ak by cops nezasiahli, určite by sa takéto akcie čoraz viac rozmáhali.... a teraz si všetci, čo neschvaľujete počíňanie policajtov pomyslite, že ten pozemok na ktorom vyskakujú a hulákajú nejaký technomaniaci, metalisti, alebo hocijaký iný sfetovaný a ožratý dav ľudí je váš, a že po skončení akcie na ńom zostane kvantum bordelu zadupaného do bahna, nehovoriac o tom že z lúky sa stane kus pozemku zoraného a zdupaného divými sviňami, ktoré z vysoka serú na to kto to po nich uprace....

no a na záver:
keď som bol o kus mladší, boli sme oslavovať nejaké narodky u kamaráta na chate a samozrejme že sme zadupali trávnik okolo chaty do blata. Jeho otec nás tak zvozil, že sme ten trávník nakoniec z toho blata dostali von. :)
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

czechtekk znam od roku 1998 a jezdiám na nej.. byl jsem asi na 4ech a je to vyladena party o freetekno kulture ... ikdyz tuhle muziku nemusim jednou za rok si ji dam. Pak sice jeste clovek tejden slysi tuc tuc tuc za jakymkoliv zvukem,ale rikam pohodova akcicka. Zadny nazi, prudici ... jen sqely lidi.

Takze skoda tohoto rocniku,ale smerovalo to k tomuto jiz 3ty rocnik .. takze CZECHTEK RULLLZ a bohuzel i R.I.P u nas ..

btw: vzdy od jedou na slovensko ,pak madarsko nebo ukrajina atd...

cim vetsi vychod tim "svobodnejsi" zeme...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den! :D
Jsem taky už postarší a tak jen malýma výhradama souhlasím s Vojtou!
Ještě dodávám,že střet byl určitě plánovaný ze strany pořadatelů .
Proč tajili místo? Proč nešli na dohodu? Nemá cenu tady to rozebírat.
Myslím,že policie neměla jinou možnost. :( Kdyby nezakročila tak by ji nadávali,že nezasáhla :lol: Víte zůčastňoval jsem se dřív srazů jiné značky
a na "Spanilé jízdě" když nás jelo 99 aut v koloně tak policie jela vepředu
a jedno auto policie uzavíralo.No nic názor jsem vyjádřil :?
Jinak to vypadá,že bude pěkný den tak to samé přejí i Vám! :)
Ať nám jezdí! :P Jó a nezlobí! :?
Odpovědět

Zpět na „POKEC“