Strngavy zvuk za jazdy

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Strngavy zvuk za jazdy

Příspěvek od ]Rebro[ »

Ja sa asi odstrelim. Ked ibem po takych viac hupacich ako natriasacich nerovnostiach tak sa ozyva zvuk ako ked o seba narazaju dve pivove flase :D Ale v konecnom dosledku je ten zvuk dost priserny. A neviem ho ani spravne identifikovat, odkial ide. Uz som mal hlavu vonku, pol tela s hlavou vonku... ale stale neviem prist na to co to moze robit. Napada vas nieco? :idea: :roll:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Reklama
 

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Tak z tohoto popisu....Aspoň ći to ide zo zadu,predu,hora dola.
Na matizovi mi takto štrngal plech,čo bol pri výfuku.Tak som ho urval a je kľud. :lol:
Dano
Příspěvky: 472
Registrován: stř črc 28, 2004 18:17
Bydliště: SR, Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dano »

Chod tie prazdne flase co nosis v kufri odovzdat do vykupu a nebude ti nic strngat :lol: :lol: Alebo si prelievaj pivo do plastovych flias:lol:
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Re: Strngavy zvuk za jazdy

Příspěvek od kaso »

]Rebro[ píše:Ja sa asi odstrelim. Ked ibem po takych viac hupacich ako natriasacich nerovnostiach tak sa ozyva zvuk ako ked o seba narazaju dve pivove flase :D Ale v konecnom dosledku je ten zvuk dost priserny. A neviem ho ani spravne identifikovat, odkial ide. Uz som mal hlavu vonku, pol tela s hlavou vonku... ale stale neviem prist na to co to moze robit. Napada vas nieco? :idea: :roll:
Zase ten CHLAST :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
max

cinkání

Příspěvek od max »

pružiny ??????
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Bouchal mi zadní díl výfuku o karoserii, napůl sklouznul jeden gumový držák. Nejprve jsem to asi 3x nasadil, vydrželo to asi týden a nakonec se malinko tomu držáku na karoserii domluvilo a pak OK.
Bylo to na 5 dv. kousek před zadním nárazníkem, dá se to nasimulovat razantnějším hýbaním výfuku rukou nebo nohou. (Lepší ale je ty láhve vrátit :lol: )
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

Mne kedysi tiez takto buchal vyfuk presne o tu konstrukciu pred zadnym naraznikom hore.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mne tak isto a 3x som koli tomu kompet vyhadzal kufor, kym som na to prisiel :). teraz mi tam zasa nieco praska, ale to je uz v kufri a tiez na to neviem prist... ale uz mesiac nosim v kufri 2x1m molitanu z baumaxu, ze to tam vsade natlacim....
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

prasknute zadne pruziny. tiez mi to tam strngalo ako keby som vozil vzadu prepravky flias.
Peugeot 307 Break, 1,6, 110k
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Radmont píše:prasknute zadne pruziny. tiez mi to tam strngalo ako keby som vozil vzadu prepravky flias.
Klidně i vpředu. U Astry mi praskla levá přední pružina - odlomil se z ní jen jeden "kroužek", který za jízdy poskakoval a cinkal.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

tak to by som aj ja rád vedel, čo sú to za zvuky. Aj ja niečo také pozorujem na svojej nexii, ale výfuk to nerobí a zdá sa mi, že to ide niekde spredu, ale pružiny vyzerajú OK...
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

teraz si spominam
ked som kupil nexiu tiez nieco vzadu strngalo a po jednej jame bolo ticho a ked mi znizovali podvozok obe zadne struny mali pol zavitu prec ale tie kusky sa nenasli
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

jestli ti to rachotí ve předu tak to múžou bejt taky brzdový destičky mě to taky dělá když jedu po kostkách 8)
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Vít, Jiří píše:jestli ti to rachotí ve předu tak to múžou bejt taky brzdový destičky mě to taky dělá když jedu po kostkách 8)
Skusim zajtra odkontrolovat tie struny. A platnicky by ako mali vyzerat, ked srngocu?

Inac som si fsimol, ze mam auto vzadu trosku naklonene. Teda jedna strana je vyssie :roll:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Na vodicovej strane mi tiez buchaju platnicky :lol:
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“