Kalos a Aveo vs. Wave a Swift

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Kalos a Aveo vs. Wave a Swift

Příspěvek od Dvain »

Že se Daewoo Kalos přejmenoval na Chevrolet Kalos, resp. Aveo to asi všichni víme, ale proč se v Kanadě prodává totožné auto jako Pontiac Wave a jako Suzuki Swift, to mi není moc jasné. V Totontu jsem viděl nekolik Aveo a pak stejná auta s divnou značkou, ale bohužel jen projížděla. Za to v Montrealu je Aveo na každém rohu a né vždy je to Aveo (viz. foto)...Další zajímavost je to, že auta nemají jednu couvačku a jednu mlhovku, ale dvě couvačky a žádnou mlhovku. Tady se prostě mlhovky nepoužívají...
Pontiac Wave
Suzuki Swift
Naposledy upravil(a) Dvain dne stř črc 27, 2005 00:48, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Tak to vyzera, ze do Kanady to pride ako NONAME auto a u ktoreho predajcu to zlozia, tak ten si nan nalepi svoje znaky :D TO je sila! :lol: :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Hochu tak to si mě trošku dorazil!! :shock:
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Vzhledem k tomu, ze se Lacetti prodava jako Suzuki Forenza, tak me vubec neprekvapuje, ze i Kalos ma sve jmeno jako Suzuki. A k tomu Pontiacu, pokud me pamet neklame, melo by to byt stejne i v USA. Cetl jsem, ze se z nejakeho duvodu rozhodli nepouzivat pro "nove Daewoo" znacku Chevrolet, ale najekou jinou z koncernove palety a mam dojem, ze zrovna Pontiac. Vzdyt uz vlastne Daewoo Racer byl Pontiac LeMans?
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

To je jasné,daewoo bolo v USA vždy pontiac.Preto mali aj racery podobné znaky. Ale to,že aj suzuki patrí do koncernu,to som nevedel. No,človek sa stále učí. :lol:
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Maji toho pekny vyber: Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Holden, Hummer, Isuzu, Oldsmobile, Opel, Pontiac, Saab, Saturn, Subaru, Suzuki, Vauxhall :)
Hanyz

Mlhovka na Pontiacu

Příspěvek od Hanyz »

Chlapi, myslím si, že to s tou mlhovkou mají stejně jako u jiných amerik - prostě jsou tam dvouvláknové obrysovky "koncovky" 5+21W a ty v případě mlhy zapnou na 21W a svítí jako mlhové. Už jsem se díval na můj Kalos a po záruce si to předělám stejně, ovšem mám sedana, takže do mlhy budou svítit ty druhé vlákna od zdvojených koncovek, které jsou pod koncovkama s brzdovým světlem.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ty krávo, tak to ste ma dostali!
Schválne by som chcel to Suzuki a doviezol by som to Žilinskému predajcovi na garančku. Jój, to by bolo srandy:-))))))
Odpovědět

Zpět na „KALOS“