Cesta do južných Čiech

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Cesta do južných Čiech

Příspěvek od mipo »

Vo štvrtok ráno odchádzam na dva týždne do južných Čiech. Idem trasou Žilina > Makov > Olomouc > Brno > Humpolec (zídem z diaľnice) > Pelhřimov > Tábor > Milevsko > Čimelice. Neviete niekto o nejakej uzávierke (oprava, zdržanie) na spomínanej trase (hlavne na D1)?
Ešte by ma zaujímalo nejaké české rádio s kvalitným dopravným servisom?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Na D1 je uzavirka vzdy necekane, nekolikrat za den neni vyjimka, preju hodne stesti, budes ho tam potrebovat, minule stala 9 hodin :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:Na D1 je uzavirka vzdy necekane, nekolikrat za den neni vyjimka, preju hodne stesti, budes ho tam potrebovat, minule stala 9 hodin :D
O tom viem. Vlani som tam v zácpe pri Veľkom Meziříčí uvaril Kartónka (moja milovaná Škoda 150L) na cca. 120°C. Stál som v nej asi hodinu a ďaľšiu som čakal kým mi schladne motor:-) Potom som ďalších 30km išiel v kolóne a nakoniec osm sa nasral a zobral to cez Blansko až do Vyškova a až tam sa napojil na diaľnicu.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ted je to tam skoro denne :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:Ted je to tam skoro denne :roll:
Nepotěšil jste mě!
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jen jsem podal hlaseni co te muze potkat, ale nepral bych ti to, jinak jsou u nas uzavirky v lete skoro vsude, ale jen male a objizdka znacena maximalne do 20 km ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Vďaka a nejaké to rádio? Niečo ako Express na Slovensku.
Marek
Příspěvky: 132
Registrován: čtv srp 21, 2003 21:02

Příspěvek od Marek »

mipo píše:Vďaka a nejaké to rádio? Niečo ako Express na Slovensku.
No já myslím že na dopravu je nejlepší asi Impuls ne? :lol: Dopravní zprávy každou půlhodinu ;)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Radio nevim ale na kazdem regionalnim jsou ty informace, kde zrovna jedes a nez vyjedes, nebo i po ceste muzes sledovat http://www.mv.cz/doprava/index.html
melo by ti to pomoct ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Re: Cesta do južných Čiech

Příspěvek od Mareman »

mipo píše:Vo štvrtok ráno odchádzam na dva týždne do južných Čiech. Idem trasou Žilina > Makov > Olomouc > Brno > Humpolec (zídem z diaľnice) > Pelhřimov > Tábor > Milevsko > Čimelice. Neviete niekto o nejakej uzávierke (oprava, zdržanie) na spomínanej trase (hlavne na D1)?
Ešte by ma zaujímalo nejaké české rádio s kvalitným dopravným servisom?
Co se týče vůbec průjezdu Brnem, to by ses musel zeptat ve čtvrtek ráno.........tady se to mění jak počasí na apríla :lol: No fakt, včera jsem jel jedním směrem a dobrý......a za hodinu se vracel a už tam kutali :roll: Každopádně to tu moc nepřeháněj s rychlostí ať tě tu nepotká něco nepříjemnýho :? Co se týče rádia, určitě nic nezkazíš s IMPULSEM. Je to celorepublikový, takže pokud máš rádio s RDS, tak nebudeš muset pořád ladit ;) A hlavně Slováku........až tu pojedeš přes naše prdelky, tak 50 ...........ne jak u vás 60 :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

tak dnes opet nekolik hodin, myslim, ze tak 5-6 .D1 neprujezdna, ty kamionisti jsou vrazi, nechrapou a jedou na fest, to bych jim bral papiry na potkani :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Bohužel ten problém s tirákama je poněkud složitější, když budou dělat pauzy (jak by to mělo být) - nepojedou - zaměstnavatel si najde někoho kdo tolik odpočívat nebude. Tlak na zaměstnavatele v silném konkurenčním prostředí taky není dobře cílený. Navíc jsme levnou tranzitní zemí. Prostě celá problematika nákladní a hlavně tranzitní dopravy v ČR potřebuje komplexní řešení. Tím se nechci zastávat řidičů kamionů, jsem pro kontroly ze strany policie a celníků, jen by to chtělo lépe ošetřit legislativně.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jenda píše:Bohužel ten problém s tirákama je poněkud složitější, když budou dělat pauzy (jak by to mělo být) - nepojedou - zaměstnavatel si najde někoho kdo tolik odpočívat nebude. Tlak na zaměstnavatele v silném konkurenčním prostředí taky není dobře cílený. Navíc jsme levnou tranzitní zemí. Prostě celá problematika nákladní a hlavně tranzitní dopravy v ČR potřebuje komplexní řešení. Tím se nechci zastávat řidičů kamionů, jsem pro kontroly ze strany policie a celníků, jen by to chtělo lépe ošetřit legislativně.
ja to bral z pohledu ridice osobniho auta, to je to co me zajima, nerad bych byl pristi obeti nakladaku, to je cele, jinak mam kamarady co jezdi a vim jak to je a i jak to chodi :evil:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Vyjímečně souhlasím s Akrim. Když projíždím kolem tiráku a vidím jak za tím volantem ten šofér poklimbává, tak se mi udělá nevolno :x Ať je tu jak chce silný tlak ze strany zaměstnavatelů na tirákáře, tak to pořád neomlouvá ten počet dopravních nehod co u nás je. Navíc ty nehody co jsem viděl v poslední době jsou na dlouhých rovných přehledných úsecích. A jediný vysvětlení toho jak se to mohlo stát je to, že za tím volantem někdo chrápal...... :evil: Pokud teda nemluvím o debílcích, kteří si při průtrži mračen ani nezapnou světla a hrnou to v levým pruhu 160 :x A dokonce už jsem při minulé cestě do Prahy potkal v dešti i jeden autobus bez světel....asi byl tlak ze strany zaměstnavatele, aby šetřil zárovky a alternátor :twisted:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

mipo píše:Vďaka a nejaké to rádio? Niečo ako Express na Slovensku.
Expres to je teda Radio :roll: :? :roll: Na fanko nema :lol:
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Odpovědět

Zpět na „POKEC“