Tiez vam zavadzia stredny panel?

Moderátor: Blue Lanos

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Tiez vam zavadzia stredny panel?

Příspěvek od ppp »

Toto by asi patrilo do pokecu, ale tiez vam zavadzia stredny panel? Mne horzne. Mam 179cm ale jednak mam problem sa do espera vopchat za volant (to este ujde), ale potom mam mal miesta na pravu nohu. Neustale mi na nu tlaci stredovy panel. Keby bol o 5cm dalej, tak je to super. Takisto si svojimi 45tkami zakasam pri sliapani na plyn o pedal brzdy a stredovy panel (alebo vetranie?).

No a nakoniec, nepaci sa mi, ze pedal plynu je takmer bez odporu, takze mi pri udrziavani jednej rychlosti trpne noha na plyne, ktoru musim drzat hore, aby som neprekracoval rychlsotne limity. Na skodovke som si ju iprej o tunel a mal som jednoduchy "tempomat" :), ale tu si ju nemam o co opriet. Zeby som si zohnal ten tempomat? :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Mat tak tvoje problemy a prezidentov plat :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

]Rebro[ píše:Mat tak tvoje problemy a prezidentov plat :lol:
...a voľnú kartu na benzín
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

a dalsi motor v rezerve :roll:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ja mam 197 cm a nemam problem
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Jaaaj, a zabudol som i moje miery napisat. Tak ja mam 10cm a Fireman iba 8cm :lol: :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

A já mám ještě míň :lol: :lol: :lol:
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Akože keď má niekto 2 metre,tak to chápem,ale ja som v živote taký problém nemal.

Rada: Neseď so sedačkou na prednom skle :lol:
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

]Rebro[ píše:Jaaaj, a zabudol som i moje miery napisat. Tak ja mam 10cm a Fireman iba 8cm :lol: :lol: :lol:
ty si to neodpustis co???som zvedavy co napises ked budem styri 10 cm.Potom ja budem mat 40 cm :lol: :lol: :lol:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
cozee
Příspěvky: 32
Registrován: čtv čer 23, 2005 11:09
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cozee »

Sakris ja mam 198 nemam problem a dokonca este stale nemam sedadlo uplne na doraz vzadu aj ked mu nechyba vela. a treba si nastavit aj vysku volantu a sedadla to dost spravy. Ve to espero je super velke to do takej fabie sa napr nezmestim tam by mali montovat volant jak do formule ked nasadas zlozis ho :0)
Espero 1.5 DOHC 16ventil
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

OT: Já ve služební fóbii hledám nastavení už půl roku a ještě se mi to nepovedlo.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ako vo fabke s preistorom pre nohy neviem, ale v espere je to problem, najma pri 300km v kuse. V skodovici mi chybalo jedine miesto pre lavu nohu, inac tam bolo pre vodica miesta habadej.
Volant si nastavovat nemozem, takze bud som tak ako som, vzdialenost od pedalov, sklon sedadala a vzdialenost od volantu mi vyhovuje, len ked sa tam sukam, tak mi volant dost vadi. No a potom mam pravu nohu zacviknutu medzi volant a stredovy panel.
mozno je problem v tom, ze mam sedacku uplne hore, lenze tak mi to vyhovuje, vtedy aspon trosku vidim na kapotu a bez toho sa mi dost blbo jazdi.
No a problem to je, pretoze, ked v kritickej situacii budem musiet rycho reagovat a zavadim o volant alebo panel, tak sa to moze nepekne skoncit. Viem ze je to o cviku, ale prvych 400km sa mi to zda menej prakticke nez v skodovke. Jedine sedacka a nizky hluk su prinosom, inac sa mi v skodovke lepsie riadilo. Mozno by pomohol mensi volant, ale zase nie prilis mensi.
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

ppp píše:mozno je problem v tom, ze mam sedacku uplne hore, lenze tak mi to vyhovuje, vtedy aspon trosku vidim na kapotu a bez toho sa mi dost blbo jazdi.
ty si zena? :lol: :lol: :lol:

ale nie sorrac. A preco si nemozes zdvihnut volant vyzsie? V espere sa da volant vyskovo nastavovat.
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Andy píše:
ppp píše:mozno je problem v tom, ze mam sedacku uplne hore, lenze tak mi to vyhovuje, vtedy aspon trosku vidim na kapotu a bez toho sa mi dost blbo jazdi.
ty si zena? :lol: :lol: :lol:

ale nie sorrac. A preco si nemozes zdvihnut volant vyzsie? V espere sa da volant vyskovo nastavovat.
:roll:

V mojom sa neda. A to myslim mali len glx vybavy a nie vsetky. Okrem toho nema ani nastavovanie svetiel ale o tom v inom prispevku. Al ked to nastavovanie svetiel vraj montovali do vsetkych co sa u nas predavali.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Inac ten zvyk vidiet prednu kapotu mam zo skodovky, na nej sa perfektne jazdilo v uzkych ulickach a parkovalo. V espere je to trochu tazsie :).
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“