LPG - Únik??

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

LPG - Únik??

Příspěvek od Akri »

Tak pratele, dnes rano jedu do prace a mam 1/4 nadrze plynu, kdyz jsem navecer zpet ugaraze povsimnu si, ze je to uplne az na dne a to jsem najel 10km :roll:
Tak nevim, jestli je mozny nejaky unik, ted ani nevim, jestli mam natankovat abych to zkusil, nebojim se ze by to uteklo, ale aby to pripadne pri tom uniku, kdyby nejaky byl, nebuchlo :oops:
Nikde jsem plyn necitil, to jsem lezl v garazi po i pod autem jak ohar :cry:
Ale asi nebude chyba v meracku, pac to po prepnuti na LPG vlastne ani nenaskoci, takze tam fakt zadny nebude, takhle zalezlou rucicku jsem jeste nikdy na palivomeru nemel, aspon vim, jak vypada prazdna...
Mam zkusit natankovat? :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

prv nez pojdes tankovat zisti si ci mas auto poistene aj pre pripad ze by sa nieco stalo.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Někdy se stane, že se plovák ve válcové nádrži o něco zachytne (Felda na LPG) a pak ukazuje 0 i když je ještě plyn. Když beru tak 30 lt, koukám se na měřák jestli se začne hejbat, když jo je to OK, když ne chce to bouchnout gumovou palicí do nádrže a měřák ihned vyskočí a normálně funguje. Ale jestli ti ani motor nanaskočí, tak to je nějaká levota :?: :?: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

nee, motor naskoci na benzin vzdycky, ale nepreplo se to na plyn, ale i tak to porad jede na benzin, ono to nejde jinak nez startovat na benzin, je pravda a to me uz taky napadlo, ze to muze byt timhle co pises, protoze jsem vymetl desnou jamu, vylitnul mi autobus do protismeru a ja musel uplne na kraj a neslo to uz ani ubrzdit, byl to starej kanal, rana jak z dela :lol: :roll:
Ze by to bylo ono? Ale jak rikam, zadna znamka toho ze by byl nekde citit :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tak bych se podival jestli plyn nema nejake pojistne narazove cidlo .je to totiž u toho tveho systemu možne.a navic si rikam že ta geometrie je asi v p...
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Koukám Akri, že do Golcu budeš jezdit častěji, když vymetáš ty jámy na mamuty normálním autem :lol: :lol: :lol: :lol:

Možná bys tam měl koupit nějaký MUSO :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No bud jsem mohl trefit ten autobus nebo takhle, nebylo na vybranou a ta dira byla myslim lepsi reseni.
Ale MUSO bych bral hned, vsak kdybych zasustil, to by kluci panackovali :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Neutika Ti to primo cerpacim hrdlem? Nekdy se pry stane, kdyz natankujes divnej plyn, ve kterym je nejky smeti, ze neco zustane ve vstupnim ventilu (nejaky smitko) a pak to kolem fuci. Ale je taky pravda, ze rozdil 1/4 nadrze nebo prazdno muze byt i tou ranou, prece jen to stav plynu nemeri uplne presne.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ne tak rano jsem prisel k autu a vse bylo ok, tak fakt nevim, jestli to muze mit nejaky cidlo na ten otres, po tom projetem kanalu, ze to dost hrklo, ale do rana to stalo na miste a rano uz kdyz jsem sedal do auta vidim, hladina LPG tak jak byla, ta necela 1/4 nadrze, nebo jestli se plovak zblaznil, opravdu nevim a dneska cely den vse tak jak ma byt.
Sam jsem z toho takovej rozpacitej, ale na druhou stranu jsem rad :)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:D Vidis :shock: si se tu vcera stezoval a cez noc ti to tam nejaky poctiva zlodej pekne vratil :lol: :lol: Ale je to asi zapricinene nejakou ochranou!!! ako sa tu spominalo lebo ten tvoj system je spesl tak si taky myslim, ze bude bezpecnejsi :idea:

Inak stara moudrost rika :lol: "kazde spravne auto jezdi na benzin plyn je jen do zapalovaca" :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

rika vzdy jen ten kdo ho tam nema a myslim si, ze kdyby si to auto s plynem uz koupil a vlastne to nebyla zadna investice navic, tak by si na nej taky jezdil ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

blue nejezdil, ma 15 kola a to by mu neutahlo :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Akri, tvoje autí jsem viděl jen zvenku, máš nádrž místo rezervy, nebo válcovou? Pokud válcovou mohl se ti otřesem za něco chytit ten plovák co ukazuje množství plynu v nádrži. Já např. když ho mám zaseklej tak jezdím cca 200 km a měřák ukazuje 0 a pak se nějak probudí a je tam 1/2 :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

mam teroidni, misto rezervy, ale jak jsem psal, rano bylo vse ok a vysvetleni neznam :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja bych rek, ze je to uplne normalni. Taky mam v Nubce toroidni nadrz a ukazatel reaguje na prujezd dirama. Navic kdyz brzdim, plynu pribejva, kdyz akceleruju ubejva, leva zatacka pribejva, prava ubejva :lol: . Proste "to neukazuje uplne presne" :).
Odpovědět

Zpět na „LANOS“