Aka je lambda pre 1,5 dohc

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Aka je lambda pre 1,5 dohc

Příspěvek od ppp »

Ake je prosim vas lambda pre espero s 1,5 dohc? Vraj tam ide 1 kolikova lambda. Je to tak? Ved aj fava z 93 roku uz maju vyhrievanu lambdu, tak sa mi nechce verit, ze by espera nemali.
Ide o to, ze v teraz kupenom espere mi vraj nefunguje lambda, tak mi objednali v obchode novu a to 1 kolikovu. Pod auto, sa pozriet nemozem, lebo som ho nekupoval ja a tak ho zatial nemam blizko. Inokedy mozno vysvetlim :).
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Lambdu nemusis hladat pod autom (pri katalyzatore) ale najdes ju na zbernom kolene vyfuku z motora. Kusok od toho plechoveho krytu na potrubi. Konektor je ulozeny na ventilatore chladica.Myslim fialovy kabel...
A aj preto je tam kde je aby sa rychlejsie zohrievala ... Bud rad ze espero nema 3kolikovu lambdu, lebo by sa to vyhrievanie urcite stale kazilo... :D Tak ako tie smejdy BOSCH ... Na renualte sa mi stalo ze vymienali original lambdu za BOSCH a po case sa polamali kable priamo na sonde, len tak tak som ich napajkoval spat....
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Este poprosim niekoho, kto v poslednom case kupoval vyfuk o informaciu kolko stoji zadny diel (pripadne aj s drziakom). Predosly majitel tam dal rurku (asi mu bolo luto za starymi autami a hlukom v nich), takze je v espere hluk ako v skodovke. Podla elite katalogu stoji 2300Sk, co je dost vela a dufam, ze to tak nie je. Ved podla elite aj lambda stoji pomaly 3 tisicky a otec uz kupil nejaku za 1400Sk.
Pripadne aj kolko stoji katalyzator. Zaujima ma najma cena v tom velkomaloobchode v piastanoch s pobockou v BA. Ozaj, kde maju nizsie ceny. V BA alebo piestanoch?
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Ja som kupoval vyfuk v PD za 1200 ale aj z Piestan mi ho davali cca za 1300 sk... Tu lambdu neviem ale videl som cenu asi 3000, no mozno by to slo nahradit. Ak vies kde je v Nitre Bosch (pri zimnom stadione) tak sa tam opytaj...
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ppp píše:Este poprosim niekoho, kto v poslednom case kupoval vyfuk o informaciu kolko stoji zadny diel (pripadne aj s drziakom). Predosly majitel tam dal rurku (asi mu bolo luto za starymi autami a hlukom v nich), takze je v espere hluk ako v skodovke. Podla elite katalogu stoji 2300Sk, co je dost vela a dufam, ze to tak nie je. Ved podla elite aj lambda stoji pomaly 3 tisicky a otec uz kupil nejaku za 1400Sk.
Pripadne aj kolko stoji katalyzator. Zaujima ma najma cena v tom velkomaloobchode v piastanoch s pobockou v BA. Ozaj, kde maju nizsie ceny. V BA alebo piestanoch?
myslim ze v PN su nizsie ceny ako v BA, pochopis ked uvidis kolko Blavakov chodi do PN s autami.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Vdaka, za rady. Skusim do teda v PN v hermese ciakosatovola. Uz sa tesim, ked do esperka znovu sadnem, len to bude chciet, zopar oprav a "oduprav" aby som bol plne spokojny :). Napriklad nahradit rurku poslednym dielom vyfuku.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“