Anténa...

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Anténa...

Příspěvek od j.verny »

Pánové, poradí mi někdo?

Včera jsem koupil auto. Anténa je pořád vystrčená a nevím si rady co s ní. Má někdo stejný problém? V rychlosti jsem prolétl diskuze a něco i našel, ale nic konkrétního...

Díky za rady...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Tak najprv pozriet ci dostava antena "stavu". Ak ano tak bude treba rozobrat a vycistit :!: Ina rada asi nie je (aspon o nej neviem 8) ).
Ak ti to tak vadi tak kupit novu. :lol:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Jj,ja ji mam taky pořád vystrčenou..Duvod byl ten,že v zimě zamrzla voda na antene a pri zastaveni a zhasnuti se automaticky schovávala,jenomže jak tak byly přimrzla,tak se urvalo to lanko co je v ni a už je jen "manuální" :D Nevěš si z toho hlavu,raději odlep tu příšernou nálepku CZ a taky bych sundal tu co je na zadním okně ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.verny »

T-PK píše:Jj,ja ji mam taky pořád vystrčenou..Duvod byl ten,že v zimě zamrzla voda na antene a pri zastaveni a zhasnuti se automaticky schovávala,jenomže jak tak byly přimrzla,tak se urvalo to lanko co je v ni a už je jen "manuální" :D Nevěš si z toho hlavu,raději odlep tu příšernou nálepku CZ a taky bych sundal tu co je na zadním okně ;)

Jasně,že ta CZka půjde dolů. Ta z okna taky, je to reklamní z bazaru kde jsem ho koupil. Vlastně obě.... :D

Ja antenu manuální nemám.Nejde s ní hnout.Kdyby šla alespoň zastrčit ručně tak bych to asi neřešil. No, zítra to rozeberu a mrknu na to..
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

j.verny píše:
T-PK píše:Jj,ja ji mam taky pořád vystrčenou..Duvod byl ten,že v zimě zamrzla voda na antene a pri zastaveni a zhasnuti se automaticky schovávala,jenomže jak tak byly přimrzla,tak se urvalo to lanko co je v ni a už je jen "manuální" :D Nevěš si z toho hlavu,raději odlep tu příšernou nálepku CZ a taky bych sundal tu co je na zadním okně ;)

Jasně,že ta CZka půjde dolů. Ta z okna taky, je to reklamní z bazaru kde jsem ho koupil. Vlastně obě.... :D

Ja antenu manuální nemám.Nejde s ní hnout.Kdyby šla alespoň zastrčit ručně tak bych to asi neřešil. No, zítra to rozeberu a mrknu na to..
tak pozor aby pod nalepkou nebolo skryte nemile prekvapenie ;)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.verny »

mrk píše:
j.verny píše:
T-PK píše:Jj,ja ji mam taky pořád vystrčenou..Duvod byl ten,že v zimě zamrzla voda na antene a pri zastaveni a zhasnuti se automaticky schovávala,jenomže jak tak byly přimrzla,tak se urvalo to lanko co je v ni a už je jen "manuální" :D Nevěš si z toho hlavu,raději odlep tu příšernou nálepku CZ a taky bych sundal tu co je na zadním okně ;)

Jasně,že ta CZka půjde dolů. Ta z okna taky, je to reklamní z bazaru kde jsem ho koupil. Vlastně obě.... :D

Ja antenu manuální nemám.Nejde s ní hnout.Kdyby šla alespoň zastrčit ručně tak bych to asi neřešil. No, zítra to rozeberu a mrknu na to..
tak pozor aby pod nalepkou nebolo skryte nemile prekvapenie ;)

Tak CZka je dole a žádné překvápko pod ní nebylo :lol:
Anténu jsem rozebral.Byla strašně zaflákaná... plná bordelu. Vyčistil jsem ji a stejně to bylo k ničemu. Jen se cukala a popojížděla několik cm nahoru a dolu. Motůrek a převody jsou OK. Asi je zarezlý ten prut....
Tak jsem si hned jel koupit novou. Není to orig., ani značka, ale po úpravě uchycení funguje jak má :lol: a já jsem happy... :D
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

To si kupil vysuvaciu alebo ako?
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.verny »

Ano, vysouvací...
mmarkoo
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 16, 2005 21:37
Bydliště: Košice

Příspěvek od mmarkoo »

tak otec kupil tento tyzden espero, mozem povedat ze je to fakt bomba auticko, fakt sa oplati.... tiez sme mali problem s antenou, ze pri zasuvani a vysuvani vydavala cudne zvuky.... tak sme to rozobrali a bolo tam plno sajrajtu, preto presmykovalo to a nechcela zastavit, takze sme to vycistili...... skusili ale nejako sa nechcela vysuvat spravne, tak sme prisli na to ze to treba davat pozor pri skladani, aby bola v zasunutom stave, pretoze sa potom zle pretoci..tak sme to napravili a teraz to funguje ako ma.....takze sme usetrili :o)
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j.verny »

No vidíš.. Je Vám přáno. Já se také pokoušel to nějak zprovoznit, ale byla už po smrti. Jak jsem psal, motůrek OK, převody OK, spíná jak má, ale zarezlý prut.

Ale jinak jsem s autem spokojenej...
Uživatelský avatar
FERO
Příspěvky: 38
Registrován: sob led 08, 2005 08:34
Bydliště: IL

Příspěvek od FERO »

Nazdar pani
Len tolko ze tiez som mal problemi s antenou , tiez som ju rozobral vycistil a motorcek len sem tam isiel nesiel tak som ho pekne krasne preplachot v technickom liehu a mam snim pokoj . Odvtedi antena funguje ako nova uplne bez problemou :lol: :lol: :lol:
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Podívej se na www.autokacik.pl, tam o vysouvacích anténách něco je.
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...no chalani ja som tu moju dnes rozobral ocistil v tech benzine ten ozubeny tenky plast vyzera, ze je ok.

Chcem sa spytat aku vazelinu ste tam dali?? No uz sa tesim na to skladanie ma porazi asi zase :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ako zasunut antenu? Predosly majitel uplne znicil povodnu kabelaz, takze sa v nej neda vyznat (je tam len zopar franforcov z kablov) a som vlasten bez radia, ale antena je vysunuta. Ako ju nejako zatiahnut, aby som ju mohol pripadne vybrat a vycistit? Rukou zasunut nejde, ale este pred dvoma tyzdnami bola vysunuta len na jeden clanok. Len ked stade trhal radio, tak ju asi vysunul.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

pro vernyho da se koupit jen samotný prut do anteny stoji kolem 350kč.

pro ppp musiš do ni privest napeti(do zadu k antene)jsou tam 3 draty cernej kostra bilej spinaci proud cervenej stalej proud.na zasunuti stací ten cervenej a cernej.tak to zkus.draty u radia si nepamatuju.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“