klakson

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

klakson

Příspěvek od Andy »

mam problem ze mi nejako vypadava klakson. Vobec nechcel fungovat. Tak potom som musel kupit novy. Nahodil sa tam, fungoval asi 2 mesiace a teraz zas sam odseba odisiel. Neviem, kde moze byt problem?
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

To je divný.. Mi to teda troupí pořad dobre... i po tech 8 letech.. Jinak nemohla by to byt proste jen nahode,že si koupil proste ne zrovna kvalitni klakson? :roll:
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Nedavno klakson prestal fungovat aj mne. Bol znacky BOSH. Rozobral som ho a... sama hrdza. Nakoniec som ho nejako znova poskladal a teraz tak truby akoby si nemohol odprdnut. :lol:
Juj ale uz musim kupit radsej novy lebo ked niekde zatrubim ta sa hanbim :oops: .
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

k tym klaksonom ved sa daju nastavit,
ja som teraz v sobotu musel opravit spojenie klaksona ako sa tie dva kabliky spajaju pod maskou do jedneho--espero ma dva klaksony a tusim aj ostatne auta,a zeby odisli obidva naraz sa mi moc nezda chyba bude v tych kablikoch ja som ich mal uplne zaoxidovane a rozpadnute,
este pred tym treba skontrolovat relatko ci spina vadava taky cvakavy zvuk,pocut to iba ked nejde klakson
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
Prefin
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 26, 2005 21:57
Bydliště: Smiřice
Kontaktovat uživatele:

Oprava klaksonu

Příspěvek od Prefin »

Nazdar všichni.
Minulý týden jsem si pořídil Espero (97) a nejde mi klakson. Od té doby jsem neměl čas na opravu, ale zkoušel jsem ho najít a zatím nic.
Potřeboval bych vědět, kde je v autě uložený a jakým způsobem se demontuje ovládání ve volantu. Nikdy jsem to nědělal.
Díky Vlasta
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava klaksonu

Příspěvek od Sato »

Prefin píše:Nazdar všichni.
Minulý týden jsem si pořídil Espero (97) a nejde mi klakson. Od té doby jsem neměl čas na opravu, ale zkoušel jsem ho najít a zatím nic.
Potřeboval bych vědět, kde je v autě uložený a jakým způsobem se demontuje ovládání ve volantu. Nikdy jsem to nědělal.
Díky Vlasta
Staci ked si lahnes pod auto. A hned za naraznikom asi vo vyske chladica ten klakson najdes.Je tam trosku uzky priestor(chcelo by to tensie ruky :lol: ). Najprv radsej zacni hladat chybu v klaksone az potom sa pust do rozoberania volantu :D .
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
Prefin
Příspěvky: 78
Registrován: ned čer 26, 2005 21:57
Bydliště: Smiřice
Kontaktovat uživatele:

Re: klakson

Příspěvek od Prefin »

Jo, díky. Už jsem ho našel. Ve volantu to není, protože cvaká relé. Vpadá to na klakson samotný, nebo něco mezi ním a relé. Uvidím. Díky.
Daewoo Espero 2.0 CD, Peugeot 306 D
Chcete vědět jak koupit novou káru a zaplatit co nejmíň?
NOVINKA na trhu financování nových vozů
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“