Signalizační tón

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Signalizační tón

Příspěvek od schomi »

No teda nevíte někdo jak šikovně deaktivovat to pípání pokud máte klíček v zapalování a otevřený dveřě! Musim říct už mě to dost deptá! Když třeba umejvám auto a posluchám rádio tak si musim vybrat mezi radiem se zevřenými dveřmi, nebo mezi otevřenými dveřmi bez klicku v zapalovaní. (RADIO MI HRAJE POUZE S KLICKEM, ale to mě tak netankuje jako to debilní pípání). TAky další věc je, že když budu mít zaplí světla a půjdu z auta pryč tak mě ani na tuty netrkne, že to pípá i bez klíčku. JE TO PROSTĚ UŽ TAK ZAŽÍTÝ, ŽE TO PÍPÁ FURT. kdyby aspoň jinej tón na ty světla! :x :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

na lanose je spojovaci konektor to pod soferovym sedadlom skus ho rozpojit :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No bohužel i Nubirá bimbá na všechno stejně. A taky mi štve, že nemůžu když něco dělám na autě poslouchat radio. Asi nejlepší bude najít pod palubkou tu krabičku a kablík od repro ustřihnout :lol: asi bych kablík pod sedadlem radši nerozpojoval, aby se pak třeba nedeaktivoval airbag nebo něco podobného :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Já jsem to pod palubkou odpojil - návod na www.autokacik.pl - a ještě se chystám přepojit světla, aby svítila jen se zapnutým zapalováním, a bude to ;)
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Blue Lanos píše:na lanose je spojovaci konektor to pod soferovym sedadlom skus ho rozpojit :idea:
ten je ale jen na pas ne? :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Jarda69 píše:Já jsem to pod palubkou odpojil - návod na www.autokacik.pl - a ještě se chystám přepojit světla, aby svítila jen se zapnutým zapalováním, a bude to ;)
PLS nemohl by si mi dát konketnější odkaz na ten návod? Nějak to najíti nemohu :cry:
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Takže- odpojení gongu - nedaří se mi zjistit přesnou adresu odkazu, ale je to jednoduché. Pokud se ti nechce sundávat plast pod volantem, zalehni naznak hlavou na pedály a vedle sloupku volantu uvidíš hnědou krabičku s reproduktorem, z ní odpojíš konektor. Má pojistku proti vypadnutí/vytržení, musí se vprostřed zmáčknout. Tím vyřadíš veškerou signalizaci. Nebude problém najít, který drát je od spínače dveří, který od světel a od spínací skřínky a případně ho přerušit, pokud budeš chtít některou ze signalizací zachovat. Pokud chceš vidět ten návod, pošli mi e-mail, třeba přes SZ, pošlu ti staženou stránku včetně obrázků.
Světla budou otázkou přepojení jednoho drátu v pojistkové skřínce u motoru (budou svítit jen se zapnutým zapalováním, třeba jako u Lacetti),až to udělám, dám vědět, pokud budeš chtít
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

A nebo stačí vždycky když chceš mít otevřený dveře a zapnutý rádio prostě jen vyšroubovat ten křížovej šroubek co drží spínač na sloupku dveří :lol:
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

petrm píše:A nebo stačí vždycky když chceš mít otevřený dveře a zapnutý rádio prostě jen vyšroubovat ten křížovej šroubek co drží spínač na sloupku dveří :lol:
Jo to je taky pravda - jak elegantní :lol: :lol: to mě teda nenapadlo, říká se že v jednoduchosti řešení je krása :lol:
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Ja som to vyriesil tak ze ked chcem pocuvat radio tak pomaly vysuniem kluc zo zapalovania a zamok vtedy nevyskoci a radio hraje dalej. :lol:

Inac signalizacia bezpecnostnych pasov mi uz davno nefunguje. Ale tie svetla ma tiez seru... pipipipipipipipi
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Sato píše: Ale tie svetla ma tiez seru... pipipipipipipipi
Já naopak myslím že lepší pipipipipippi než vybitá baterka... Ale stejně je přepojím, jen co bude čas 8)
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Sem si jednou nechal přivřenej kufr a to osvetlni v kurfu mi totalne vycoclo baterku. Maji DOBIJECKOU to proste uz dobyt neslo protoze to bylo uplne vybyty. Prijela autorizovana odtahovka a druhej den jsem si šel pro auto. Zcela ZDARMA!!!! A na baterce je zase zeleny kolečko! :D
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

mne to pipa iba ked necham zapnute svetla,inac vobec zeby som to mal odpojene :lol:
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

schomi píše:Sem si jednou nechal přivřenej kufr a to osvetlni v kurfu mi totalne vycoclo baterku. Maji DOBIJECKOU to proste uz dobyt neslo protoze to bylo uplne vybyty. Prijela autorizovana odtahovka a druhej den jsem si šel pro auto. Zcela ZDARMA!!!! A na baterce je zase zeleny kolečko! :D
jeeee :P mne uz se toto stalo 2x :oops: :oops: vzdy som zabudol pritlacit kufor a ked som rano prisiel do garaze otocim klucom a len cvak :shock: tak som na 10min. pustil nabijacku na 5A a bolo hotovo afto naskocilo jak nove :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

jj, nedovřený kufr... to už mám taky za sebou
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Odpovědět

Zpět na „KALOS“