Vytlumeni dveri - nexia

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Vytlumeni dveri - nexia

Příspěvek od milosh »

Pratele, konecne uz mam doma vsechny ingredience - repro+tlumici matros a muze to zacit :lol:

jen mam dotaz, hlavne asi na Blue Lanose, kdyz to delal, jake vsechny plechy mam polepit tappajomatem? U tve montaze vidim jen polepene komplet dvere, ale ne ty plechy co jsou jakoby uplne vzadu - strana dveri co je na strane auta, snad mi rozumis :shock:
proste ten plech co neni nastrikany barvou ;)

Obrázek

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Polepis to vnutro ja tam vidim u teba cosi cierne (to kde je spevnovacia tyc). Ten by sa mal lepit asfaltovymi platnam ale mozs dat aj tappaj. Ja tam mam tappaj ale ked som tuto sobotu robil komplet dvere na lanosa a minulu zase komplete emkasove tak tam som daval asfalt pac si to majitelicke zacvakali :lol: Postup bude soon.
No a ked to budes mat olepene vsetko co sa len da (dvere pekne otazeju) tak potom uz len tu vrchnu vrstvu ako vidis na mojom. A kusky su ti zostanu pouzi na podlepenie tapacira aby bol pevnejsi.

Hlavne si daj bacha na tiahla aby nevrcali lebo ti to pojde pekne na nervy a rozoberes dvere to si bud isty :D
Vela zdaru ak bude treba poradim :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak uz mam taky vytlumeno :D Sice to neni jeste hotove na 100%, ale zaklad by byl. Foto dodam jen co to stahnu z fotaku do PC.

Taky si musim chvili odpocinout, delal jsem ty dvere od vcerejsiho obeda az do dnes do 15H :shock: Samozrejme ne v kuse :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

uz sa moc tesim ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak tady je neco malo fotek, pak sepisu nejaky clanecek na nexiaclub, kde jich bude vic, at taky jeste mam cim prekvapit :)

Jak rikam, delal jsem toto poprve a tak to mozna neni uplne koser. Matros je tappajomat, jen lepsi verze nez ten "obycejny".

Chtel jsem dat repro do leveho dolniho rohu, ale zaprve tam byla prilis mala dira a zadruhe bych nemohl otacet klickou - vyhoda aut, co maji okna na elektriku. Nakonec jsem tedy dal repro k rameni :lol:

HRAJE TO JAK SVINE, NAHLAS A KVALITNE !!!!!! :lol: :lol:

Obrázek

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

dufam, ze mas tym tappajomatom zalepene aj tie diry!! nie ze si tam priplacnul len tapec!!! :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Blue Lanos píše:dufam, ze mas tym tappajomatom zalepene aj tie diry!! nie ze si tam priplacnul len tapec!!! :idea:
ty diry taky???? to slysim prvne, uz sem videl dost instalaci a moc zalepenych der jsem nevidel, krome tveho lacika :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

tak to si sa asi hodne zle koukal :?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

nojo, to neva, i tak to hraje lip, ale protoze to nemam pridelany v "kovu" tak je to celkem ok. Ale az je budu rozdelavat, dodelam to, jeste mi par metru zbylo :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Dnes som dal na 5-te dvere fonomat. Som skusal a uz to tak nedrnci. No stale to nie je ono. Neviem ci som priliz narocny alebo tam pustam take tlaky...
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“