litle problem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

litle problem

Příspěvek od Andy »

cez weekend mi zacalo auto normalne trhat, vobec plynulo nezrychluje. Zacalo to len tak znicohonic :cry:

Kecal som s mojim servisakom a on to cele presel a povedal ze som musel nabrat na pi*u benzin a ze tam bude voda alebo nejaky iny sajrajt. A to som prvy raz v zivote isiel na omw a drbol som tam 100 oktanovy benzin. No na porazenie... Inak vravel mi ze za posledny mesiac uz robil 3 auta ktore natankovali na omw a mali podobne problemy. Dnes uz sa neda spolahnut na nic ani benzin za 42 Sk/liter :? :? :?
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No to je big problem :lol: :lol: kup si přísadu na odvodnění benzínu , je na ní poměr , v jakým se to má míchat , tak to tam vrzni všechno , většinou se teda prodává dvoudecka , asi za 150,- . Ono to na sebe naváže vodu a normálně spálí , mě to pomohlo . Nebo reklamuj u pumpy !
Je to na tobě ! Pokud nemáš plnou nádrž , tak to zase nepřežeň s to přísadou ;)

přesně ti neřeknu jak se to jmenuje , ale je to od Golden Eagel.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

Tomáš píše:No to je big problem :lol: :lol: kup si přísadu na odvodnění benzínu , je na ní poměr , v jakým se to má míchat , tak to tam vrzni všechno , většinou se teda prodává dvoudecka , asi za 150,- . Ono to na sebe naváže vodu a normálně spálí , mě to pomohlo . Nebo reklamuj u pumpy !
Je to na tobě ! Pokud nemáš plnou nádrž , tak to zase nepřežeň s to přísadou ;)

přesně ti neřeknu jak se to jmenuje , ale je to od Golden Eagel.
vdaka za radu asi to skusim
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

42,- SK?! Tak to je fakt dost... Jinak,jestli chces 100 oktanový,tak Shell ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

T-PK píše:42,- SK?! Tak to je fakt dost... Jinak,jestli chces 100 oktanový,tak Shell ;)
uz tam budem liat len klasicky 95 natural lebo to je ajtak jedno... :?
A shellku mam tak 80 km od domu tak to by sa mi velmi neoplatilo :lol:
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

jasnacka davaj tam normalnu 95 ,pripadne´si kup prisadu do benzinu na cisteníe ventilov a pal.potrubia
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“