Potřebuji poradit!!!!!

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Dana
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 10, 2005 20:23
Bydliště: Kostelec

Potřebuji poradit!!!!!

Příspěvek od Dana »

Kupuji TICO, na co si mám dát bacha?? Jsou tam nějaké záludnosti apod.? Pomozte ať se moc nezkoupu. Dík. Dana
Reklama
 

Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

ticous

Příspěvek od SNB-RIDER »

Ahoj, v prvni rade se podivej jak je na tom karoserie,nejcasteji se objevuje rez na spodni casni dveri,pak hodne rezne podvozek.
Kdyz v tom pojedes,tak posluchej jestli neslysis piskani(to jsou vetsinou nacata loziska),celkove by mel byt slyset jen motor,nic jineho.
Po motorove strance je tico temer bez problemu,jen obcas tece ojel.
Hlavne aby to nebylo prilis drahe,zachovale tico s najetymi kilometry do 40000km se pohybuje okolo 60000Kc,tico v temer dobrem stavu a s najety mi kiometry do 90000km kolem 45 - 50000Kc a tico ne prilis zachovale tak kolem 35000 - 40000Kc
Preji hodne stesti,pak se pochlub.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo tico nebýva tak problemove.ještě kouknout na výfuk.a problem jsou někdy brzdy.ve předu zarezavaji valečky(pak to stale brzdí a ničí se destičky i kotouče,a i spotřeba benzinu) a v zadu jdou špatně dolu bubny a někdy se musí dat nove obložení.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

Příspěvek od SNB-RIDER »

jj,na brzdy jsem zapomel,ale v Praze je jeden sikovny kramecek na dily na daewoo,takze jsem mel nove brzdove valecky tusima za 400Kč... Vyfuk se da chvilku svarovat,ale kdyz je to akutni tak vymena za novy neni oproti jinym autum draha zalezitost (novy vyfuk je levnejsi nez na Favorita ci Felicii)
Kdyz to shrnu tak je tico celkem bezproblemove,s amlou spotrebou a s levnymi nahradnimy dily... a taky to docela slusne jede...
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

kamos ma tico asi 2 roky a jediny problem mal zatial ze mu zhrdzaveli objimky (to sa divno pise) na smerovkach. zatial je spokojny.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Odpovědět

Zpět na „TICO“