Nazory na znacku daewoo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Nazory na znacku daewoo

Příspěvek od milosh »

Setkavate se ve svem okoli se spatnym nazorem na tuhle nasi znacku?

Ja celkem casto, ale kdyz se v tom clovek co kritizuje sveze, hned meni nazor :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jo když jsem kopil Matize tak smích , pak ale uznali , že to jede líp než felda , tak akorát kritika na to , že je to bonbonek, u nubiry bez kritiky , ale na Nexii jsem slyšel přezdívku -" Nechci jí" , Jinak ať si každej kritizuje co chce , já jsem spokojenej s oběma korejcema .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

potvrzuji ze prvni nazor je vzdy odmitavy ale jak se svezou a reknu jim jak to jezdi a za jakou cenu lze to koupit tak i nazor zmeni. jenom ty servisy k rozsireni techto aut moc nepomahaji
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ja sa s tym stretavam na kazdom kroku. ale uz som si zvykol a ignorujem to. Ale ked niekoho veziem, hlavne takych co maju skoda (je jedno ktorymodel), tak musia uznat ze je to o niecom inom.
Peugeot 307 Break, 1,6, 110k
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Tak podľa mojich skúseností práve tí, čo jazdia na škodách nikdy neuznajú, že je to o niečom inom. Ich hrdosť vždy víťazí nad zdravým rozumom a triezvym úsudkom.
Naposledy upravil(a) Damek dne pát kvě 20, 2005 09:47, celkem upraveno 1 x.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Jeden můj kamarád, když se svezl v mojí nexii, tak uznal, že je to o mnoho lepší svezení, než v jeho felicii. A v okolí jsem se taky nesetkal s odmítavými postoji, až na jednoho člověka, který než by uznal, že asijské auto je k něčemu, tak by se snad nechal zabít.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Habron píše:v okolí jsem se taky nesetkal s odmítavými postoji, až na jednoho člověka, který než by uznal, že asijské auto je k něčemu, tak by se snad nechal zabít.
Je toho znam :lol:
Ma nick MARTINOSLAV a je k zastizeni na FABIA CLUBU :lol: :lol:

K cemu je novy auto z roku 04, kdyz to nejede a nic se tam nevejde. ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

milosh píše:
Habron píše:v okolí jsem se taky nesetkal s odmítavými postoji, až na jednoho člověka, který než by uznal, že asijské auto je k něčemu, tak by se snad nechal zabít.
Je toho znam :lol:
Ma nick MARTINOSLAV a je k zastizeni na FABIA CLUBU :lol: :lol:

K cemu je novy auto z roku 04, kdyz to nejede a nic se tam nevejde. ;)
milosh píše:
Habron píše:v okolí jsem se taky nesetkal s odmítavými postoji, až na jednoho člověka, který než by uznal, že asijské auto je k něčemu, tak by se snad nechal zabít.
Je toho znam :lol:
Ma nick MARTINOSLAV a je k zastizeni na FABIA CLUBU :lol: :lol:

K cemu je novy auto z roku 04, kdyz to nejede a nic se tam nevejde. ;)
Tak nickem to nebude on, ale několik podobností by se našlo, třeba taky to, že jezdí s fábií a hájí její výhody až za hrob.

Ale nedávno si naběhl, v hospodě machroval, jaká má jeho fábia malinkatou spotřebu, něco kolem 6l a kamarád mu na to řekl, že by si to měl nechat spravit, protože on se svojí Ibizou Cuprou jezdí na max a žere mu to necelých devět, takže takovou rozežranou fábii, zvlášť pokud vyřazuješ z kopce, abys ušetřil 45 haléřů na 100km, by nechtěl ani náhodou, zvlášť když to vůbec nejede. :lol: :lol: :lol: byl nasratej ještě měsíc potom.
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Moj kolega ma zeleneho matiza.Neviem preco to auto volaju CIBULA :lol: :lol: :lol: Ked som bol v Milane na kazdom rohu stal matiz.V Taliansku oblubene mestske priblizovadlo.Aj moja rodina v Milane ho ma :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Mně zezačátku zastavili na parkovišti asi 2x nějaký lid, prej co to je a co to stálo. A divili se tý ceně a výbavě. Jinak je fakt že moje Nbira už na Daewoo nvypadá, obzvlášt když teď mam loga a nápis Chevrolet. Kdo to nezná, ten na to skočí, že o je velký drahý americký auto :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Jarda69
Příspěvky: 227
Registrován: ned dub 03, 2005 13:04

Příspěvek od Jarda69 »

Taky se mě ptají proč mám zrovna Korejce, jestli jsem si nemohl koupit lepší auto. Ale ten, kdo se sveze, ví o čem to je. Já jsem spokojený, a ostatní? Na to auto mi nepřidali, takže - komu se to nelíbí, ... (ať si vypne televizor) ;)
Nubira II-2000, 1.6/16V, 40000 km, v zimě nejezdí
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Mně se spousta lidí ptala, proč jsem koupil Matýska, kdy jsem měl pospravovaného a spolehlivého Favorita. Moje odpoveď je vždycky stejná: Protože se mi LÍBÍ!!! :lol: :lol: :lol:
Na otázku, proč jsem si nekoupil třeba Fóbii, když je prostornější atd zní odpověď vždycky stejně: Protože se mi NELÍBÍ!!! :( :( :(
Zatím každý, koho jsem v Matýsku svezl, byl překvapený, kolik je uvnitř místa a jak upaluje. A že má malý kufr? Pro dva skoro důchodce je to ideální vozidlo. Každou chvilku ho někdo okukuje. Mám ho skoro rok a až na drobnosti žádný problém. Jsem SPOKOJENÝ!!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Matiz je ideální studentský vozítko (málo žere-což ovšem není případ našeho :( a naskládám do něj bandu kámošů s věcma i když je to prťavý).

S výsměchem sem se setkával poměrně často, nazýván např. krabicí od bot nebo ministěhovákem (což je spíš kompliment ;) )
Už sem si na to zvykl a navíc se většinou posmívaj lidi co mají rozpadlou škodovku nebo nic= blednou závistí :D
No a jak říkáte, tak pak všichni koukaj jak to jede a co to všechno uveze...
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Mně se Mates taky líbí. Ten je asi Imagovka :lol: Jinak větší Daewa/Chevyové jsou spíš o poměru cena/výkony
Já vloni na autohit srazu svez pár lidí (i odpůrců) a jeden skoroodpůrce korejců prohlásil že už proti nim neřekne ani slovo. No a pak prodal Felicici a koupil si Saaba :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jasne matyzek je absolutni jednicka z nasi kolekce :D
ja jsem v nem jel dvakrat a nemelo to chybu, jezdi hezky :twisted:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“