Chtěl bych jsme si pořídit Daewoo Nubiru 1.6 z roku 1998

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

glady

Chtěl bych jsme si pořídit Daewoo Nubiru 1.6 z roku 1998

Příspěvek od glady »

Dobrý den chtěl bych jsem si pořídit Daewoo Nubira 1.6 z roku 1998 a najeto má 118.000 Km myslíte že to je dobrá koupě ? A chtěl bych jsem se zeptat jak je to co do poruchovosti a do spotřeby paliva? Kolik tak si vezme ? Děkuji předem za odpověd ! Jirka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Jestli se ti liby tak si ji kup, uvedomujes si koho se ptas? Ty myslis ze ti tady nekdo z nas rekne- ne Nubiru si nekupuj, je hnusna, furt rozbita a jeste zere jako Volha :D :D :D . Ne Nubira je auto srovnatelne s Octavii a to ve vsem. Jen si skus koupit Oktavku za tyhle penize :oops: Pokud ta Nubira neni po bouracce tak asi meni co resit
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Sparrow
Příspěvky: 51
Registrován: ned dub 17, 2005 19:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sparrow »

no není Oktávka jako Oktávka :?: , ale pokud myslíš novou Oktávku, tak to máš fakt recht :-) já teda mám Oktávku (starou :lol: ) i Nubiru a teda ta Nubira jezdí rychlejc :D a i oprav je na ní míň ;)
Daewoo Nubira I Wagon 2.0 CDX automat, r.v. 1997
Škoda Octavia Super, r.v. 1961
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no nevim nevim.ja s oktavkou žadnej problem neměl.A navic ji dělaj v naftě.ale každej ma jinej narok.a když vidim v praci ty některý nubi tak se mi moc nezda.Ale jsou i bezproblemový kusy.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

palikx píše:no nevim nevim.ja s oktavkou žadnej problem neměl.A navic ji dělaj v naftě.ale každej ma jinej narok.a když vidim v praci ty některý nubi tak se mi moc nezda.Ale jsou i bezproblemový kusy.
Ako skoro každé používané autá, občas musia do servisu, ale s Meďákom ísť do servisu je niečo iné, ako s Daewoom, hlavne v koncovej cene, aj keď v Meďáku toľko toho zase nevymenia... :?

Kamoš má Oktáviu a chodí pravidelne do servisu, švagor má nubiru a ani nevie kde servis vlastne je...

Ale ako hovoríš, je to rozdiel kus od kusu...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Rosťa
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 09, 2004 12:21
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Rosťa »

Také já se přidám,uvažuji že příští měsíc vyměním Matýska a chtěl bych si pořídit Nubiru kombi.Myslím,že se dá pořídit za velice slušnou cenu,oproti koktávce.Už se na ni těším :P a začínám hledat a koukat po bazarech a po inzerátech.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

palikx píše:no nevim nevim.ja s oktavkou žadnej problem neměl.A navic ji dělaj v naftě.ale každej ma jinej narok.a když vidim v praci ty některý nubi tak se mi moc nezda.Ale jsou i bezproblemový kusy.
Kdyz ja mam dojem, ze u prvni Oktavky (a Fabie) jeste porad platilo, ze neni kus jako kus. Vim, ze si spousta lidi pochvaluje, jak maji ty auta tichej interier, moje zkusenosti s tema, co maji mi kamaradi, jsou opacne. Dokonce ve Fabii Kombi tak spatne, ze sem pak nejakou dobu byl hodne spokojenej s tim, jak mi "jen uplne lehoucce" vrzaly plasty v Lanosu ;).

Ale jinak jak se tu da cekat, tak s Daewoo sem spokojenej. Sice nebudu tvrdit, ze je uplne bez problemu, ale jsem spokojenej s tim, jakou kvalitu a vybavu dostanu za investovany penize (nakonec koupil sem si novyho Lanose a kdyz sem po 3 letech uvazoval o novym aute, sel sem do Nubiry a zatim to vidim tak, ze moje dalsi auto sice nebude Daewoo, ale bude to Chevrolet ;) ).
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

OK souhlas :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeSouza »

no ono prej ted si poridit nubiru je taky docela slozity protoze nikdo ji nechce prodat.Se mu ani nedivim-teda ja bych prodal tu moji,ale nejel bych pod 170 tisic.a to je jeste mladoucka,takze si tak :twisted:
Lukáš
Příspěvky: 27
Registrován: pon bře 07, 2005 20:49
Bydliště: Vých. Čechy

Příspěvek od Lukáš »

Felix_DeSouza píše:no ono prej ted si poridit nubiru je taky docela slozity protoze nikdo ji nechce prodat.Se mu ani nedivim-teda ja bych prodal tu moji,ale nejel bych pod 170 tisic.a to je jeste mladoucka,takze si tak :twisted:
:P ja měl kliku ja sehnal sedana nubiru2 rv 2000 zařazen 12.2001 2.0i plna vybava najeto 26Tis. za 160 :D :D :D
Nubira II 2.0l, 2001 ročník, CDX
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtěl bych jsme si pořídit Daewoo Nubiru 1.6 z roku 1998

Příspěvek od DeSouza »

glady píše:Dobrý den chtěl bych jsem si pořídit Daewoo Nubira 1.6 z roku 1998 a najeto má 118.000 Km myslíte že to je dobrá koupě ? A chtěl bych jsem se zeptat jak je to co do poruchovosti a do spotřeby paliva? Kolik tak si vezme ? Děkuji předem za odpověd ! Jirka
a jaka je za tu Nubiru cena? :roll:
glady

Příspěvek od glady »

Rosťa píše:Také já se přidám,uvažuji že příští měsíc vyměním Matýska a chtěl bych si pořídit Nubiru kombi.Myslím,že se dá pořídit za velice slušnou cenu,oproti koktávce.Už se na ni těším :P a začínám hledat a koukat po bazarech a po inzerátech.
Jako já jsme si ji kooupil za 114.000 kč, se slevou 5.000 kč porotže měla děravou nádrž hm. To je dobrý ne ?
glady

Příspěvek od glady »

Lukáš píše:
Felix_DeSouza píše:no ono prej ted si poridit nubiru je taky docela slozity protoze nikdo ji nechce prodat.Se mu ani nedivim-teda ja bych prodal tu moji,ale nejel bych pod 170 tisic.a to je jeste mladoucka,takze si tak :twisted:
:P ja měl kliku ja sehnal sedana nubiru2 rv 2000 zařazen 12.2001 2.0i plna vybava najeto 26Tis. za 160 :D :D :D
Tak tu nubiru ti závidím i když to povinné ručení jako nic moc ne potom ? já platím 5600 kč a to je mazec teda pro moji peněženku když ještě splácím to auti
glady

Příspěvek od glady »

Jako lidičky kdyby jste viděla jak jsme štastnej, na ot autí, všichni se za mnou otáčí jak je ot pěkný auto, a kdyb věděli cenu tak mě ruce utrhnou :-D. Ted si musím někde najít servis nevíte kde je někdo dobrej okolo Velkého Meziříčí ? Jo a pěkně jsme se porjeli s oktávkou já a ona :-D
Lukáš
Příspěvky: 27
Registrován: pon bře 07, 2005 20:49
Bydliště: Vých. Čechy

Příspěvek od Lukáš »

glady píše:
Lukáš píše:
Felix_DeSouza píše:no ono prej ted si poridit nubiru je taky docela slozity protoze nikdo ji nechce prodat.Se mu ani nedivim-teda ja bych prodal tu moji,ale nejel bych pod 170 tisic.a to je jeste mladoucka,takze si tak :twisted:
:P ja měl kliku ja sehnal sedana nubiru2 rv 2000 zařazen 12.2001 2.0i plna vybava najeto 26Tis. za 160 :D :D :D
Tak tu nubiru ti závidím i když to povinné ručení jako nic moc ne potom ? já platím 5600 kč a to je mazec teda pro moji peněženku když ještě splácím to auti
No já mám základní sazbu 7200 bez bonusu takže s bonusama sem na nějakejch 6500 :lol: :D :D :twisted: ;)
Nubira II 2.0l, 2001 ročník, CDX
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“