tazne

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

peter
Příspěvky: 52
Registrován: pon zář 27, 2004 13:59
Bydliště: LM, ZV

tazne

Příspěvek od peter »

chcem si dat namontovat tazne na moju nexiu sedan
dostal som ponuku za 3500SK + 500SK montaz pri uchyteni gule 2 srobmi
alebo za 5500+500 pri rychloupinaku bajonetom, zoberem to lacnejsie bo ho nebudem casto pouzivat, ale kcem sa spytat - je tato cena v pohode alebo sa da niekde zohnat aj lacnejsie ?
Reklama
 

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Když to tak nějak přepočítávám, tak by mohla být cena v pohodě, jen měj na paměti pár věcí. Kdyžbbudeš mít TZ s koulí na šrouby, vždy pod to budeš muset lozit, to se z dřepu skoro nedá povolit (to vím, protože ho mám) S tažným jezdit nemůžes protože lehce překrývá SPZ(i když já jezdím, protože si nenechám od magora co to neubrzdí rozbit zadek). Asi bych dnes už raději přišetřil a koupil bajonet, je to hned tam a hned venku. ty šrouby jsou hnus. Vždycky doškrábané ruky od nárazníku :roll:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tohle už prý neplatí prý se v případě že se jedná o tažné s koulí namontovanou pomocí šroubů nemusí se sundavat protože někomu došlo že si to jako majitel doma na ulici taky nemusíte pořádně utáhnout což je dost nebezpečný ;)
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

To Tě bohužel musím opravit. Kouli která je na šroubech opravdu nemusíš sundávat, pokud ovšem NEPŘESAHUJE PŘES SPZ!!! Jinak to tam můžeš mít pořád jako já. Jenže mě to přesahuje. Až mě chytí policajti, tak si zahraju na blbého :lol:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Peter prosim ta....

kde si zhanal tu gulu...

ja som totizto tot v utorok zistil..
ze by sa mi tiez hodila...

a este som nezistoval ceny...
...firmy...a pod...

...sa mi stalo ze som sa zabudol...
..a otacal sa z pol cesty...pre druhe auto...z gulou...
peter
Příspěvky: 52
Registrován: pon zář 27, 2004 13:59
Bydliště: LM, ZV

Příspěvek od peter »

ja som to tazne nezhanal, len som zavolal servismenovi co mi vzdy opravoval kazde auto co som mal a on to zabezpecil a ma aj dohodu s uradmi aby mi to mohli priamo zapisat do velkeho technicaku a ja som nemusel s nim ist na technicku. ak ti to pomoze je to p. Chriapciak z LM 044/5523250, alebo sa ho skus spytat od akej firmi ich berie.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Dik za kokntakt...

Som sondoval troska aj ja...
a ta cena za ktou ti to ponuka je bezna...

aj ked niektore fy. v BA su cca od 500 - 1000Sk draksie... :|
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Gulu treba dávať dole ak presahuje rozmery vozidla, čo je na osobáku takmer vždy. Ešte som to inak nevidel.A absolútne nenávidím ľudí, čo s nimi jazdia a pri parkovaní mi vylepšujú auto.

Na nexií mám gulu na 2 šrouby. čo sa týka montáže a demontáže, nikdy som pod auto neliezol a bezproblémov to odmontujem v drepe.
Čo sa dotiahnutia týka. Tak si to každých pár sto km skontrolujem,ale nikdy sa to nejako fatálne neuvolnilo. 8)
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

To som bol ja
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Anonymous píše:Gulu treba dávať dole ak presahuje rozmery vozidla, čo je na osobáku takmer vždy. Ešte som to inak nevidel.A absolútne nenávidím ľudí, čo s nimi jazdia a pri parkovaní mi vylepšujú auto.

Na nexií mám gulu na 2 šrouby. čo sa týka montáže a demontáže, nikdy som pod auto neliezol a bezproblémov to odmontujem v drepe.
Čo sa dotiahnutia týka. Tak si to každých pár sto km skontrolujem,ale nikdy sa to nejako fatálne neuvolnilo. 8)
Tak to máte pěkně divnou legislativu. U nás pokud ji máš na šrouby tak ji sundávat nemusíš, pokud nepřekrývá SPZ. A já Ti určitě auto "nevylepším" i kdybych měl kouli metr od auta. Nejsu vůl a vidím kam couvám a jak daleko jsem od jiného auta. Ale souhlas s tím, že jsou i řidiči Blbci s velkým B. Dnes jsem potka na cestě 3. ale to už je jinaá diskuse. Takře koule forever. :lol: :lol: :lol:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

cubafire píše:Nejsu vůl a vidím kam couvám a jak daleko jsem od jiného auta. Ale souhlas s tím, že jsou i řidiči Blbci s velkým B. Dnes jsem potka na cestě 3. ale to už je jinaá diskuse. Takře koule forever. :lol: :lol: :lol:
No, ty mozno nie si, ale do mna nacuval typek, aj ked som cakal v aute a videl ma spredu, ze tam sedim :? . Oprel mi drzial SPZ o naraznik a kedze som mal relativne cerstvy lak, tak je tam vidiet otlaceny obrys. A ze sorry, sorry... taky mlady tuner-fagan.... No budem bit, kazdeho, kto mi to otlcie :evil: ?
Naposledy upravil(a) Granko dne stř kvě 11, 2005 11:02, celkem upraveno 1 x.
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Tak to kdyby udelal nekdo me, tak sem mu projel min. ten naraznik klicama a byli bysme si quit. Takovi magori stvou i me. Ale zase jsou frajeri co jezdi s dodavkou a klidne te miji na milimetry a naprosto v pohode. :lol:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Starú značku som mal celú sprehýbanú, čo do nej naŕažali. Keď som dal nové značky, ani nie po týždni som mal rozmlátený rámik. Ešte, že som nekúpil chrómovaný,čo som chcel, lebo by ma šlahlo.
Pokiaľ ide o jazdenie s gulou, tak som sa nestretol s tým, že by robili niekomu policajti problémy, ale mal som možnosť vidieť, aký postoj zaujali, keď do takej gule narazilo auto. Za normálnych okolností by bol vodič jazdiaci autom s gulou nevinný, takto si odniesol peknú pokutu
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

Moj naraznik ma pamiatku od gule zo vcera.Vedla SPZ mam krasnu gulatu dieru.Este stastie ze budem davat spoiler + lak.Mat to hotove slahne ma :x
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

No ...
Sprehybana eŠPéeeZetka mna vobec nesere... :mrgreen:

ja odkedy jazdiiim...odvtedy malo auto gulu....
..taqze snou uz akosi pocitam vzdy...
...a na skodovke mi neraz zachranila zadne celo...a arazniik..

ale vratme sa k teme....

Dnes som si objednal tazne u fy. KOVOFLEX z DS
cena za tazne z bajonetovym pakovym uchytenim
je 4138,- Sk + 200 Sk za elektricku pripojku.

no ked to porovnam z cenami vBA.... tak som tak 1000ku usetril..

Som ale este zvedavy na kvalitu prevedenia TZ...
taqze ked mi doraziii..tak zaslem neake to foto...
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“