Sraz Milovice

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Vojta

Sraz Milovice

Příspěvek od Vojta »

Plánujete ještě někdo s Matýskem návštěvu srazu Nubir a Kadetů v Milovicích 14.5.2005? Ondráš prý pojede.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tomas z Prahy pry taky :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ano, já potvrzuji svoji účast. Už dnes jsem nabral 30 litrů V-Power Racingu (rozdíl na plné nádrži oproti běžnému V-Poweru, který normálně beru jen 60Kč) a před cestou do Milovic to asi vemu zase, takže budu plně 100 oktanový, sice to k ničemu není, ale psychoefekt bomba! :lol:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ondras píše:Ano, já potvrzuji svoji účast. Už dnes jsem nabral 30 litrů V-Power Racingu (rozdíl na plné nádrži oproti běžnému V-Poweru, který normálně beru jen 60Kč) a před cestou do Milovic to asi vemu zase, takže budu plně 100 oktanový, sice to k ničemu není, ale psychoefekt bomba! :lol:
a cestou budes brat jeste dvakrat :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

no vono to technicky funguje prej naopak, ja jsem si ho kupoval ( a 98)do scootera a jezdilo mi to o 10 min, tak jsem to rikal pri garanci a ten technik mi rek at skusim vzit nadrz 95 nebo 91 a neveril bys jak to ted jezdi. Vysvetleni je pry takove ze ten motor je udelanej na ten konkretni benzin a ostatni mu vadi :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Brainman píše:no vono to technicky funguje prej naopak, ja jsem si ho kupoval ( a 98)do scootera a jezdilo mi to o 10 min, tak jsem to rikal pri garanci a ten technik mi rek at skusim vzit nadrz 95 nebo 91 a neveril bys jak to ted jezdi. Vysvetleni je pry takove ze ten motor je udelanej na ten konkretni benzin a ostatni mu vadi :lol:
Hůř to jet určitě nemůže. To z principu není možné, resp. k tomu není důvod. Každopádně mám subjektivně, ale opakovaně ověřeno, že na obyč 95 mi to jede hůř než na VP95 a 91 je úplná katastrofa. Matiz je std. z výroby jumperem na ŘJ nastaven na 95 a přitom v příručce píšou jako palivo BA91 ;)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Kolezi, kdo jedete, zaregistrujte se na http://kadett.cz/informace/srazy/sraz/reg.htm , ať je jasno... Já už tak učinil.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

milosh píše:Tomas z Prahy pry taky :D
JO, JO , snad to vyjde a dorazím , a to tak , že Matizem. :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ondras píše:
Brainman píše:no vono to technicky funguje prej naopak, ja jsem si ho kupoval ( a 98)do scootera a jezdilo mi to o 10 min, tak jsem to rikal pri garanci a ten technik mi rek at skusim vzit nadrz 95 nebo 91 a neveril bys jak to ted jezdi. Vysvetleni je pry takove ze ten motor je udelanej na ten konkretni benzin a ostatni mu vadi :lol:
Hůř to jet určitě nemůže. To z principu není možné, resp. k tomu není důvod. Každopádně mám subjektivně, ale opakovaně ověřeno, že na obyč 95 mi to jede hůř než na VP95 a 91 je úplná katastrofa. Matiz je std. z výroby jumperem na ŘJ nastaven na 95 a přitom v příručce píšou jako palivo BA91 ;)
Proc by to nebylo mozne, kdyz ti ten benzin zacne horet driv nez ma a neprenastavujes predstih a u normalnich aut neni diagnostika paliva na RJ?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Brainman píše:Proc by to nebylo mozne, kdyz ti ten benzin zacne horet driv nez ma a neprenastavujes predstih a u normalnich aut neni diagnostika paliva na RJ?
sice je to tady OT, ale dřív to nemůže začít hořet, právě proto, že oktanové číslo je vyšší než s jakým počítá ŘJ. ŘJ může oktanové číslo maximálně odhadovat knock-senzorem a dle toho upravit předstih (ne u Matize I, který má klasický rozdělovač)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:
Brainman píše:Proc by to nebylo mozne, kdyz ti ten benzin zacne horet driv nez ma a neprenastavujes predstih a u normalnich aut neni diagnostika paliva na RJ?
sice je to tady OT, ale dřív to nemůže začít hořet, právě proto, že oktanové číslo je vyšší než s jakým počítá ŘJ. ŘJ může oktanové číslo maximálně odhadovat knock-senzorem a dle toho upravit předstih (ne u Matize I, který má klasický rozdělovač)
mno hlavne uz jsme to tady resili, cili bych doporucil projit archiv - co se motorek tyce, tak vim, ze jsem na netu dokonce objevil zaznam z brzdy, ktery ukazoval pokles vykonu (radove 5%?)

pak tam prave resili, ze je to dano tim, jaky ma motor kompresni pomer, ..., vim, ze mi i pumparka rikala, ze maji doporuceni rikat lidem, ze do normalnich aut toto nikoliv, ... nyni jiz nikdo nic nenamita, cili tezko rict - jak rikam - projit archiv, uz jsme to resili ...
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Kubo, do Milovic jedeš? Pojeď, máš to kousek!
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Kubo, do Milovic jedeš? Pojeď, máš to kousek!
ja mam tedka zkouskovy a vzhledem k tomu, ze jsem leden, unor, brezen promarodil, tak mam resty jeste ze zimniho zkouskovyho, dimplomka, statnice, ... do toho prace, takze nic neslibuju, ...
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

jakub píše:...dimplomka, statnice, ... do toho prace, takze nic neslibuju, ...
To dáš! Já teďka taky lítám jako hadr na holi - dělám instalace po celé republice, doma jsem 2 dny v týdnu, ale přijedu!
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:
jakub píše:...dimplomka, statnice, ... do toho prace, takze nic neslibuju, ...
To dáš! Já teďka taky lítám jako hadr na holi - dělám instalace po celé republice, doma jsem 2 dny v týdnu, ale přijedu!
no to dat musim, protoze uz ted jsem o rok delsi, a jestli neco poseru, tak tady skejsnu dalsi dva, takze ver, ze mam velke (!) dilema :D

copak instalujes, jenom se pochlub ;)

btw: ja dnes musel sluzebne do jihlavy a cesta maximalni pohoda, ve trech lidech, matiz jede o 20km rychlejc nez puvodni kopec, nekopec
Odpovědět

Zpět na „Srazy“