Test SPARKA

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Test SPARKA

Příspěvek od Richard »

Kluci, dnes jsem dostal AUTOMOBIL 5/2005 a v něm co vidím??? test SPARKA, tak jsem vám ho fotnul -i :PP: -i a tady je link:

https://www.chevroletclub.cz//album_pic.php?pic_id=491
https://www.chevroletclub.cz//album_pic.php?pic_id=490

(je to ve vaší veřejné fotogalerii)
jestli to nepůjde budete ho muset dát na jiný server, protože pokud je to tady na serveru, tak se to nezobrazí???? :?: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

brdo, sak ma bude bolet krk kym to precitam...
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

mrk píše:brdo, sak ma bude bolet krk kym to precitam...
Votoč si to, bohužel to jinak nešlo nahrát, nastojato to přesahovalo rozměry :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Hezká Jiskřička :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

Ten pristrojovy panel .... :( jak ja to nemam rad a nechapem preco je taka kravina dnes taka moderna
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

phalanx píše:Ten pristrojovy panel .... :( jak ja to nemam rad a nechapem preco je taka kravina dnes taka moderna
Jo jo taky mám rád klasiku, jako je v Nubiře tacháč a otáčkoměr stejný a vedle 2-4 budíky vše symetrické hluboko v kapličce. Tohle centrální se mi vůbec nelíbí -P -P -P
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Spark jinde?

Příspěvek od Docent »

BTW proč je to u nás Spark a třeba v Německu "Der neue Matiz", v Dánsku "Ny Matiz", v Rakousku "Matiz"? To si u nás paka v zastoupení Chevroletu, která ani nedokážou aktualizovat web, myslí, že na nové jméno nalákají víc lidí :?:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spark jinde?

Příspěvek od Ondras »

Docent píše:BTW proč je to u nás Spark a třeba v Německu "Der neue Matiz", v Dánsku "Ny Matiz", v Rakousku "Matiz"? To si u nás paka v zastoupení Chevroletu, která ani nedokážou aktualizovat web, myslí, že na nové jméno nalákají víc lidí :?:
Ve východní evropě je to Spark, aby se to nepletlo s vozy jako FSO Matiz, Rodae Matiz (oba jsou původem Matiz I) a spol...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

mrk píše:brdo, sak ma bude bolet krk kym to precitam...
Tak na tohle mám supr monitor je to LCD a je otočný kolem své osy a je od IBM :lol: :lol: :lol: jinak čtu téměř všechny časopisy a díky tomu nemusím študovat ofoceniny :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

sakryš tady se furt mluví o Matesech a Lanosech a kdo ví čem ještě co už neni od GM ale někde se to vyrábí do dneška snad v Rusku a já to ještě v životě nikde nepotkal ani neviděl (a to jsem byl i na slovensku :D )
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo já už dělal na Nubi , Matize a Nexii z Rumunska stejně tak Leganzu a Lanose z Ukrajiny ;)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Re: Spark jinde?

Příspěvek od Docent »

Ondras píše:Ve východní evropě je to Spark, aby se to nepletlo s vozy jako FSO Matiz, Rodae Matiz (oba jsou původem Matiz I) a spol...
Tak tohle nějak moc nechápu... To jako v Německu, Rakousku, Dánsku atd. nemaj lidi tušení o tom, že se Matiz vyrábí i jinde, takže jim ho tam Chevrolet bude klidně servírovat pod původním jménem a pro východní Evropu ho radši přejmenoval, aby si lidi nemysleli, že si kupujou méněcenný druh z továren na ještě větším Východě :roll: ?
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spark jinde?

Příspěvek od Ondras »

Docent píše:aby si lidi nemysleli, že si kupujou méněcenný druh z továren na ještě větším Východě :roll: ?
Spíš aby si věděli, že si nekupují auto zcela jiné automobilky. FSO ani Rodae už nejsou pod vlivem GM DAT, pokud vím.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Nějakej voloušek tam o něm píše v diskusi, že je malej a hnusnej: http://www.novinky.cz/05/65/64.html :evil: .
Uživatelský avatar
Martin Dvořák
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 03, 2004 10:07
Bydliště: Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Spark jinde?

Příspěvek od Martin Dvořák »

Docent píše:BTW proč je to u nás Spark a třeba v Německu "Der neue Matiz", v Dánsku "Ny Matiz", v Rakousku "Matiz"? To si u nás paka v zastoupení Chevroletu, která ani nedokážou aktualizovat web, myslí, že na nové jméno nalákají víc lidí :?:
Je to sice detail ... ale že nechali "umřít" Matize mě dost zamrzelo a tak jsem si koupil Suzuki Swift. Sice mi u Matýzka odchází motor ale jinak jsem na něj nezanevřel a koupil novější motůrek od Radovana :)
Naposledy upravil(a) Martin Dvořák dne ned kvě 29, 2005 21:46, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „SPARK“