DAEWOO SRAZ v Milovicich

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

DAEWOO SRAZ v Milovicich

Příspěvek od milosh »

Tak pratele, nekteri z vas si mysleli ze vas diskriminujeme a tak prave probiha jednani o mozne ucasti na srazu kadett/astra,nexia... v Milovicich za 14 dni v sobotu.

Stejne vas neprijede vic jak 10, co nemate nexii, takze to uz se tam v tom poctu aut ztrati. A pokud by byly nejaky problemy od poradatelu, tak si nejak zajedem bokem ;)

Budu vas informovat, jak to pokracuje dal, precejen kdyz uz delame sraz, tak at sme tam vsici, ne ? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Hele , já si myslím , že je to sraz kadeťáků , ještě vás berou s nexiema , ale třeba matesy by tam teda asi vidět nechtěli. Nemá cenu se k nim přifařit , jenom proto , že nejsme schopní se domluvit na vlastním srazu :twisted:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No jak myslis, kolego, ja to myslel dobre... ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No já bych jel rád, ale jak říkám , kdyby to byl Daewoo sraz , není co řešit , ale původně to byl sraz oplů...... nvíc v tom termínu srazu bude mít Nubiru manželka v Turnově , takže bych přijel Matizem a stim opravdu sprintovat nemíním..... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vic jak polovina lidi tam sprintovat nebude, tak nevim o co jde :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Se nerozčiluj miloshi :D , když pojede víc kolegů s Matesama , Nubirama atd. , tak super....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Jakub (sraz)

Příspěvek od Jakub (sraz) »

Tak dle rozhodnuti Vas muze prijet kolik chcete. Klidne muzete i sprintovat. Jedine co to pro vas znamena - ze se musite rozhodnout, zda budete chtit taky sprintovat ci ne... Podle toho se naplanuje program.

Jinak no problem.

Jakub (hlavni organizator srazu)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Tak to je super, že můžeme přijet. Počítejte se mnou! :twisted:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ondras píše:Tak to je super, že můžeme přijet. Počítejte se mnou! :twisted:
A kdo to zaridil? No? :lol:

Sice na posledni chvili, ale aspon neco, ne? Uvidim ty vase ksichty v realu :lol: :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No si dobrej Miloshi :D , díky , tak teda jedem ............
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No ja si myslim :D

Par nexii nas pojede z Prahy z Cerneho mostu, tak jsme mohli udelat kolonu 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

milosh píše:A kdo to zaridil? No? :lol:
Děkuji, ó veliký fórum-táto! Mám se regnout na kadett.cz ??
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Miloshi, ty jedeš nejdřív do Prahy ? Já vás možná někde potkám po cestě :lol: :lol: :lol: , jenom škoda , že Nubira plní rodinné povinnosti , s ní bych si sprintnul :cry: , no matesů tam bude asi taky dost .

Too ondras : vemeš mi ty blinkry ?????
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Anonymous píše:Miloshi, ty jedeš nejdřív do Prahy ? Já vás možná někde potkám po cestě :lol: :lol: :lol: , jenom škoda , že Nubira plní rodinné povinnosti , s ní bych si sprintnul :cry: , no matesů tam bude asi taky dost .

Too ondras : vemeš mi ty blinkry ?????
Jááááá se ...... miloshi už se těším až proberem , proč mi to furt padá...

Tomáš ( pro jistotu)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

jak daleko je to od Prahy a kterym směrem ? Docela bych e juknul. A kdybych si moh vybrat soupeře tak bych i sprintlul. Třeba s Ivanem sprint na 3 litry benzínu :-)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „Srazy“