rozdělovač

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Michal

rozdělovač

Příspěvek od Michal »

Čau všichni Raceráci, tohle auto mám asi 2 měsíce a bohužel mi hned odešel rozdělovač (teda nejspíš). Projevovalo se to ze začátku jen cukáním a strácením výkonu (musel sem mít zařazenej nižší kvalt atd.) Postupně se to ale zhoršovalo, až sem nakonec zůstal stát a už sem to nerozjel. Neudržel volnoběh a musel se mnohem víc vytáčet. Rozdělovač se prej u Racerů sere docela často. Nemáte s tím někdo nějaký skušenosti? Například kde sehnat novej a pokud možno levnějc než za 8250 Kč. Nevíte někdo, jestli tam de dát starej z Kadetta?
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Cau Michale, zkus taky diskusi na http://www.kadett.cz, precejen racer je kadett, nebo ne?! :?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Marcel

Re: rozdělovač

Příspěvek od Marcel »

Michal píše:Čau všichni Raceráci, tohle auto mám asi 2 měsíce a bohužel mi hned odešel rozdělovač (teda nejspíš). Projevovalo se to ze začátku jen cukáním a strácením výkonu (musel sem mít zařazenej nižší kvalt atd.) Postupně se to ale zhoršovalo, až sem nakonec zůstal stát a už sem to nerozjel. Neudržel volnoběh a musel se mnohem víc vytáčet. Rozdělovač se prej u Racerů sere docela často. Nemáte s tím někdo nějaký skušenosti? Například kde sehnat novej a pokud možno levnějc než za 8250 Kč. Nevíte někdo, jestli tam de dát starej z Kadetta?
-----Jak jsi pochodil s rozdělovačem a nevíš náhodou o tachometru...Marcel
Honza Autodíly

rozdělovač - cívka

Příspěvek od Honza Autodíly »

Nejčastější závada a nejprodávanější je cívka v rozdělovači.
cena 350,-Kč
www.autodilykrc.cz
Michal

už to je

Příspěvek od Michal »

Nazdar,
tak už sem to s rozdělovačem vyřešil.
Vyšlo mě to sice na 8500 Kč :cry: , ale Racer jezdí bez problémů.
Jakmile Vám přestane držet volnoběh a za jízdy to cuká, je to rozdělovač :x . U těhle aut je to snad jediná, ale o to nákladnější závada. Spolu s rozdělovačem je dobrý vyměnit i kabely - je to jistota.
michal

Re: už to je

Příspěvek od michal »

Michal píše:Nazdar,
tak už sem to s rozdělovačem vyřešil.
Vyšlo mě to sice na 8500 Kč :cry: , ale Racer jezdí bez problémů.
Jakmile Vám přestane držet volnoběh a za jízdy to cuká, je to rozdělovač :x . U těhle aut je to snad jediná, ale o to nákladnější závada. Spolu s rozdělovačem je dobrý vyměnit i kabely - je to jistota.

:shock: Ahoj Michale
Mysim že dát 8500 Kč za novej rozdělovač je hloupost.Mám taky RACERA (89) a rozdělovač mě vyšel na pohých 3519 Kč 8) .A nemá chybu je super.Tady jsou ceny dílů:zap. modul 2500 Kč
civka rozd. 300 Kč
víčko rozd. 420 Kč
palec rozd. 299 Kč
---------
3519 Kč
Přeji Ti hodně kylometrů bez nehod .
Odpovědět

Zpět na „RACER“