DRNCENI

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

DRNCENI

Příspěvek od Rimmer »

Ahoj. kdyz zaradim jakoukoliv rychlost tak se pri urcitych otackach ozve dost hlasite drnceni ktere vychazi zhruba z pod mista radici paky.jakmile jemne posunu paku smerem k neutralu tak ten zvuk zmizi. poradte znalci.diky.
Jenom sympataci umiraji mladi
Reklama
 

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Re: DRNCENI

Příspěvek od Mareman »

Rimmer píše:Ahoj. kdyz zaradim jakoukoliv rychlost tak se pri urcitych otackach ozve dost hlasite drnceni ktere vychazi zhruba z pod mista radici paky.jakmile jemne posunu paku smerem k neutralu tak ten zvuk zmizi. poradte znalci.diky.
No já osobně jsem si taky všiml rezonancí kolem 2000 a potom trochu míň u 3000 otáček. Ale hodně se mi to zlepšilo s novým výfukem ;) U těchdle Opeláckých převodovek je ale údajně normální, že se přenáší vibrace z motoru na řadící páku, protože přecodovka není řešená táhlama jako třeba u fábky :roll: Hlasitý drnčení by to ale samozřejmě dělat nemělo :shock:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Já žádný drnčení neslyším ale u Lanose je takový kus plechu pod zadníma sedačkama v ohybu výfuku a ten dost často odhnije a pak to drnčí a nebo u vlnovce jsou takové kroužky a to taky uhnije a může to drnčet ;)
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

Este mozu byt volne tie take umele hmoty co drzia radiacu paku a treba ich vymenit (mozno postaci namazat). Aspon na Espere nam to po asi 5 rokoch odislo.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo u tohodle řazení se vymačká na přecodovce uložení přepakovaní a trochu klesne tyč řazení ktera drnčí o kastli.jdou tam strčit podložky a pomuže to.Nebo taky výmena řadícího mechanismu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Presne tohle mi delala Nubira a kdyz sem ji v pondeli daval na garancku, tak sem jim to rekl, oni pry utahli tahla na radici pace a od te doby je to v pohode.
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Ano jsou to tahla od radici paky

Příspěvek od Rimmer »

dival jsem se na ty tahla jsou volne, staci dotahnout.diky za pomoc.mejte se fajn
Jenom sympataci umiraji mladi
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No ono to moc utahovat nejde je tam jen čep zajištěný plechem.Nevim co vam tam dotahli.Ja tam pod to vkladam podložky a někdy tu klemu trochu sklepnu a je to vždy dobrý.ale jestli jste objevili něco noveho tak se necham poučit.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

palikx píše:No ono to moc utahovat nejde je tam jen čep zajištěný plechem.Nevim co vam tam dotahli.Ja tam pod to vkladam podložky a někdy tu klemu trochu sklepnu a je to vždy dobrý.ale jestli jste objevili něco noveho tak se necham poučit.
Tak ja Te teda urcite poucovat nebudu :) , jen vim jen to, co mi rekli a to, ze je to od te doby zatim dobry ;).
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ok. jen me to zajimalo.duležite je že to nedrnčí.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „LANOS“