co spotřeba

Moderátor: Blue Lanos

Tazz

co spotřeba

Příspěvek od Tazz »

Ahoj všichni ,chci si pořídit leganzu 2.0 16V ale mám obavu jak to žere.Rozhoduju se zda není jednoduší jít do 1.6 16V Nubira ale zdá se že to žere stejně. Jdu do tohoto vozu protože mám prodejnu náhradních dílů DAEWOO. Jak to žere vám a co zavady? Dík :?: ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: co spotřeba

Příspěvek od Richard »

Tazz píše:Ahoj všichni ,chci si pořídit leganzu 2.0 16V ale mám obavu jak to žere.Rozhoduju se zda není jednoduší jít do 1.6 16V Nubira ale zdá se že to žere stejně. Jdu do tohoto vozu protože mám prodejnu náhradních dílů DAEWOO. Jak to žere vám a co zavady? Dík :?: ;)
Leganza bude asi o kousek žíznivější než Nubira 2,0, protože je trochu těžší, ale asi to nebude nijak dramaticky, při normální jízdě kolem 9, pod 8 jen v ponožkách :lol: Jestli máš prodejnu na Daewoo díly hoď sem kontakt :!:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Tazz

Prodejna Daewoo

Příspěvek od Tazz »

Kontakt na mou prodejnu je www.servisreal.prodejce.cz
Nebo servisreal@volny.cz nejlépe 605 259 175 :idea: ;)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

To je ale jen velkoobchod , ne . Tam si asi nic nekoupím , nebo ano ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Tazz

Velkoobchod

Příspěvek od Tazz »

Jo dá se tam nakupovat i moloobchod a pokud to je skladem tak to máš doma do 24 hodin a zdarma. :lol:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak to je super!!! Velká pomoc pro všechny a konkurence pro Krč a Drafel. Jaký máte ceny ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Tazz

Příspěvek od Tazz »

Ceny jsou dost podobné u všech prodejců záleží na slevách které jsou rozhodující,jde o dohodu. Ale je dobré že já mám sklad kousek od domova
tak mužu pomoct i v nepracovních dnech.Stačí zavolat a pokud budu doma tak není problém.
Wolruf
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 12, 2004 12:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolruf »

Tazz> s tou spotrebou je to presne jak pise Richard. Prumerne tech 9 litranku, ale da se jezdit i za 8 kdyz nebudes prudce akcelerovat a jezdit 150 :__)) Jinak co se tyce zavad tak nevim ze by se tam neco vylozene kazilo. mam nalitano 215000 km a porad pohoda.
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Re: co spotřeba

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Tazz píše:Ahoj všichni ,chci si pořídit leganzu 2.0 16V ale mám obavu jak to žere.Rozhoduju se zda není jednoduší jít do 1.6 16V Nubira ale zdá se že to žere stejně. Jdu do tohoto vozu protože mám prodejnu náhradních dílů DAEWOO. Jak to žere vám a co zavady? Dík :?: ;)
Tazz,kupil si uz tu Leganzu 2.0 16V? Otec uvazuje o kupe 2.2 16V,zatial sondujem ceny,moznosti,pytam sa na skusenosti. Ako si pochodil Ty? Si spokojny? Na co davat pozor okrem zakladnych veci pri kupe? Objavil si nejake detske chybicky?
Taz

Příspěvek od Taz »

Radoslav Hološka: Zatím sleduju také ceny ale uvažuju že pujdu do Nubira 1,6 nebo 2,0 Wagon stále nejsem rozhodnutej záleží také na manželce,známe ženské. :lol: Při kupovíní si dej bacha na zadní ramena a přední ttyče stabilizátoru. Okamžitě po zakoupení nech udělat řemen na rozvodech. Pozor na zední brzdu ráda se kouše a poslechni si volnoběh. ;) :idea:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No jo počernice ten se pořád jen vyptává a hned tak něco nekoupí toho kombíka už kupuje asi půl roku :lol: :lol: :lol: :lol: nic ve zlým
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Taz píše:Radoslav Hološka: Zatím sleduju také ceny ale uvažuju že pujdu do Nubira 1,6 nebo 2,0 Wagon stále nejsem rozhodnutej záleží také na manželce,známe ženské. :lol: Při kupovíní si dej bacha na zadní ramena a přední ttyče stabilizátoru. Okamžitě po zakoupení nech udělat řemen na rozvodech. Pozor na zední brzdu ráda se kouše a poslechni si volnoběh. ;) :idea:
Co na tom volnobehu napocuvam? Auto ma vraj iba 41.000km,ako zistim ci ozaj? Majitel robil v original Daewoo servise,mohol to kludne stocit a vypisat novu servisnu knizku. Na mojej Nexii isiel volnobeh krasne tichucko a teraz mi robia GO! Taketo zavady nezisti ani sam vyrobca auta az kym nerozoberies motor do skrutky.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jasně volnoběh moc neřeš nehledě na to že daewoo nikdy neběželi nijak sametově ;)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

petrm píše:Jasně volnoběh moc neřeš nehledě na to že daewoo nikdy neběželi nijak sametově ;)
Aj ja si myslim. Na STK dokonca maju problem zmerat Daewoo motory a emisie dokonale,kazde druhe auto ma zle hodnoty. Treba ho vytocit,pojazdit,znova zmerat a ukazuje to celkom inac. Ach,Ti korejci. :D
Wolruf
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 12, 2004 12:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolruf »

Tedka jsem nahodou na nejake polske strance nasel nasledujici hodnoty:

Silnik i moc
Typ silnika: 2.0 DOHC
Ilość zaworów: 16
Pojemność skokowa (cm3): 1998
Średnica cylindra x skok tłoka (mm): 86/86
Stopień sprężania: 9,6±0,2
Maksymalna moc (kW/obr/min) (KM): 98/5400(133)
Maksymalny moment obrotowy (Nm/obr/min): 184/4600
Rodzaj zasilania: MPI

Osiągi i zużycie paliwa (2000 CDX man. / 2000 CDX aut.)
Prędkość maksymalna (km/h): 206 / 192
Przyspieszenie 0-100 km/h (s): 10,2 / 12,5
Przyspieszenie 80-120 km/h (s): 13,5 / 10,5
Zużycie paliwa wg normy ECE R84:
- cykl miejski (l/100km): 10,6 / 11,9
- przy 90 km/h (l/100km): 5,8 / 5,9
- przy 120 km/h (l/100km): 7,4 / 7,5

Fakt by me zajimalo, kde vycucali tech 6 litru pri 90Km/h. To snad ani nemuze byt u dvoulitroveho motoru pravda.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“