nemôžem naštartovať

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
miro26

nemôžem naštartovať

Příspěvek od miro26 »

Kto mi poradí, mám Daewoo Racer r.95 a teraz mi začalo blbnúť štartovanie. Pichnem imobilizér, natiahne mi palivové čerpadlo ale štartér ani necukne. Najprv mi povedali že to bude cievka štartéra, ale zas iný mi povedal že to bude relátko imobilizéra, lebo cievka keby išiel do nej prúd by aspoň cvakla. Ak zoberiem drôt, tak môžem naštartovať ak nakrátko spojím cievku štartéra. Díky...
Reklama
 

Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

tak to asi bude prerusena cievka ked ju skratujes a ide.
pokial teda nieje na cievku startera pripojeny imobilizer...
ak ano moze to byt aj relatko.
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

este ma napada.... ked hovoris ze ak zapichnes imobilizer
a cerpadlo ide tak to imobilizer nebude. relatko by tam malo byt len jedno a ked cerpadlo ide tak bude rele dobre
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
miro26

Ďakujem

Příspěvek od miro26 »

Zatiaľ veľmi pekne ďakujem Filipovi za ochotu.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Podle toho co tu vidim to asi bude ten imobil.nevim sic jak je to zapojene ve tvym autě ale běžne se odpojuje starter přes 1 okruh a čerpadlo přes 2.nebo může být volný oříšek ve spinačce.Rozhodně to chce změřit přímo u ní.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „RACER“