Kit přímého sání

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

latti
Příspěvky: 22
Registrován: úte bře 22, 2005 07:53

Kit přímého sání

Příspěvek od latti »

Ahoj všichni,
chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s Kitem přímého sání. myslím, jak se dává místo tý origo krabice, ne jenom vložka 8) Konkrétně na motor 1.5.
Zvyšuje výkon motoru a mění zvuk na sportovní jak píšou? Že to bude malinko znát na výkonu, tomu věřím, ale ten zvuk :?:

to milosh: tak sem tady :D
co je za mnou, mě nezajímá
Reklama
 

goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Re: Kit přímého sání

Příspěvek od goror »

latti píše:Ahoj všichni,
chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s Kitem přímého sání. myslím, jak se dává místo tý origo krabice, ne jenom vložka 8) Konkrétně na motor 1.5.
Zvyšuje výkon motoru a mění zvuk na sportovní jak píšou? Že to bude malinko znát na výkonu, tomu věřím, ale ten zvuk :?:

to milosh: tak sem tady :D
ked tam das sisku aj zvuk bude upne dravejsi
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Já mám sice 1,6, ale to myslím vůbec nevadí. Zvuk je pěkně ostrý, ale jen když to přišlápneš... :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
latti
Příspěvky: 22
Registrován: úte bře 22, 2005 07:53

Příspěvek od latti »

takže když se budu pohybovat v rozmezí běžných provozních otáček, zhruba do 3k, tak to nebude tolik řvát?? BTW nárůst výkonu počítam tak 2-3kW, a v nižších otáčkách motor jistě lépe potáhne že?
co je za mnou, mě nezajímá
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

latti píše:takže když se budu pohybovat v rozmezí běžných provozních otáček, zhruba do 3k, tak to nebude tolik řvát?? BTW nárůst výkonu počítam tak 2-3kW, a v nižších otáčkách motor jistě lépe potáhne že?
ako myslis 3000ot ved len vtedy ide vykon hore dovtedy je 16v lenivy
zvuk bude super dnu ho nebudes pocut kym tam nepridas aj vyfuk
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
latti
Příspěvky: 22
Registrován: úte bře 22, 2005 07:53

Příspěvek od latti »

goror píše:ako myslis 3000ot ved len vtedy ide vykon hore dovtedy je 16v lenivy zvuk bude super dnu ho nebudes pocut kym tam nepridas aj vyfuk
chtěl jsem říct, že když bude mít motor k dispozici více vzduchu, tak celkově lépe potáhne 8) a bez laděnýho vejfuku mi to neutrhne uši :lol:
co je za mnou, mě nezajímá
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

latti píše:
goror píše:ako myslis 3000ot ved len vtedy ide vykon hore dovtedy je 16v lenivy zvuk bude super dnu ho nebudes pocut kym tam nepridas aj vyfuk
chtěl jsem říct, že když bude mít motor k dispozici více vzduchu, tak celkově lépe potáhne 8) a bez laděnýho vejfuku mi to neutrhne uši :lol:
ano pojde skor do otacok
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Při běžné nenásilné jízdě to skoro neuslyšíš, ale věř mi, že na to budeš častěji šlapat, abys to slyšel, je to paráda... :lol:
Motor má rychlejší odezvu na plyn a prý to i šetří palivo, ale to nebude, když na to budeš furt šlapat, že..... :D
PS: Každý laděný výfuk neřve!!!!
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jo, na Nexii jsem spokojený už 3 roky ;) GREEN!!!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

SkylineGTR píše:Při běžné nenásilné jízdě to skoro neuslyšíš, ale věř mi, že na to budeš častěji šlapat, abys to slyšel, je to paráda... :lol:
Motor má rychlejší odezvu na plyn a prý to i šetří palivo, ale to nebude, když na to budeš furt šlapat, že..... :D
PS: Každý laděný výfuk neřve!!!!
Veru moj Réémusík vobec nerve Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

sky: no kazdy sice nerve....ale co bude potom robit ten moj, to bude asi hotove peklo 8) :? :shock:
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

richi, zdar, dlho si sa neozval :D ako pokracujes?? co mas nove, resp. hotove??
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

maze: zdarek..teraz je kopu roboty aj vo firme aj s aftom..dake fotky postupne posielam emkovi....uz su na ceste vlastne vsetky dielce az na zvody....takze buduci tyzden sa sklada motor....problem vznika s brzdami, hehe, nevieme, ake dat....vybrate mam 4piestiky AP racing 295mm, ale cena za komplet sadu 2309eur...takze uvdime este....ale motoru pribudlo este viac koni, nez sme chceli 8) :lol: 8)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:idea: noo to moze malokto povedat, ze mu pribudlo viac koni ako si zelal :lol: Drzim palce!! Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

richiprofi píše:maze: zdarek..teraz je kopu roboty aj vo firme aj s aftom..dake fotky postupne posielam emkovi....uz su na ceste vlastne vsetky dielce az na zvody....takze buduci tyzden sa sklada motor....problem vznika s brzdami, hehe, nevieme, ake dat....vybrate mam 4piestiky AP racing 295mm, ale cena za komplet sadu 2309eur...takze uvdime este....ale motoru pribudlo este viac koni, nez sme chceli 8) :lol: 8)
Cože ? Ty brzdy tě vyjdou dráž něž kdejakýho amatéra celý auto ! Docela bych to někdy chtěl vidět v akci a porovnat s něčim normálnim (třeba Brembo a tak)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „LANOS“