Kolik stoji montáž tažného zařízení?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Petr Čada
Příspěvky: 12
Registrován: sob zář 25, 2004 22:32
Bydliště: Karlovy Vary

Kolik stoji montáž tažného zařízení?

Příspěvek od Petr Čada »

Ahoj nemá někdo přehled kolik stoji v servisu namontování tažného zařízení na NUBIRU 1,6 SX Vagon? Sehnal jsem nové v Hodoníně, ale na dopravce mi řekli, že pokud to nebude namontované v servisu budu muset do zkušebny, což by se mi asi prodražilo.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Kolik si dal za to tažné? Je to komplítek i s elektrikou? Kdysi jsem si koupil tažné na Favorita a sám jsem ho namontoval a normálně mi ho přihlásili ( ale to bylo v před 13 lety) Myslím , že to může namontovat kdokoli pokud to má homologace od výrobce. Nebo ne?
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Petr Čada
Příspěvky: 12
Registrován: sob zář 25, 2004 22:32
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Petr Čada »

Stálo 4.110,- Kč, je to na dva šrouby, nechtěl jsem to bajonetové (5.540,-) pak by mě policajti nutili to sundavat a je to dobrá pojistka proti nacouvání, bylo kopletní včetně šroubů, zásuvky, kabeláže a poštovné přišlo na 180,- Kč,. Polovinu chtěli jako zálohu a do sedmi dnů jsem ho měl doma až neuvěřitelně dokolale zabalené, že jsem to vyřezával skoro 25 minut. Tady je adresa: www.taznezarizeni.nakupujeme.cz
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Bezva nabídka! :shock: Všimli jste si , že ty tažný jsou na DaewO a teprve od Kalose je to DaewOO ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

montáž stoji cca 600-800 asi ale nevim to 100% je to dáno dobou montáže.ale je to divné že to vyžaduji. :shock: Možné je ale vše. :(
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Kdybys nebyl z takové dálky tak ti ho tam nahodím a sehnal bych i razítko takže by to nebyl problém kdybys měl cestu do Práglu tak se ozvi ;) jen palikx má trošku skreslené představy o cenách on je strašně šetřivej a je to i na druhou stranu když něco dělá účtuje si strašně málo peněz až se divím že se mu to chce ještě vůbec dělat když za to má takovou almužnu ta cena by když tak byla těch 800 bez účtu ;)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

A kdo dneska není spořivej :?: nandat kus železa a utahnout 2 šrouby.To je hřích si účtovat peníze.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Petr Čada
Příspěvky: 12
Registrován: sob zář 25, 2004 22:32
Bydliště: Karlovy Vary

Tažné zařízení

Příspěvek od Petr Čada »

Tak mám t.z. namontované, předem dík "petrm" za ochotu, že mi jej chtěl namontovat ( z Varů jsem to měl přeci jenom blíž do Ledců jen 74 km). Sehnal jsem servis v Ledcích u Plzně - Autoservis Petr Matas, ( http://matas.zaluzi.cz/ ) (Adresa: Ledce 59, 330 14 Ledce u Plzně
Telefon: 377 958 524,Mobil: 603 814 037 ), má certifikát na všechna t.z. vyráběná pro domácí i zahraniční vozy od českého výrobce SVC Náchod. (kromě toho kdybych ho byl býval koupil u něho přišlo mě skoro o 500 ,- Kč levněji než v Bohumíně. Montáž dělá za jednotnou cenu 600,- Kč + DPH (714,- Kč), a trvalo mu to necele dvě hodiny.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ja to řikal že to není drahý.my ve starym servisu montovali za cca 500 kč.Ale jsou to už 3 roky.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Kouli mi přidělávali před 14-ti dny. Jen si nejsem jistej přesně cenou za montáž, protože jsem to kupoval komplet u nich i s montáží a stálo to 5.300.Bylo to ve SportJachtu ve Strašnicích.Ale popravdě řečeno,předělával jsem to hned druhej den. Jak je to auto dlouhý, tak oni dali zásuvku asi pět cm ještě níž, než je koule. Takže jsem jí hned málem urval na prvním větším hrbu. :cry:
Jinak když Ti to namontuje někdo, kdo nemá na to štempl, tak jediný, co Tě potká je to, že s tím musíš na STK.Aspoň tak jsem to pochopil v zákoně. :lol:
Nubira 1,6 Wagon, 98
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Mám nově namontované tažné zařízení - provedení na dva šrouby.
Objednal jsem si tažné od SVC Náchod u firmy Břoušek & Miklík Hodonín http://www.taznezarizeni.nakupujeme.cz , stálo 4050,- i s poštovným, došlo za 3 dny perfektně zabalené s veškerou dokumentací a s kompletním spojovacím materiálem a elektroinstalací.
Montáž mi provedl servis za 1000,- (včetně ochranného nastříkání všech odhalených a nově instalovaných dílů). Kdyz jsem viděl pracnost - sundání nárazníku, vyřezávání, napojování elektroinstalace, tak jsem rád, že jsem to svěřil odborníkům.
Můžu jen doporučit.
Celé mě vyšlo na 5.100,- Kč (4050 materiál, 1000 montáž, 50 zapsání do TP)
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Chtěl jsem se zeptat , tak oživuji tohle téma .

Jak zapojit elektroinstalaci pro tažné zařízení ? Nemyslím návod na zapojení zásuvky , to je všude na netu , ale ke kabeláži zadních světel . Neexistuje přímo nějaký konektor pro připojení , nebo to musím fakt drát po drátu natvrdo ke svazku od světel ........?

Díky za info
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tomáš píše:Chtěl jsem se zeptat , tak oživuji tohle téma .

Jak zapojit elektroinstalaci pro tažné zařízení ? Nemyslím návod na zapojení zásuvky , to je všude na netu , ale ke kabeláži zadních světel . Neexistuje přímo nějaký konektor pro připojení , nebo to musím fakt drát po drátu natvrdo ke svazku od světel ........?

Díky za info
Co vím není, když to dělali mě tak všechny dráty procvakali propojovacíma konektorama
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Tomáš píše:Chtěl jsem se zeptat , tak oživuji tohle téma .

Jak zapojit elektroinstalaci pro tažné zařízení ? Nemyslím návod na zapojení zásuvky , to je všude na netu , ale ke kabeláži zadních světel . Neexistuje přímo nějaký konektor pro připojení , nebo to musím fakt drát po drátu natvrdo ke svazku od světel ........?

Díky za info

Když se trošku oteplí, tak se Ti Tome mrknu, jak to přišili mě... Ale v zimě pod to auto nelezu... 8)
Nubira 1,6 Wagon, 98
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No , pod autem to nebude , napojené by to mělo být u světel z kufru .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“