Lacetti sedan 2008 - zadní brzdy

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
mcdave
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 07, 2015 14:22

Lacetti sedan 2008 - zadní brzdy

Příspěvek od mcdave »

Ahoj, včera jsem zjistil, že mě nesvítí zadní brzdy. Obě světla. Po výměně čtyř žárovek mě svítí jen horní žárovka na každém světle. Teď si nejsem jistý, jestli brzdy svítí na obou žárovkách koncových světel a nebo svítí jen na horní žárovce koncových světel? Díky za odpověď
Přílohy
stažený soubor.jpg
stažený soubor.jpg (6.64 KiB) Zobrazeno 1921 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti sedan 2008 - zadní brzdy

Příspěvek od Petr S. »

mcdave píše:Ahoj, včera jsem zjistil, že mě nesvítí zadní brzdy. Obě světla. Po výměně čtyř žárovek mě svítí jen horní žárovka na každém světle. Teď si nejsem jistý, jestli brzdy svítí na obou žárovkách koncových světel a nebo svítí jen na horní žárovce koncových světel? Díky za odpověď
Jestli se nepletu,tak jedno jsou brzdy a druhé mlhovky. Zapni si světla zkus zadní mlhovky,tak to poznáš hned. :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Lacetti sedan 2008 - zadní brzdy

Příspěvek od Richard »

Asi bude mít pravdu Petr i když s obrysovkami svítí obě části světla horní budou na brzdy a spodní (musí být od brzdových tuším 10cm) budou asi zadní mlhovky, navíc mají auta jen mlhovku vlevo, někdy obě jak jsem nedávno v mlze odpozoroval ;) zjistil jsem že některý asi vůbec zadní mlhovky nemají :( nebo s nimi svítí když není mlha..... velmi oblíbené :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“