Brzdy + ložiska

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Embe
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 16, 2014 21:19

Brzdy + ložiska

Příspěvek od Embe »

Auto: Daewoo Lanos 1,5 63 kw (Bez ABS
Dotaz: Zdravím chtěl bych se zeptat zda-li tady někdo měnil na laníkovy zadní bubny s ložisky popř jestli má někdo nějaké foto. Budu je měnit protože už dost hučí a bubny na tom nejsou nejlépe takže to vezmu i s bubnama. Díky za info a rady a na to na co si mám dát pozor :) a popř* jakou značku bubnů / ložisek doporučujete :)
Reklama
 

Rio25
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 02, 2014 12:11

Re: Brzdy + ložiska

Příspěvek od Rio25 »

Zdar, taky se na to chystám. Jen s tím rozdílem, že nebudu měnit i bubny, ale pouze ložiska a obložení. No, abych Ti pravdu řekl, tak jsem na netu a ani v chytré knížce (JAK NA TO) co jsem k LANGOŠOVI dostal o výměně ložisek na zadní nápravě nic nenašel. Co se týče výběru dílů, na netu je toho spousta. Já se držím pravidla, že neberu díly, které jsou s Polska.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy + ložiska

Příspěvek od LordMMX »

lanos ma napravu ako nexia. skusil by som v chytrej knižke pre nexiu ... najdete ju na www.nexiaclub.com
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Brzdy + ložiska

Příspěvek od Serpico »

...Lanos má jinak uchycený buben, je třeba stahovák nebo dobře mířenou ránu kladivem, prostě je to na kónusu oproti nessí tam je buben jenom na středící malý šroub a drží na maticích kola.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Rio25
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 02, 2014 12:11

Re: Brzdy + ložiska

Příspěvek od Rio25 »

Tak jsem se dneska pustil do těch ložisek. Je to otázka cca 45 minut na jedno kolo a to podotýkám, že jsem extra nespěchal. A teď po dobře odvedené práci si zajdu na :PP:
maros_rk
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 25, 2014 17:39

Příspěvek od maros_rk »

Ahojte. Prosím vás viete mi povedať aká dlhá je zadná ľavá brzdova trubka čo ide od brzdovej hadičky na náprave po brzdový valček v bubne ? Presakuje mi to tam všetko a tak som trubku zatiaľ zaslepil a valček odpojil a ráno chcem kúpiť trubku na metraz a už nemám kde dávať dole koleso. A ešte aké sú koncovky na trubke. Do valčeka viem ale do hadičky je taká istá ?

Odoslané z Note3 pomocou Tapatalku
Embe
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 16, 2014 21:19

Re: Brzdy + ložiska

Příspěvek od Embe »

Rio25 tak to seš dobrej ale zjevně nemáš auto v tak dezolátním stavu jako já :D (protože majitel přede mnou byl trošku tupec a o auto se vůbec nestaral :) )
Odpovědět

Zpět na „LANOS“