(de)montaz autoradia

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

(de)montaz autoradia

Příspěvek od mrk »

kedze v dohladnej dobe budem mat nove radio, potreboval by som vediet co vsetko treba k montazi noveho/demontazi stareho.
- nakolko sa mi podarilo uz ulomit zopar vseliakych platovych cuplikov v aute, radsej sa spytam: pri demontazi to U okolo radia neviem ako silno treba tahat alebo co s tym treba robit - spodok toho U nie a nie povolit, nechcem to urvat.
- treba kupit nejaky medzikus/redukciu konektorov Clarion/Daewoo(ISO?)

dik
Naposledy upravil(a) mrk dne úte led 18, 2005 20:55, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

- treba kupit k radiu aj ramcek do ktoreho sa to montuje alebo sa to da aj bez neho nejako nafest namontovat ? nebyva nahodou pribaleny v krabici s radiom.... ?
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peo »

Nedávno som kupoval na moje Espero: rádio sa mi vybrať nepodarilo, urobil to elektrikár (vraj treba rozoberať podstatnú časť stredného panelu). Koncovku treba kúpiť, sú dostať priamo koncovky na jednotlivé modely, cca 300,- Sk. Rámik sa predáva v balení s novým rádiom.
Espero 1.5 DOHC 16V
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Ja som vybral radio v pohode... Eurokonektor som urobil tak, ze na koncovku som dal kontakty (samec) a na kabelaz z auta dutinky(samica) . Potom som to pospajal dokopy... Vyhoda je v tom ze sa stane ked menite radio je treba vymenit kontkty bat+ a + zo zapalovania . Napr SONY--ORAVA ....
PS: Ak by niekto uvazoval nad kupou zn. Orava, tak radsej dolozte par korun na nieco lepsie... (zvuk, prijem signalu... :o )
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

super, zrovna som sa na to pozrel a zistil som ze uz tam ma ISO konektory nahodene, takze vymena bude rychlovka. 8)
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“