Trasenie pri akceleracii

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
anakondiel
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 30, 2012 17:37

Trasenie pri akceleracii

Příspěvek od anakondiel »

Zdravim pani, chcel by som sa spytat ci sa u Leganzy niekto stretol s podobnou zavadou:
Trasenie pravej prednej strany pri zrychlovani, najviac sa to da citit pri zrychlovani zo 70 na 90km/h, no ked sa rychlost uz len udrziava tak trasenie prestane.Zatial som sa na to nepozrel , ale predpokladam ze to moze byt silent motora alebo prevodovky, alebo samotna poloos.Pneumatiku na tejto naprave som dal vyvazit a je OK, no problem pretrvava, takze to bude nieco ine.Za reakcie dakujem,
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Trasenie pri akceleracii

Příspěvek od Richard »

podle mě to bude poloosa, podobné mi to dělalo u Feldy a byl to ten vnější kloub ...... když akceleruješ jakoby se to třese když jedeš ustálenou rychlostí nebo dojíždíš na neutrál nic se neděje....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
anakondiel
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 30, 2012 17:37

Re: Trasenie pri akceleracii

Příspěvek od anakondiel »

Presne tak ako pises, tak sa na to skusim zamerat a cez vikend to pozriem , nenapada ma nic ine co by to mohlo sposobovat, teda okrem toho co som popisoval.
anakondiel
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 30, 2012 17:37

Re: Trasenie pri akceleracii

Příspěvek od anakondiel »

Tak je to nakoniec ta poloos , a stale sa to zhorsuje, mam k dispozici na nd daewoo nubiru rv 98, nevie nahodou niekto , ci to moze pasovat? na pohlad vyzeraju poloosy rovnako takisto aj prevodovka,
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Trasenie pri akceleracii

Příspěvek od Richard »

vyměň jen ten vnější kloub, tu polosu s vnitřním kloubem tam můžeš nechat je to myslím nasazený na polosu na tisícihranu s nějakou segrovkou.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
anakondiel
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 30, 2012 17:37

Re: Trasenie pri akceleracii

Příspěvek od anakondiel »

Vnutorny je po smrti , a mam pocit ze aj vonkajsi , zacal praskat pri toceni volantom , pobehal som predajne a ziadne repasnute nemaju momentalne v ponuke, a bojim sa kupit z vrakoviska.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“