Jirikac's Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Jirikac's Cruze

Příspěvek od jirikac »

Zdravím všechny,
letos na konci července jsem si udělal radost a koupil jsem si Cruze.
Sice je to jen 1.6 v benzínu, ale je to úplně 1. mé auto a myslím, že obstojí :) .

Rád bych si ho nějak vylepšil a přemýšlel jsem i o chipnutí, ale nerad bych přišel o záruku.

Chtěl jsem se také stavit na svůj 1.sraz v Olympii, ale bohužel jsem měl jiné povinnosti.
Takže počkám až na Olšovec nebo pokud bude nějaký bližší srazík.

Zatím nic moc úpravy - pouze interiérové, rád bych do budoucna i nějaké interiérové.
Zítra jdu na zatmavení skel, tak mohu hodit nějaké fotky, jak Cruzík vypadá po úpravě.

Pokud má někdo zajímavé zkušenosti s nějakými '' vylepšovákama '' , tak mi dejte vědět.

Také sháním dojezdové kolo nebo rezervu do kufru, té lepící sadě vůbec nevěřím :D
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Reklama
 

Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Poky Ul »

Ahoj vítej :PP: Co foto :idea: :?:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Alex Crouze
Příspěvky: 328
Registrován: stř říj 05, 2011 22:55
Bydliště: Ostravský gang

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Alex Crouze »

Vítaj chlape, super barva :PP: trochu s vylepšovakama zkušenost mam :D
jinak ten motor je hruza no, a chip asi ani nema cenu, sam sem nad tim uvažoval, ale dal sme jen přime sani :D
Chevrolet Cruze 1.6 :( SMOKE , GMP Buran 19" , přímé sání Simota racing , podvozek stavitelny JOM , zadní světla MB E class ,přední světla led VW
vestavěné DVD a GPS a interier v černo šedé kůži
--
prodávám
zadní svetla cruze 3000kč
origo pružiny 500kč
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od VIP »

Čau. Vítám dalšího cruzáka. Vylepšováky máme všichni. Mrkni v této sekci každýmu na jeho auto, určitě najdeš spoustu užitečnejch věcí. Ať ti to jezdí!!!!! :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od jirikac »

Zdravím,
tak dneska jsem byl na ztmavování skel (tonování) jelikož je před barákem moc aut a lidí, tak jsem udělal na rychlo pár fotek.

Časem udělám nějaké další.

Dále jsem přemýšlel o nějakém sportovním filtru a jiných pružinách, může mi někdo něco odporučit?

A také o nějaké grafice na auto - pruhy či něco podobného. V Brně jsem viděl práce od Facemotors a nevypadá to špatně.
Má někdo zkušenosti s grafikou na autě?
Přílohy
V interiéru mám chromové lišty kolem dveřních klik, chromovou lištu kolem horních fukarů, vylepšení zapalovač :) a vyměněné kolíky (západky) u dveří a také loketní opěrku prodlouženou o mezikus od uživatele Doyle, ta na fotce není vidět, jelikož není ještě osazená, mám jí jen na cesty.
V interiéru mám chromové lišty kolem dveřních klik, chromovou lištu kolem horních fukarů, vylepšení zapalovač :) a vyměněné kolíky (západky) u dveří a také loketní opěrku prodlouženou o mezikus od uživatele Doyle, ta na fotce není vidět, jelikož není ještě osazená, mám jí jen na cesty.
Na zadním skle folie HP15 od SunTek na zadních stahovačkách také a na předních HP70
Na zadním skle folie HP15 od SunTek na zadních stahovačkách také a na předních HP70
Tady mám fešáka, jak parkuje mezi auty, ale jen kvůli umývání u baráku, pak přeparkován asi o 200m dál
Tady mám fešáka, jak parkuje mezi auty, ale jen kvůli umývání u baráku, pak přeparkován asi o 200m dál
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od VIP »

Je to krasavec, prostě Chevrolet Cruze -i :PP: :lol: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od jirikac »

Chtěl jsem se zeptat, myslíte, že má cenu koupit kryt pod motor?
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Dannik91 »

Sice trochu opožděně, ale také tě tu vítám.

Dojezdové kolo byla první věc, kterou jsem objednal, když jsem objevil v kufru ta lepidýlka. Čekal jsem na to půl roku a stálo kolem 4,5 tis.

S polepem aut zkušenost mám ale s firmou bohužel ne (když vidím jejich práce, ani bych žádnou nedoporučil). Všechno jsem si nalepil sám + jsem něco lepil i na jiných autech.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od jirikac »

Díky, koupil jsem od jednoho uživatele rezervu, jen budu muset pořešit zvednutí dna kufru, jelikož se tam nevejde a nadzvedne o kousek dno.

Co se týče polepu, bylo by možné se případně domluvit na polepení?
Nějaký návrh už mám - podobný jako ty, ale nevím jaká barva by se hodila na šedou met.
případně by se mi líbila kombinace 1 barvy jako hlavní a pookrajích jinou jako zvýraznění.

Jakou bys viděl ty jako optimální barvu na šedou met. ?
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Doyle »

Dannik91 píše:Sice trochu opožděně, ale také tě tu vítám.

Dojezdové kolo byla první věc, kterou jsem objednal, když jsem objevil v kufru ta lepidýlka. Čekal jsem na to půl roku a stálo kolem 4,5 tis.

S polepem aut zkušenost mám ale s firmou bohužel ne (když vidím jejich práce, ani bych žádnou nedoporučil). Všechno jsem si nalepil sám + jsem něco lepil i na jiných autech.
No s tím kolem to je potíž s lepidýlkama.Zrovna teď jsem to řešil .. proříznutá guma na vyhození a už byl problém.. :( nakonec jsem krkolomě pořešil.. no nabídli mi dojezdovku za 4200,- děsná pálka.. nakonec jsem objednal samostatný disk a samostatnou pneu normálně v eshopech slibili dodání cca do měsíce.. ušetřená cca 1000 ale i tak je to ranec...Ale za ty nervy okolo mi to už nestojí ..
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Tomy636 »

No co uz prisla ta nova shark antena ? :) potom ocakavam foto a dojmy zo signalu -i
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od jirikac »

Ještě bohužel ne :(, měla dojít maximálně do 3.2. a stále nic, tak jsem psal prodejci a ten neodpovídá.
Počkám do srazu, tedy ještě týden a kdyžtak budu muset sehnat jinde.

Počítám s tím, že jakmile dojde, tak dám foto :)
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Dannik91 »

Hlavně pak dej vědět, jestli to hraje.
Ploutev jsem chtěl pořídit už dávno, ale buď prodávali to, co má VIP (a já se nechtěl pouštěť, do žádných větších akcí) nebo měli jen plastovou krytku. Pak jsem chtěl koupit aspoň kratší prut, ale ze zkušenností to nehraje dobře. Jsem zvědavý na tohle.
Barvu jsi sehnal na svoje auto?
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
jirikac
Příspěvky: 63
Registrován: stř říj 30, 2013 16:44
Bydliště: Modřice

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od jirikac »

Ano, měla by to být stejná barva jako karosérie, ale ploutev mi ještě nedorazila. Dám tomu ještě max 1,5 týdne a pak požádám o vrácení peněz, jelikož ploutev již měla dorazit. Ale je možné, že je stále někde na cestě.
Cruze MY13 Smoke 1.6 LT+ , 91 kW / 124 HP
-------------------------------------------
Ploutev, tónovaná skla (Suntek HP70/HP15), interiérové doplňky.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Jirikac's Cruze

Příspěvek od Dannik91 »

Jestli už měla dorazit, žádal bych o vrácení ihned. Nemám s tím dobré zkušenosti. Ze 12 zásilek mi dorazilo jen 9 a z nich ještě 4 měly špatnou barvu nebo kvalitu. A komunikace s asijskými "kamarády" je tragická, doslova se mi někteří i vysmáli. Dokud nemáš zásilku doma, nevíš jakou barvu máš. :lol: Spoléhají na tu dálku, že jim nemůžeš rozbít tlamu. :D
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“