Bringgo Problém

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Bringgo Problém

Příspěvek od Damek »

Zaujimalo by ma, ci mate niekto podobny problem, pripadne ideu, ako ho vyriesit. Navigacia mi funguje normalne v telefone i cez mylink. Ale to len do momentu, ze zadany ciel nieje dalej ako cca 100 km. Ked sa pokusim zadat ciel vzdialeny napr. 500 km, pripadne v inom state, tak sa chova nasledovne:
1)pri zadani na telefone mi vypocita trasu a ponukne 3 trasy. Po vybrani jednej z nich naskoci cierna obrazovka a viac aplikacia nereaguje.
2)Po zadani cez mylink mi 3 trasy neponuka (ani vam?) po kliknuti na cielovu zastavku zacne vypocitavat trasu. Potom vypise stratu spojenia.
Skusil som i cele bringgo preinstalovat. Nepomohlo. Telefon mam plne podporovany Samsung galaxy s3 mini.
Uz ma to celkom stve, lebo pri zakupeni licencie na obe casti europy + podporovaneho telefonu mam za skoro 400 euro nefunkcnu navigaciu a celu dovolenku som musel ist pekne po starom s papierovou mapou :evil:
Reklama
 

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: Bringgo Problém

Příspěvek od Damek »

Tak len pre informaciu:

precital som mnoho nemeckych for a zistil som, ze niesom jediny s tymto problemom. Nikto ale nevie preco to tak je. Obratil som sa teda na skvelu podporu Bringgo ale odpovede som sa nedockal. Mozem teda konstatovat, ze tato navigacia je absolutny brak a ja som vyhodil nemalu sumu. Kto potrebuje navigaciu, kupte si radsej nieco ine :evil:

Ze sa chevrolet nehanbi toto ponukat svojim zakaznikom, to fakt nechapem. Uplne to degraduje hodnotu inak skveleho auta a evidentne to vyrobcu vobec netrapi :?
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Bringgo Problém

Příspěvek od 357 »

Já to říkám pořád, zlatej Sygic!!
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“