Výměna brzdové kapaliny

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
AxE_26
Příspěvky: 11
Registrován: stř srp 28, 2013 22:47

Výměna brzdové kapaliny

Příspěvek od AxE_26 »

Zdravím, potřeboval bych poradit, zítra se chystám vyměnit brzdovou kapalinu na langošovi 1.4 a zatím co jsem tak našel na netu že nádobka je spojena i se spojkou (někdo říká že se neodvzdušňuje někdo zase že ano takže nevím). Tak by mě zajímalo jestli po výměně a odvzdušnění brzd budu muset i odvzdušnit spojku někde nějakým šroubem pokud tam je.

Ptám se z toho důvodu že na volvu V40 to mám stejně, nádobka je též spojená a po výměně brzdovky a odvzdušnění musím odvzdušnit i spojku šroubem který je ze zhora na převodovce.

Děkuji všem za radu. ;)
Daewoo Lanos 1.4 2000 SOHC 115 593
Reklama
 

Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Výměna brzdové kapaliny

Příspěvek od PK-Lanos »

Ano, nadobka je sice jedna, ale je vnutri predelena , takze netreba so spojkou nic robit, ale ked menis kvapalinu tak uz vymen aj v spojke, je tak isto stara, a tak isto znehodnotena ako v brzdovom sysyteme. Zivotnost brzdovej kvapaliny je totiz max. 2 roky
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Odpovědět

Zpět na „LANOS“