Strielanie do vyfuku

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Dalibor

Strielanie do vyfuku

Příspěvek od Dalibor »

O5 vsetkych zdravim a mam k Vam strasne dolezity dotaz:
mam Lanosika 1,5 po vybruse bloku motoru, ale teraz som zistil ze ked namieste na volnobehu pridam plyn a pustim pedal, tak mi to vzdy streli do vyfuku jeden alebo i dvakrat. Cim to moze byt, ked som sa len pred mesiacom vratil zo servisu??? Pomoze mi niekto??? Prosiiiiim :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Já mám sportovní výfuk bez katu a bez tlumičů a dělá mi to taky tak. Čím to asi bude :? :lol: :lol:
Asi jsem Ti moc neporadil, promiň :oops:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To je ten motor po kompletní opravě ?? Možná to dělá ta trocha oleje ale taky by to chtělo navštívit ten servis aby ti to zkontrolovali a řekli ti že je to OK jinak malé střelení se občas děje jde o to že když přidáš tak se ti naplní motor benzínem a když zase ubereš tak se to vypláchne do výfuku a nespálí protože snížíš otáčky tak to někdy může střelit ale pro klid a kvůli záruce si zajeď do servisu 8)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já vždycky myslel že to bejvá blbym předstihem (hází svíčka pozdě jiskru). Ale to by vlastně dělalo pořád.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Dalibor

Příspěvek od Dalibor »

Najhorsie na tom je, chlapi, ze som si to daval robit na Slovensku v Hermestrade (ked som mal dovolenciu), a moje bydlisko je 460 km na zapad v CR a to sa len tak lahko do Hermesu nedostanem. Asi si to budem musiet nechat skontrolovat tu (pre klud duse) a pekne za to zacalovat!!! :?
Dalibor

Příspěvek od Dalibor »

Tak som sa rozhodol ze s tym strielanim zajdem do servisu, ale ukazalo sa ze to je skoro zbytocne, pretoze tam hodinu aj tristvrte nad tym maturovalo niekolko automechanikov, ale neprisli na to cim to moze byt. Predstih sa vraj stelovat neda a diagnosticky pocitac ukazoval hodnotu predstihu vraj v norme (okolo 5 stup. na volnobeh) Nevie niekto ci je to skutocne dobra hodnota a ci sa naozaj neda predstih na Lanosovi stelovat??? Inak ukazovala diagnostika vsetko v poriadku. No nevedeli si s tym rady, ale nakoniec sa vsetci zhodli na tom ze by mohol byt odpaleny katalyzator, ale ze to nemozu zistit a mam si zaskocit na emisie. Tak neviem so s tym teda! Poradte prosiiiiiiiiim :(
Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

Hmm mě to střílelo do výfuku, když jsem měl prasklej výfuk, resp. ten vlnovec. Ale to navíc dělalo trošku randál
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Předstih se opravdu štelovat nedá a měl by být kolem 10 stupňů ale 5 taky není špatnejch
Dalibor

Příspěvek od Dalibor »

Tak som si zasiel i na tie emisie a tam sa ukazalo len to, ze motor ma uplne ukazkove hodnoty emisii, takze zase nic! Uz neviem co s tym. Motor vraj slape krasne tak to moze byt len vyfuk! Tak neviem ci ho mam dat vymenit, alebo co??? :?
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak to zase tak moc neřeš a doufej že to bude OK když se ti na to koukli v servisu a řekli dobrý a na emisích to taky bez problému prošlo tak to přestaň sledovat a jezdi dál a uvidíš když se to podělá tak s tím stejně nic nenaděláš a budeš muset zpátky na slovensko ;)
Dalibor

Příspěvek od Dalibor »

A myslite, ze by meranie emisii odhalilo keby to bol napriklad podpaleny ventil, alebo rozvod posunuty o 1 zub - ze by to nezavieralo ventily tak ako ma????
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

to Dalibor: To je přece super, ne? Střílení do výfuku bych chtěl taky. Máš to jako WRCko. Závidím... 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

SkylineGTR píše:to Dalibor: To je přece super, ne? Střílení do výfuku bych chtěl taky. Máš to jako WRCko. Závidím... 8)
Ja se picnu :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

SkylineGTR píše:to Dalibor: To je přece super, ne? Střílení do výfuku bych chtěl taky. Máš to jako WRCko. Závidím... 8)
este tak nejak dohnat tu rychlost a je to v cajchu :oops: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

:lol: Tak dobre som sa uz davno nezasmial :D
SkylineGTR píše:to Dalibor: To je přece super, ne? Střílení do výfuku bych chtěl taky. Máš to jako WRCko. Závidím... 8)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“