zvysene otacky na LPG

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
henrik35
Příspěvky: 52
Registrován: sob dub 06, 2013 19:00
Bydliště: Ružomberok

zvysene otacky na LPG

Příspěvek od henrik35 »

stale riesim zvysene otacky za jazdy.najprv som myslel ze su zvysene aj za jazdy na benzin.no na benzine klesaju na 1000-1200.na lpg je to horsie.okolo 1500-1800.nedavno som viac dupol na plyn a nieco mi buchlo v motorovom priestore, odvtedy isli otacky dobre.neskor som zistil ze to bolo veko na airboxe.ked som silno stlacil plyn,odopli sa tie klipsne co ho drzia a buchlo zvnutra po kapote.ked som ho spet nasadil zas zacali blbnut otacky.tak som vybral vzduchovy filter a otacky pekne klesali.aj na volnobehu ked som stal malo taky kludny chod.mam este starsi system lpg lovato kde je zo zmiesavaca vedena hadicka do tej hadice ktora vedie z airboxu na skrtiacu klapku.v trede tej hadicky veducej zo zmiesavaca je regulator davkovania plynu.a mam taky pocit ze sa tento regulator nevie dobre zladit s krokovym motorcekom.m yslim pomer lpg a vzduchu.ale ked trochu pootvorim ten air box tak otacky padaju dobre.ako keby si lepsie vedelo potiahnut vzduch.ved aj vie ked prudi pomedzi skaru na airboxe a nie cez vzduchovy filter.skusal som uz aj nastavit skrtiacu klapku,trosku ju viac pootvorit ze nech ma viac vzduchu.nemoze byt ze je lpg nejake rozladene a vstrekuje vela plynu?ze si to ten regulator mnozstva lpg nevie dob re uregulovat.neviete niekto ako sa nastavuje lpg?
Přílohy
WP_20130723_001.jpg
Daewoo Lanos 1.5 , 63kw LPG
Reklama
 

henrik35
Příspěvky: 52
Registrován: sob dub 06, 2013 19:00
Bydliště: Ružomberok

Re: zvysene otacky na LPG

Příspěvek od henrik35 »

na obrazku v cervenom kruzku je zaznaceny ten regulator mnozstva plynu.a system mojho lpg.je tam vidiet ako vedie hadicka do sacej hadice z airboxu
Daewoo Lanos 1.5 , 63kw LPG
Odpovědět

Zpět na „LANOS“