ELEKTRICKA ANTENA - tip

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

ELEKTRICKA ANTENA - tip

Příspěvek od Filip »

tip pre tych ktorym nefunguje el. antena na auticku.
Kupil som el. antenu v M&G za 850 Sk
namontoval som a zatial funguje.

tak signalu zdar.
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Reklama
 

Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Ako nefunguje anténa?
Mne sa "iba" zasekávala a to sa mi podarilo rozchodiť a už rok som na to nemusel šiahnuť 8) 8) 8)
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

no vies ked ju ma dakto odtrhnutu tak ako som mal ja tak sa oplati nova :o)
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

mne funguje antena len na polovicu. Do polovice sa zasunie a to je koniec. Co sa stym da robit? Staci to len vycistit?
Uživatelský avatar
palladin
Příspěvky: 239
Registrován: pon pro 20, 2004 12:41
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od palladin »

Musis ju rozobrat, vycistit a potom namazat a zlozit... Pojde ako nova. Inak cez zimu ti nemusi vyst cela/zasunut sa . Zastavenie anteny ma na starosti zatazovy obvod v antene ktory vypina motorcek pri jeho pretazeni = ked antena vyjde hore/zasunie sa/ alebo ked je daka ina vada /necistoty,primznuta.../preco nemoze ist motorcek dalej. Ked to zlozis nezabudni pripojit prepadovu hadicku co ide do podblatnika /inak ti bude zatekat do kufru.../ Mozes ju mat aj zapchatu,tak bacha... vela zabavy...
Jerry
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 06, 2004 18:47
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry »

palladin píše:Musis ju rozobrat, vycistit a potom namazat a zlozit... Pojde ako nova. Inak cez zimu ti nemusi vyst cela/zasunut sa . Zastavenie anteny ma na starosti zatazovy obvod v antene ktory vypina motorcek pri jeho pretazeni = ked antena vyjde hore/zasunie sa/ alebo ked je daka ina vada /necistoty,primznuta.../preco nemoze ist motorcek dalej. Ked to zlozis nezabudni pripojit prepadovu hadicku co ide do podblatnika /inak ti bude zatekat do kufru.../ Mozes ju mat aj zapchatu,tak bacha... vela zabavy...
Jezisi, ja uz silel z vody v kufru, ale tenhle zdroj vody me nenapadl :) Dik za inspiraci :)
Jerry.

Daewoo Espero 1.8, komplet v elektrice.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

inak niekde na PL sajte som videl aj foto cistenia a otvorenia. Inak je to pakren ozaj. Ja mam nejaku elektricku ani neviem aku ale uz funguje 5 rokov lebo som na Lanose SE mal len manula a tak som prikupil elektriku :) Este som ju nemal rozobranu len ju obcas ked mi zostava asi 7 cm nezasunutej tak ju namazem WDckom a chvilu je pokoj :roll: Len sa mi zda ze je o dost hlucna oproti originalnej daewackej. Aka je ta nova?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“