Auto občas zdochne počas jazdy.

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Myro
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 21, 2011 20:49

Auto občas zdochne počas jazdy.

Příspěvek od Myro »

Zdravím. Riešim tento problem. Moje Daewoo 1,5 benzin 63kw r.v. 98 občas počas jazdy začne strácat výkon a po čase zdochne. Mám už nabehaných asi 221 000. Stáva sa to nepravidelne, občas po 15 km niekedy po 60 km ale priebeh je ten istý, auto začne spomalovat a aj ked podradím stále stráca výkon až do zastavenia. Ked po chvili naštartujem motor beží ale ked pridám plyn auto zdochne. Až po pár minutách auto naskočí normálne a ide do otáčok. Je možné že sa niečo prehrieva? Cievku som vymenil asi pred týždnom. A dnes sa to opakovalo.
Reklama
 

mr.mio
Příspěvky: 32
Registrován: sob črc 23, 2011 09:00
Bydliště: Trnava,SR

Re: Auto občas zdochne počas jazdy.

Příspěvek od mr.mio »

Palivový filter? Podobne sa môže auto správať,ak je filter zanesený nad prípustnú hranicu. Ale samozrejme,problémov môže byť viac a úplne iných ako sa prvý pohľad zdá.
Hyundai Matrix 1.5 CRDI VGT 130kkm
Lanos 1.6 16V 2003 čistokrvný korejčan 140 kkm
Lanos 1.5 2001 5door HB BRIGHTON GOLG + KYB -predaný pri 208kkm
185/60 R14 Dunlop SP + PLW B700 na lanoska na predaj http://www.autobazar.eu/sk/plw-b700-id7307585.html
Uživatelský avatar
solimx
Příspěvky: 124
Registrován: stř lis 18, 2009 13:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto občas zdochne počas jazdy.

Příspěvek od solimx »

ahoj,

-ked som vytiahol kabel od cidla teploty vzduchu v nasavani, motor zacal blbnut a zdochynat a hned zacala svietit "check" nemal tah, zdochynal.
- na volnobehu pri velkej rychlosti mi zdochynal. pricina... zle natocene koleno v blatniku ako vstup vzduchu pod vzduchovym filtrom
- cez palivovy filter neni prietok ako v rieke, skrti ho regulator tlaku paliva, musel by byt natvrdo zalepeny abo to bol filter. Startni a vyber hadicu za filtrom jak to bude striekat
- podtlakove hadicky co ustia pod sktiacou klapkou

viac ma nenapada
Lanos 1.5 8V, 63kW, disky 13" Alu Enzo, gumy Kleber, LPG Tartarini, spotreba leto 5.8l/100km :)
mikrovlnka Daewoo, radio Daewoo, babetta 210, 2 rychl.
cestný zavodny bycikel
pred Langosikom: s105, s120, s130, fav 136L LPG karbec,fiat polsky,oltcit,format 135LXi LPG
swobo
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 09, 2013 09:51

Re: Auto občas zdochne počas jazdy.

Příspěvek od swobo »

Ahojte mam ten isty problem. motor pocas jazdy svojvolne zdochne, nejde natocit, az po nejakej chvili sa rozhodne nastartovat :/ ... uz niekolko dni hladam na roznych forach priciny problemu a su fakt rozne, dokonca som nasiel aj prispevok kde bolo pricinou odtrhnute vlakno ne ziarovke reflektora. Cize v tomto pripade sa dostavame do situacie pokus - omyl ... ale vela ludom sa stava ze problem je v palivovom filtri. Myro, podaril sa ti vyriesit problem?
Odpovědět

Zpět na „LANOS“