Nová Captiva a přední vlečné oko

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od JTR »

zkusil už někdo namontovat a hlavně použít přední vlečné oko :D ?? Importér se k tomu staví docela zajímavě: prý postupovat dle příručky :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od Mefisto »

A ty jo?
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od JTR »

a proč se asi ptám??? Při pohledu na přední ozdobnou lištu (na staré Captivě nebyla) jsem to zkusil!! Oko je za tou lištou hezky schováno a lano by tu lištu urvalo!!
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od smire666 »

Podľa toho návodu máš pred ťahaním ten predný spojler demontovať... ( uprednostniť máš ale odťahovku ).
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od JTR »

Nechci se hádat, ale tak na 90% to já ve svém návodu k nové Captivě (koupena září 2011) takto napsáno nemám ;) Ale představa že to budu potřebovat použít a budu ležet pod autem a povolovat cca 5 šroubů. Nemyslím, když auto "exne" (to se u Captivy jistě nestává) ale když potřebuješ někoho vytáhnout apod. Asi před 2 měsíci jsem to potřeboval, naštěstí se šlo s Captivou otočit a použít zadní oko. Je to ale příšernost. Kde jen soudruzi z Koreje udělali chybu :shock: ?
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od celtikus »

Hold musi obcas technika ustoupit designu :D
Taky jsem na to minule koukal a demontovat tu listu nemusis v pripade, ze te potahne Lambo :D
Popravde, uz jsem otestoval Chevrolet assistance a funguje celkem slusne, jen odtahovku poslali 500 m ode me doprava a nahradni vozidlo mi privezli 500 m nalevo. Jeste, ze jim dali na me tel. V nejhorsim mam asistencku k havarijce. A z prikopu po spatnych zkusenostech jiz nikoho netaham (krom blizkych pribuznych, ale na to mam jinou techniku k dispozici).
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od JTR »

no technika musí ustoupit designu, to ano ale snad má všechno své meze!! Nekupuji si SUV na cestu do Národního divadla!! První Captivu jsem měl 5 let a 100% spokojenost, dalo se s ní najet do sněhové závěje urovnat místo pro parkování normálního auta, občas ho popotáhnout, prostě "SUV auto" normálně používat. Stále hledám jak se té lišty zbavit a nechat tam dát třeba nižší a pevnou. Zatím jsem nikde na nic takového nenarazil. Jinak ale motorický rozdíl proti starému modelu je nesrovnatelný!! Za rok jsem s novou najel 45000km a se starým modelem 150000km, všechno vcelku bez problémů. Jenom je trapné "drhnout" SUVéčkem o obrubník, kde třeba Multipla nemá problém :( :(
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od celtikus »

S drhnutim jsem problem jeste nemel, ale uz jsem si rikal, ze po prvnim zadrhnuti tuto listu sundam a dam tam pruh gumy, ta by pak mohla zkousnout i to oko
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od Mefisto »

celtikus píše:S drhnutim jsem problem jeste nemel, ale uz jsem si rikal, ze po prvnim zadrhnuti tuto listu sundam a dam tam pruh gumy, ta by pak mohla zkousnout i to oko
Presne to same jsem si rikal ja. Jak nekde skrtnu tak to ufiknu. Ale zatim se tak nestalo.
Ja si spis rikal ze by sla trochu snizit jeji vyska a navic ji soudruzi nesroubovali zespodu, ale zvrchu :cry:
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od Mefisto »

JTR píše:Nechci se hádat, ale tak na 90% to já ve svém návodu k nové Captivě (koupena září 2011) takto napsáno nemám ;) Ale představa že to budu potřebovat použít a budu ležet pod autem a povolovat cca 5 šroubů. Nemyslím, když auto "exne" (to se u Captivy jistě nestává) ale když potřebuješ někoho vytáhnout apod. Asi před 2 měsíci jsem to potřeboval, naštěstí se šlo s Captivou otočit a použít zadní oko. Je to ale příšernost. Kde jen soudruzi z Koreje udělali chybu :shock: ?
A jde to vubec odsroubovat zespodu?
Uz si to nepamatuju, ale zdalo se me ze je to sroubovany od motoru
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od celtikus »

To take nevim, jen me zarazilo, ze na fotkach z Koree nebo USA tam tu listu nemaji vubec. Zajimalo by me, jestli je to bez ni hlucnejsi. Jezdim nekdy dost rychle (samozrejme na autobahnu), tim myslim maximalku a tam uz uhluk dela kdeco.
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od Mefisto »

Tu listu davaj na zapade. Od nas na vychod jej nedavaj
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od Mefisto »

Tak uz nekdo namontoval predni vlecne oko?
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od JTR »

jak jsem psal na začátku: já ano!!! A to oko je hezky schované za tou ozdobnou lištou. Měl jsem to i nafocené a posílal fotku na importéra. Prostě bez urvání ozdobné lišty nejde použít. Nevím zda faceliftovaná Captiva nemá už tu lištu nižší, zdálky to tak vypadá :?
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nová Captiva a přední vlečné oko

Příspěvek od Hanzy »

Koukám to pěkně podělali s ozdobou...bych jim dal kartáč tohle auto lidi normální kupujou do terénu a hor a tak je jen na ozdobu... -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“