Montáž Handsfree

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Montáž Handsfree

Příspěvek od Saša »

Ahoj,
prosím o radu, kam a jakým způsobem nejlépe u Espera namontovat držák telefonu na HF :?: . Mám strach někam do palubky vrtat, abych se neprovrtal do něčeho důležitého. Jedná se o klasický držák na NOKII spojenou s lehkou sadou HF.
Díky předem za všechny rady a poznatky.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Handsfree

Příspěvek od PetrCBR »

Saša píše:Ahoj,
prosím o radu, kam a jakým způsobem nejlépe u Espera namontovat držák telefonu na HF :?: . Mám strach někam do palubky vrtat, abych se neprovrtal do něčeho důležitého. Jedná se o klasický držák na NOKII spojenou s lehkou sadou HF.
Díky předem za všechny rady a poznatky.
Ja mam drzak na centralnim panelu zboku u spolujezdce a vnitrkem natahnute k radiu (rele na vstup do radia, aby ztlumil zvuk kdyz nekdo vola a do repraku poustel zvuk z telefonu). Mikrofon mam tahnuty pod palubovkou a prednim sloupkem az nahoru k stinitku u ridice, takze nikde nic nezavazi.
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Pro PetraCBR

Příspěvek od Saša »

Dík za odpověď.To z boku na středovém panelu myslíš v té měkké hmotě? Nebo je uvnitř pevná výstuha ve které drží šrouby. Mám strach, abych se někam neprovrtal a přitom abvy ten držák pořádně držel.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Zajdi si někam kde prodávají autodoplňky a tam koupíš i držák kterej se montuje na šrouby co drží rádio a vůbec nic nemusíš vrtat do přístrojovky příklad : http://www.stualarm.cz/?pg=1.4.GSM_konzole&m=car-gsm
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Dík za typ. To je přesně to, co jsem potřeboval. Teď jen abych sehnal ten držák na Espero pod rádio Kenwood. No ale důležité je, že vím co mám schánět. Ještě jednou díky 8) 8) .
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“