Leganza - Servisni Manual

Moderátor: Blue Lanos

Wolruf
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 12, 2004 12:45
Kontaktovat uživatele:

Leganza - Servisni Manual

Příspěvek od Wolruf »

chlapci, nemate nekdo moznost sehnat servisni manualek na Leganzu. Na cene bysme se samozrejme domluvili. Kdyby nahodou nekdo tu moznost mel, tak info prosim bud sem, nebo na Wolruf@seznam.cz. Jinak co jsem tak hledal na netu, tak jsem nasel 3 nejake publikace, ale musel bych to objednavat z USA, a to je trosku krpa :D
Reklama
 

TonB
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 01, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Servisni Manual

Příspěvek od TonB »

Wolruf píše:chlapci, nemate nekdo moznost sehnat servisni manualek na Leganzu. Na cene bysme se samozrejme domluvili. Kdyby nahodou nekdo tu moznost mel, tak info prosim bud sem, nebo na Wolruf@seznam.cz. Jinak co jsem tak hledal na netu, tak jsem nasel 3 nejake publikace, ale musel bych to objednavat z USA, a to je trosku krpa :D
Kde sehnat servisní manuál sice nevím, ale mám přístup na servisní manuál v angličtině pro Leganzu Lanos a Nubiru, takže jestli chceš, můžu ti ho poslat v pdf. Nehledá se v něm tak snadno jako na webu, ale v nejhorším poslouží. Pro Leganzu má kompletní manuál v pdf asi 20MB. Jinak katalog dílů je na http://www.daew.ru/index.php?carid=399&div=catalog
Wolruf
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 12, 2004 12:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisni Manual

Příspěvek od Wolruf »

TonB píše:
Wolruf píše:chlapci, nemate nekdo moznost sehnat servisni manualek na Leganzu. Na cene bysme se samozrejme domluvili. Kdyby nahodou nekdo tu moznost mel, tak info prosim bud sem, nebo na Wolruf@seznam.cz. Jinak co jsem tak hledal na netu, tak jsem nasel 3 nejake publikace, ale musel bych to objednavat z USA, a to je trosku krpa :D
Kde sehnat servisní manuál sice nevím, ale mám přístup na servisní manuál v angličtině pro Leganzu Lanos a Nubiru, takže jestli chceš, můžu ti ho poslat v pdf. Nehledá se v něm tak snadno jako na webu, ale v nejhorším poslouží. Pro Leganzu má kompletní manuál v pdf asi 20MB. Jinak katalog dílů je na http://www.daew.ru/index.php?carid=399&div=catalog
Jo PDF je v pohode. Muzes mne to prosim poslat na RadekZ@MoraviaWorldWide.com, tam mam neomezenou schranku. Akorat bych potreboval, abys to dejme tomu zazipoval nebo treba zararoval na tri dily pro jistotu a poslal jednotlive. Nevim totiz jakou maximalni velikost attachmentu muzu prijmout. A diky za link, uz ho bezim omrknout.
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisni Manual

Příspěvek od phalanx »

Môhol by som aj ja poprosiť ten servisný manuál v pdf-ku na Leganzu? Na mail j.jagersky@sh.cvut.cz Ďakujem
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Servisni Manual

Příspěvek od Richard »

Wolruf píše:
TonB píše:
Wolruf píše:chlapci, nemate nekdo moznost sehnat servisni manualek na Leganzu. Na cene bysme se samozrejme domluvili. Kdyby nahodou nekdo tu moznost mel, tak info prosim bud sem, nebo na Wolruf@seznam.cz. Jinak co jsem tak hledal na netu, tak jsem nasel 3 nejake publikace, ale musel bych to objednavat z USA, a to je trosku krpa :D
Kde sehnat servisní manuál sice nevím, ale mám přístup na servisní manuál v angličtině pro Leganzu Lanos a Nubiru, takže jestli chceš, můžu ti ho poslat v pdf. Nehledá se v něm tak snadno jako na webu, ale v nejhorším poslouží. Pro Leganzu má kompletní manuál v pdf asi 20MB. Jinak katalog dílů je na http://www.daew.ru/index.php?carid=399&div=catalog
Jo PDF je v pohode. Muzes mne to prosim poslat na RadekZ@MoraviaWorldWide.com, tam mam neomezenou schranku. Akorat bych potreboval, abys to dejme tomu zazipoval nebo treba zararoval na tri dily pro jistotu a poslal jednotlive. Nevim totiz jakou maximalni velikost attachmentu muzu prijmout. A diky za link, uz ho bezim omrknout.
Jestli tě to nebude obtěžovat měl bych zájem o manuál na Nubiru (nejlépe I) v angličtině a klidně v PDF . Katalog dílů jsem okoukl, a ten moc nepomůže. Pošli mi to prosím do schránky r.smidek@mujmejl.cz schránka je 50MB tak by se to mohlo vejít, ale nevím, jak velká může být příloha. Moc dík.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Návštěvník

Re: Servisni Manual

Příspěvek od Návštěvník »

Richard píše: Jestli tě to nebude obtěžovat měl bych zájem o manuál na Nubiru (nejlépe I) v angličtině a klidně v PDF . Katalog dílů jsem okoukl, a ten moc nepomůže. Pošli mi to prosím do schránky r.smidek@mujmejl.cz schránka je 50MB tak by se to mohlo vejít, ale nevím, jak velká může být příloha. Moc dík.
Vydrž do víkendu, Nubiru na mě ještě nikdo nechtěl a musím jí napřed stáhnout, což zabere trochu času jelikož se musí každé téma stahovat zvlášť a ten mě teď nějak nezbývá… Hned jak se na to dostanu tak ti ho pošlu.
TonB
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 01, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Servisni Manual

Příspěvek od TonB »

Anonymous píše:
Richard píše: Jestli tě to nebude obtěžovat měl bych zájem o manuál na Nubiru (nejlépe I) v angličtině a klidně v PDF . Katalog dílů jsem okoukl, a ten moc nepomůže. Pošli mi to prosím do schránky r.smidek@mujmejl.cz schránka je 50MB tak by se to mohlo vejít, ale nevím, jak velká může být příloha. Moc dík.
Vydrž do víkendu, Nubiru na mě ještě nikdo nechtěl a musím jí napřed stáhnout, což zabere trochu času jelikož se musí každé téma stahovat zvlášť a ten mě teď nějak nezbývá… Hned jak se na to dostanu tak ti ho pošlu.
A jéje, to jsem napsal samozřejmě já, ale zapomněl jsem se přihlásit :oops: :D
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Servisni Manual

Příspěvek od Richard »

Anonymous píše:
Vydrž do víkendu, Nubiru na mě ještě nikdo nechtěl a musím jí napřed stáhnout, což zabere trochu času jelikož se musí každé téma stahovat zvlášť a ten mě teď nějak nezbývá… Hned jak se na to dostanu tak ti ho pošlu.[/quote]

V pohodě, jezdím zatím bez problémů, nespěchá to, až to bude tak to bude. Předem moc dík :)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisni Manual

Příspěvek od phalanx »

DIKI Moc za te servisny manual, je to parada :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Servisni Manual

Příspěvek od Blue Lanos »

Richard píše:
Anonymous píše:
Vydrž do víkendu, Nubiru na mě ještě nikdo nechtěl a musím jí napřed stáhnout, což zabere trochu času jelikož se musí každé téma stahovat zvlášť a ten mě teď nějak nezbývá… Hned jak se na to dostanu tak ti ho pošlu.
V pohodě, jezdím zatím bez problémů, nespěchá to, až to bude tak to bude. Předem moc dík :)[/quote]

Inak ja to sosam akurat ted cez Teleport pro, dal som aby stahlo vsetko a ono to stahuje cely web :lol: Takze na rychlej lajne to bude zachvilu doma 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Wolruf
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 12, 2004 12:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolruf »

timto bych chtel taky verejne podekovat za manualek. Dekuji chlape 8) , je fakt super 8) . Jenom ho tedka budu muset prelozit brachovi do cestiny, protoze on je ten kdo se v takovych vecech vyzna :D a kdo mi bude delat pripadne upravy(opravy), ja jsem se vydal trochu jinym smerem :_)
Uživatelský avatar
kajsi
Příspěvky: 20
Registrován: úte kvě 17, 2005 11:33
Bydliště: Fero S., Košice

manuál na Leganzu

Příspěvek od kajsi »

tu na fóre čítam, že behá servisný manuál medzi vami, nemôže niekto dať na servisný manuál- link (URL) odkiaľ sa dá stiahnuť, ale nie na zoznam súčiastok (http://www.daew.ru/index.php?carid=399&div=catalog) ale SM
vďdaka
Kajsi-Leganza 2.0,SX, 98 kW, LPG
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

Ono to tu koluje ale na nete to podlavsetkeho nieje, mozem ti to kludne poslat, ale ma to cca 25MB rozdelene na 4 rar-y a to ti asi post nezoberie, ak mas nejaku inu lepsiu emailovu schranku tak napis a poslem ti to.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

phalanx píše:Ono to tu koluje ale na nete to podlavsetkeho nieje, mozem ti to kludne poslat, ale ma to cca 25MB rozdelene na 4 rar-y a to ti asi post nezoberie, ak mas nejaku inu lepsiu emailovu schranku tak napis a poslem ti to.
budem ti velmi vdacny ak mi to posles do schranky rucinsky@telecom.sk a rozdeleny, tak ako pises hore na 4 casti - som nadseny tymto forom aj jeho prispievatelmi - vdaka chlapci
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Uz se na tom pracuje ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“