Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
James
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 05, 2012 22:15

Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od James »

jsem v procesu vyberu noveho auta, byl jsem se svezt v novem benzinovem Chevy cruze auto mi vazne sedi
ovsem ted sedim se sklenickou nad katalogem a nabidkama od dealera a s hruzou zjistuji ze pro nas trh se auto neprodava s BT hendsfree
nevim zda chci moc, ale v dnesni dobe mi to pripada jako naprosty standard. Mam ted deset let stare auto a aftermarket hf, neni to ono
a vazne se mi nelibi idea koupe noveho vozu ktery si potom necham rozrezat a nacpat tam nejakou aftermarket sragoru za par slupek i kdyz ano nektere jako parrot jsou dobre ovsem stejne, proc proboha?!

Opravdu jsem dozrany a nasrany, auto se mi vazne libi a i kdyz je toho pro nekoho jen drobnost me to s prominutim sere z podstaty veci, ve svete je mozne bt hf mit bezproblemu a dokonce bych rekl ze ve vybavach jako LTZ je v zakladu
u nas ne.

A pritom jediny rozdil je v programovani jednotky radia, knofliku na volantu, mikrofonu/m a bt modulu.

Opravdu jsem takhle pri veceru nasran, ovsem vidim ze tohle neni jen problem CR ale stejny problem resi i napriklad korejci.
Reklama
 

Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od Poky Ul »

Tak jsou dvě možnosti buď koupit Cruze někde u sousedu v německu nebo počkat na facelift kterej by měl být s příchodem Cruze SW (combi)Měl by být udajně kolem září .
Chevrolet_Cruze_2012_facelift_SW_sedan_hatchback_096_800_600.jpg
Chevrolet_Cruze_2012_facelift_SW_sedan_hatchback_096_800_600.jpg (140.39 KiB) Zobrazeno 3481 x
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
hurrican
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 24, 2012 23:40
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od hurrican »

Ahoj tiez som objednaval noveho Cruzea v LTZ vybave, a najlepsie na tom je ze u nas v cenniku( v predajni) pri tejto vybave Bluetooth pisane je. Ked som sa na to spytal tak predajca vypadal ze nevie o com vravim a ze ocakavaju nove multimedialne radia (asi tie co budu v Combicku atd.) a tam to uz urcite bude. Kazdopadne v cenniku to maju, tak by to mali dodat (a vlastne bol to aj jeden z dovodov preco som bral prave LTZ vybavu) Pytal som sa tu uz aj jedneho clena fora co kupoval Cruza 2012 akoze s Bluetoothom (tiez bol v cenniku) a ze Bluetooth by tam mal byt v radiu, ale nie na volanie (tym padom chybaju aj tie cudliky na volante) ale len na pustanie hudby s telefonu (o to mi aj viac islo) Tak som zvedavy ;)
James
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 05, 2012 22:15

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od James »

Diky za odpovedi.

Problem je ze se mi zaprve moc cekat nechce :roll: a zadruhe aktualni auto tezce dosluhuje/presluhuje. Nevim jak ma vypadat facelift uvnitr ale z venku se mi tedy ty nove mlhovky moc nelibi, stare se mi zdaji hezci.

hurrican:
Mas pravdu v ceniku primo od prodejce - pro prodejce BT hf je, to zda umi i media tzn hrat hudbu z telefonu moc neresim, LTZ umi usb a aux, jde mi ciste o telefonovani.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od smire666 »

Keby išlo iba o ten gombík na volante, to ešte nič nie je, ale súvisiaca kabeláž, možno iné rádio a iný soft... :?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
hurrican
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 24, 2012 23:40
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od hurrican »

Tiez sa mi viac paci "starsi" model nez ten faceliftovy ci uz hmlovkami tak aj interier. A tiez som si zvykol na bluetooth v mojom terajsom aute ako pri volani tak aj pocuvanie aktualnej hudby z mobilu. No ale co uz clovek narobi, ked tam bude aspon daco z toho, tak "ked neprsi, aspon kvapka" :) kazdopadne je to smiesne ze ine krajny to maju vo vybave a clovek berie "fullku" na slovensku a musi sa spokojit s kompromismi :/
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od smire666 »

To áno, lenže tá "fullka" stojí v zahraničí aj iné peniaze :PP:
Pozri orlíka v Rakúsku, pod 19.390,- evri ho asi nezoženieš, to je LS 1.8...
Maximum je ( bez príplatkového príslušenstva a 1.8 ) taktiež LTZ za 25.180,-
Teraz si to porovnaj s našimi cenami ( BT ale ani oni neponúkajú )
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
hurrican
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 24, 2012 23:40
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od hurrican »

Tak je mi jasne ze v zahranici su auta drahsie, ale to celkovo, nemyslim ze cruze je daka vynimka :)
Ale tak niekto by si moznorsd priplatil za "full" bluetooth ale tak samozrejme nemyslim 9000eury :D a k tym cenam v zahranici , ze este ktovie ake ponukaju priamo dilery a kolko sa da zjednat , pretoze co som objednaval tak tiez ze cena je 20500eury len tam mam taku peknu zlavicku :D
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od Kjub »

Myslim ze ked si to das urobit v nejakom kvalitnom servise, nejaky kvalitny system, budes to mat mozno aj lepsie ako keby ti to robili v Chevy origo...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
hurrican
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 24, 2012 23:40
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od hurrican »

Tak to nenu zly napad -i len ma napada ze keby si tam da clovek napr. Parrot (niekde som to tu videl v dakom threade a vypadalo to fajn) tak tieto Bluetooth systemy funguje tiez cez radio, teda cez repro v aute ? Alebo maju dake vstavane repraciky ? Hlavne ze ci by slo cez to pocuvat aj hudbu z mobilu bez kablikov :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od Krtek »

Já nedavno koupil blbý rádio za 15 stovek s BT a už bych bez BT v autě nebyl. Telefonovat s HF místo vytípávání hovorů je fakt rozdíl. Bohužel ten muj klump má pár much jako třeba že hned po spárování pouští hudbu z mobilu. Ale mobila zase tim rádiem neovládáš a nemáš šanci třeba přehodit písničku. Možná za to může muj iPhone kterej se brání asi všemu co se dá. Ale je paráda slyšet hovor z repráků a mít mikrofon u huby. V budoucim autě to budu vyžadovat jako standard.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
brady
Příspěvky: 13
Registrován: čtv zář 20, 2012 13:47
Bydliště: Praha

Re: Cruze BT HF naprosta blamaz a ostuda

Příspěvek od brady »

Resim taky stejnej problem.. prijde mi zvlastni, ze u Cruze 2012 je bluetooth standard (radio vypada uplne stejne jako v mem 2010) a do starsich se neda namotovat original BT modul popripade vymenit cele radio.

edit: omlouvam se, tak pry bluetooth je i v modelu 2012 pouze v navigaci. vychazel jsem z toho videa http://www.youtube.com/watch?v=NiZ4PPZO8J8, to ale plati asi jen pro USA.
CRUZE 1.8 LT 4DV 2010 + LPG BRC
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“