Čelní autosklo na Cruze

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

daniela 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 21, 2012 22:08

Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od daniela 1 »

Prosím, nemá zde někdo ponětí, na kolik přijde čelní autosklo na Chevrolet Cruze 1.6, r.v. 2011? Předem díky za každý příspěvek. ;)
Reklama
 

Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od Iacobus »

Mňa vyšlo na 485 €. :( :( :( Je to r.v. 2009 a bez dažďového senzora.
daniela 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 21, 2012 22:08

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od daniela 1 »

Díky, uvžuju o pojistce, ale nabízí mi 20% spoluúčast, tak abych věděla, kolik bych musela případně zaplatit. No, je to dost peněz :(
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od milosh »

ja platim pripojisteni 500kc rocne a muzu si ho nechat vymenit treba 10x za ten rok.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
daniela 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 21, 2012 22:08

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od daniela 1 »

...a bez spoluucasti? A mohla bych vedet, u jake pojistovny?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od milosh »

Jasne ze bez spoluucasti, mam to u Ceske pojistovny ale urcite to ma takto vetsina pojistoven. Vzdyt uz jen to ze platis 500/rok a treba 10 let okno nevymenis tak maji vydelano a pokud to tak udela vic lidi urcite to neni pro pojistovnu ztratove ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
daniela 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 21, 2012 22:08

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od daniela 1 »

Tak díky, musím to taky nějak podobně pořešit. :)
mikkian
Příspěvky: 52
Registrován: pon dub 30, 2012 06:22
Bydliště: Boskovice

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od mikkian »

no, nevím, co máš za pojsitku ,ale u většiny to funguje tak, že si za 500,- Kč/rok pojistíš sklo třeba na 10.000,- A pak to funguje tak,že oni ti uvolní ročně částku na 10.000,-. Pokud sklo stojí 3.000, vyměníš ho z toho 3x, pokud stojí 11.000, 1.000kč si budeš muset doplatit. Nesetkal jsem se s tím,že by jsi mohl za 500/rok vyměňovat sklo "každý den".
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od milosh »

Ja ho menil 2x za 3 mesice a nebyl problem.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
mikkian
Příspěvky: 52
Registrován: pon dub 30, 2012 06:22
Bydliště: Boskovice

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od mikkian »

jasně, ale je to o tom, na kolik máš pojistku na čelní sklo a kolik stálo.. mně se stalo, že jsem měl pojistku na 10.000 a podruhý už jsem ho za rok nevyměnil,protože bych doplácel a tak jsem musel čekat na další rok :-/
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od milosh »

Pojistku mam na 20t a okno stalo cca 12t
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od VIP »

Já mám za 500,-Kč ročně připojištění skla do 5000,-Kč se spoluúčastí. To znamená, že když ho rozbiju, vyplatí mi hned 4500,-Kč. Snad jsem to napsal správně. Je to nic moc, ale zase bylo brutálně levný povinný ručení, platím 1660,-Kč. To je dobrý ne? Akorát nevím jak často to sklo během roku můžu měnit.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od tomask »

Tak to ti přeji abys nemusel měnit vůbec, já už našel minule při mytí dolu rohu malou tečku od kamínku.
Ještě to nechám ale budu muset asi před tech. vyměnit.
Carthell Prg
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od Iacobus »

VIP píše:Já mám za 500,-Kč ročně připojištění skla do 5000,-Kč se spoluúčastí. To znamená, že když ho rozbiju, vyplatí mi hned 4500,-Kč. Snad jsem to napsal správně.
Ja som mal vtedy havarijnú za 270 € ročne so spoluúčasťou min 166 € ktoré sa mi ale nechcelo platiť a tak sklo išlo cez zákonnú vinníka. Vtedy som sa poučil a teraz prechádzam na novú havarijnú s 0,-€ :!: :!: :!: spoluúčasťou za 290,-€ ročne a kamene už môžu lietať aj trikrát ročne :PP:
daniela 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 21, 2012 22:08

Re: Čelní autosklo na Cruze

Příspěvek od daniela 1 »

Tak to mám vyřešeno. Pojistka je na 15 tis., aby mi pokryla cenu skla , které stojí cca 12 tis., ale prý to můžu uplatnit pouze 1x ročně....údajně pojišťovny přitvrdily, prý si to lidi měnili jak na běžícím pásu, i jen kvůli drobným škrábancům...mě se to stalo jen jedenkrát během 10 let, tak to snad bude v pohodě i nadále ;)
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“