Kastle u orla

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Bella
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 22, 2012 22:21

Kastle u orla

Příspěvek od Bella »

Dobrý den :) potrebuji znat vas nazor na castli auta,chtěli bychom auto koupit,ale pritel prisel s tim ze jeho otec volal do servisu znamemu a ten rek ze mu chevrolet po 3 letech zacne rezivet. Jak je to u orla s kastli? Je pozinkovana a do jake casti vozu? Rekmu jasne ze po trech letech pokud to proda tak v poho, ale my urcite chceme aby nam min. 7 let drzel i vic. To vite jeho tata hned skladal ruce -P ,ten jezdi jen ve wolksvagnech, a jeste nazor automechanika tak si to umite predstavit! :roll: Prosim vas objektivni nazor dik chlapi
Reklama
 

Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Kastle u orla

Příspěvek od slaza »

O tom jsme se bavili už u té rezervy
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Bella
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 22, 2012 22:21

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Bella »

:D vím,tak zkusila sem kdo přidá další názor :lol:
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kastle u orla

Příspěvek od smire666 »

OK, tak za seba: mal som na chalupe vonku napríklad tú schránku z kufra a pozeral som oblasť zadnej podlahy, ako je to tam s ošetrením povrchov, prechodov medzi plechmi a tak. Nemám na to žiadne výtky, vyzeralo to tam celkom schopne, všade nanesené tesnenie ako má byť, aj v dutine zadného čela ( pod nárazníkom zo strany kufra ) bolo vidno taký ten katalytický ochranný povrch, čiže práve najhoršie to nevyzerá. Inak, pozeral som aj na riešenie samotnej schránky a musel som uznať, že už aj "súdruhovia" zrejme niečo dobré odkukali od iných značiek -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Maska35
Příspěvky: 421
Registrován: pát pro 09, 2011 23:20
Bydliště: Otrokovice

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Maska35 »

Chce to někoho, kdo má Orlando aspoň 5 let :lol: , jinak to objektivní nebude :PP: Jinak teda my ho taky nechceme hned tak prodávat. Nechali jsme nastříkat spodek a pohrajem se ještě s dutinama a čas ukáže... Pak taky záleží natom, jestli auto jezdí denně i v zimě. Někdo má káru jako novou i po dvacetiletech :mrgreen: M
Honda CBR 954 RR Fireblade
Orlando VCDi 163
Fiat Ducato 2,3 JTD 130
Nissan Juke 1,5 dCI
Blata Origami B1
čajna minibike
sekačka AL-KO :-)
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Poky Ul »

Maska35 píše: Někdo má káru jako novou i po dvacetiletech :mrgreen: M
Jo ale to nesmíš mít děti :lol: a kokoty sousedy :evil:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Maska35
Příspěvky: 421
Registrován: pát pro 09, 2011 23:20
Bydliště: Otrokovice

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Maska35 »

...takto každopádně :lol: M
Honda CBR 954 RR Fireblade
Orlando VCDi 163
Fiat Ducato 2,3 JTD 130
Nissan Juke 1,5 dCI
Blata Origami B1
čajna minibike
sekačka AL-KO :-)
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Sajner »

Poky Ul píše:
Maska35 píše: Někdo má káru jako novou i po dvacetiletech :mrgreen: M
Jo ale to nesmíš mít děti :lol: a kokoty sousedy :evil:
ja ho po 4 rokoch, ked skonci leasing predam. ale kokotov uz v okoli mam - niekto mi nastriekal sprejom cast zadnych dveri na modro....
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Bella
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 22, 2012 22:21

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Bella »

Jojo mate asik pravdu,je fakt jak casto se s nim jezdi jak se o to starate,je fakt ze nektery duchodce maji skodu 120 po 20 letech jako novou ze??? :lol: nam by stacilo tech 7 :D dik moc za odpovedi,to vite porad ho musim necim presvedcovat at do orla jdeme,tak mu neustale solim nejake informace :D asi by jste se hodne divily kolik mam toho nastudovaneho :lol: a to se v autech nevyznam,jsem pouze ridicka :) ,ale po tomhle studijnim maratonu,i na netu uz neco vim.no uvidime jestli to melo nejaky vyznam,ja doufam :roll: zdravim :PP:
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Poky Ul »

Lidi co mají VW uznávají pouze jednu značku tak je musíš brát tak na 50% ty si myslí že Golf a Passat spasily svět :lol:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Sajner »

Bella píše:Jojo mate asik pravdu,je fakt jak casto se s nim jezdi jak se o to starate,je fakt ze nektery duchodce maji skodu 120 po 20 letech jako novou ze??? :lol: nam by stacilo tech 7 :D dik moc za odpovedi,to vite porad ho musim necim presvedcovat at do orla jdeme,tak mu neustale solim nejake informace :D asi by jste se hodne divily kolik mam toho nastudovaneho :lol: a to se v autech nevyznam,jsem pouze ridicka :) ,ale po tomhle studijnim maratonu,i na netu uz neco vim.no uvidime jestli to melo nejaky vyznam,ja doufam :roll: zdravim :PP:
ak ti to pomoze, pozri si aj tuto moju recenziu: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=102&t=19746
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Krtek »

Já plkum o pozinkování Daewrooletů nevěřim. A je mi to jedno. Když se kouknu na Nubiru (2003) i Sparka (2005) tak ani jeden neni rezavej jinde než na podvozku (což je běžný na každym autě prakticky z výroby). Ale nikde na kastli jsem ještě nic nenašel a pár ťuplíků od kamínků obě auta maji. takže Orla jakožto novějšího auta bych se nebál už vůbec. Takovej průser jako byla Felda, že jí shnily zadní dveře po 5 letech snad už dneska neexistuje.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Kastle u orla

Příspěvek od ladinek »

Viděl jsem Lanose u kolegy z práce a kastle bez koroze :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kastle u orla

Příspěvek od smire666 »

Napísal som do Chevroletu. Uvidím, čo mi odpovedia...
( konkretizoval som to viac-menej na orlíka, pri ostatných nových modeloch to, predpokladám, bude rovnaké... )
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Kastle u orla

Příspěvek od slaza »

Krtek píše:Já plkum o pozinkování Daewrooletů nevěřim. A je mi to jedno. Když se kouknu na Nubiru (2003) i Sparka (2005) tak ani jeden neni rezavej jinde než na podvozku (což je běžný na každym autě prakticky z výroby). Ale nikde na kastli jsem ještě nic nenašel a pár ťuplíků od kamínků obě auta maji. takže Orla jakožto novějšího auta bych se nebál už vůbec. Takovej průser jako byla Felda, že jí shnily zadní dveře po 5 letech snad už dneska neexistuje.

Souhlasím, myslím, že nové auto by mělo těch 8-10 let vydržet bez viditelnější koroze. Tu Feldu až asi nic nepřekoná, ale jinak byla lepší jak Kalos.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“