PRedám NExiu sedan, rv 1995, veľmi zachovalá

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Schneider
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 26, 2012 23:18

PRedám NExiu sedan, rv 1995, veľmi zachovalá

Příspěvek od Schneider »

Ahojte,
viem, že toto nie je rubrika pre inzerciu, ale myslím, že niektorých nadšencov by mohla zaujať moja ponuka.
Som vlastníkom Nexie, rv 1995, stupeň výbavy GL, Motor 55kW, 8V, bordová metalíza. Auto bolo servisované, málo v zime jazdené, teda zvonku veľmi zachovalé. ASi pred 2 týždňami som zgenerálkoval nápravy, nové švédske pružiny, predné čapy, klby, geometria.
ALE: včera začal motor nepríjemne trhať, a triasť na voľnobehu. Tak som vymenil sviečky, káble, vyčistil rozdeľovač, klapku, bohužiaľ nepomohlo. čo je horšie, v hadici odvetrania výka ventilov som našiel bielu emulziu, a taktiež šeredne málo vody v nádržke chladiaceho systému. Z toho usudzujem, že tesnenie pod hlavou sa porúčalo, nevylučujem ani prasknutú hlavu, alebo blok, nakoľko tohoročné mrazy (-32°C) ju asi potrápili....
NO, a som pri probléme:
- a, mal by niekto za rozumnú cenu DOBRÝ motor - 16 ventil vrátane všetkého pre jeho zástavbu?
- b, alebo mal by niekto záujem o pekný sedan na nejakú prestavbu? nemám srdce ju šrotovať, bohužiaľ veľkú hodnotu to už asi nemá...

Skúste dačo navrhnúť.

Ďakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: PRedám NExiu sedan, rv 1995, veľmi zachovalá

Příspěvek od LordMMX »

-i ahoj, prosím uveď odkiaľ si. a akú cenu si predstavuješ za nexiu. plus pridaj nejaké fotky .
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“