Dobrý servis v Bratislave?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Dobrý servis v Bratislave?

Příspěvek od Peo »

Aké máte skúsenosti so servismi v BA, ktorý je dobrý a nie moc drahý? Fancar sa mi zdá DOSŤ drahý a navyše sa tam k človeku správajú dosť divne :x
Espero 1.5 DOHC 16V
Reklama
 

Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

servis

Příspěvek od Filip »

cau, Fancar je mozno sice troska drahsi ale nie zase az tak vela.
Mam s nimi vlastnu skusenost. Pred Esperom som mal Racer-a
a jedneho dna sa pokazil. Tiez som chcel setrit a tak som ho odviezol
do daewoo "servisu" na racianskej. tam bolo to auto 3 dni
a neurobili s tym nic. nevedeli to opravit. Potom som ho odviezol
do byvaleho daewoo "servisu" - byvala Drutechna a takisto nic.
Potom chodilo to auto kade tade a nakoniec ked bolo auto asi 3
tyzdne pokazene a nikto ho nevedel opravit tak som sa rozhodol
ho odtiahnut do Fancaru a kupodivu ho tam opravili behom dvoch dni.
Minimalne tam maju vyborneho elektrikara, ale bracho ma skusenost aj so servisakmi a tiez je velmi spokojny.
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Reverend

Příspěvek od Reverend »

No ja som z tych, co s horeuvedenym servisom nie som az tak spokojny. Mozno to chce zmenit pristup prijimacieho technika. Ked nie, Piestany to istia. :o
Uživatelský avatar
Peo
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 09, 2004 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Zajo?

Příspěvek od Peo »

Dostal som včera doporučenie na servis Zajo v BA (výpadovka na Rovinku). Poznáte to tam?
Espero 1.5 DOHC 16V
miki

servis v nitre

Příspěvek od miki »

Ahojte som tu novy a ja osobne chodievam do servisu v Nitre.
Som velmi spokojny.
Nechcem ich prechvalit, pretoze ich prijimaci technik je taky agresac ale zato tam maju odbornikov na daewoo vsetkych druhov, mozes sa pohybovat aj pri oprave alebo si mozes posediet v predajni daewoo kde je kreslo pre navstevníkov alebo si skocit do hypertesca hned oproti cez cestu. Inak pohoda. Objednas sa a prides v stanovenom case. Brzdy si tam ale nedavajte robyt stalo ma to 6 hodin casu pretoze to mal nastarosti taky starsi panko, sice spravil ich ale ten cas...
Ak chcete tak tu je stranka http://www.remesloservis.sk/
Skuste. Zatial som neolutoval.
Inak zhanal som sa po takomto servise v blave a zatial som nic nenasiel.
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

Peo: ja by som ti odporucil deawoo carex v dubravke pri pekarni...mne tam robia afto uz dlho, kedze fancar je fakt o hovne...alebo potom hermes v PN....tam maju zasa najlepsie ceny....
paladin

Re: servis v nitre

Příspěvek od paladin »

REMESLOSERVIS ???? Hahaha . Bol som tam s tym ze mi nieco bucha pri prejazde po nerovnostiach. Medzi inym bol na chybe silentblok na tiahlach medzi prevodovkou a radiacou pakou. Oprava spocivala vo vyseknuti dvoch kruzkov z gumy a samotnej vymeny. V Remesloservise mi tvrdili ze sam si to nemozem vymenit a ze suciastka tam nova nejde,len tie gumicky ale robota by stala cca 1000sk ?! :? Znamy mi zohnal oba silentbloky aj splastovymi puzdrami asi za 40 sk) 8) a po drobnej maturite (niesom totiz automechanik) sme to s kamosom vymenili asi za 1hodinu (1 hod=cca 600sk v servise) a to sa nebavime o tom ze na tuto robotu je daka casova norma.

PS:A co si nahadzuju na diely....
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“