Svolávací akce - ukotvení pásu

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Renji
Příspěvky: 40
Registrován: pon kvě 16, 2011 09:41
Bydliště: Olomouc

Svolávací akce - ukotvení pásu

Příspěvek od Renji »

Ahoj všem,
dnes mi přišel že servisu Chevrolet svolávací dopis na kontrolu ukotvení bezpečnostního pásu u modelu Cruze vyrobeném mezi 15.11.2010 - 12.1.2011. Mám se dostavit na +- 20min kontrolu. Jedná se o střední zadní pás. Přišlo to ještě někomu? :x
Chevrolet Cruze 1.8LTZ WTCC RedVelvet + Navi + Kožené čalounění v cihlové barvě, K&N filtr
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Svolávací akce - ukotvení pásu

Příspěvek od Hlava »

To nevím, pošta mi chodí jinam, ale spadám do té kategorie. Každopádně tento zadní pás pro mě není zajímavý, takže prdím :)
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Svolávací akce - ukotvení pásu

Příspěvek od milosh »

Ja bych to teda nechal "opravit" i kdybych to nevyuzil pozdeji ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Svolávací akce - ukotvení pásu

Příspěvek od chrudoš »

No hlavne poozr, pokud si to nenechas opravit ted, pak uz ti to zadarmo neudelaji. Resp netusim, jaka je casova lhuta, ale kdyz jsem takto menil vyteklou baterku, pan se usmival pod fousem, ze pokud jsem nebyl baterku vymenit ve svolavacce a ted (po skoro roce) mi tece, tak je to moje minus. Ja jsem se zarazil, ale ze zaznamu zjistil, ze na svolavacku jsem dojel, takze mi to udelji gratis, pak jsem to pustil z hlavy. Netusim, do jake doby a jestli vubec je to omezene, ale je mozne, ze oprava zdarma v ramci svolavacky muze po urcite dobe "padnout"
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Svolávací akce - ukotvení pásu

Příspěvek od Iacobus »

Zdroj Pravda.sk

Ak chcete vedieť, či sa vášho vozidla týkala niektorá zo zvolávacích akcií a nie ste si istí, či vás výrobca pozval do servisu na odstránenie poruchy, môžete to ľahko zistiť zo stránky http://www.vosa.gov.uk/vosa/apps/recalls/
Stačí zadať ročník výroby a konkrétny model. Systém hneď vyselektuje všetky zvolávacie akcie aj ich príčinu a udá aj rozpätie výrobných čísiel problémových modelov.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“