Klubové visačky - klíčenky

Moderátor: Blue Lanos

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Klubové visačky - klíčenky

Příspěvek od Ondras »

Co byste řekli na nějaký klubový poznávací znak? Mám teď nabídku od kamaráda na zhotovení klíčenek (popruh na krk) s klubovým potiskem. Byly by tam asi ti 3 Matízci, z návrhů, které jsem tady nedávno dával. Právě se mi zpracovává návrh a brzy budu vědět cenu.

Bylo by to něco takového:

Obrázek

Byl by zde o to zájem?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

:) , Ondras do toho jdu !!!!! 8) Domluv to . Snad se někdo , myslím všichni , přidáte ,né ? Jaký barvy ? Podle auta ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Barva podkladu musí být jednotná. Z toho mi vychází buď zelená jako GM Daewoo, nebo tmavě modrá jako Chevrolet.

Ještě otázka jaký nápis tam dát (jestli vůbec nějaký). V úvahu přichází:

MATIZ
MATIZ CLUB
MATIZ CZ CLUB

případně adresa tady fora, nebo pokud by byly klubové stránky, tak těch... To je na zvážení. Přijímám návrhy
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Adrian

Příspěvek od Adrian »

Mozno MATIZ CLUB by bol vhodny - objednavky by boli aj z SK
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

A co Czech Matiz Club???

1) Jaka bude cena???
2) Chtelo by to tam hodit i NICK uzivatele 8)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Robert píše:A co Czech Matiz Club???

1) Jaka bude cena???
2) Chtelo by to tam hodit i NICK uzivatele 8)
Předběžná cena je 70Kč. Vše záleží na počtu barev, potisknutého povrchu, počtu kusů atd... Jak budu vědět více, ozvu se.

Nick se na šňůru visačky dát nedá - není to kusová výroba, ale nic nebrání nosit třeba na srazech na visačce kartičku s nickem a třeba i s ikonkou :D .
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Barva podkladu musí být jednotná. Z toho mi vychází buď zelená jako GM Daewoo, nebo tmavě modrá jako Chevrolet.
tmave modra ...

Ondras píše: Ještě otázka jaký nápis tam dát (jestli vůbec nějaký). V úvahu přichází:
MATIZ
MATIZ CLUB
MATIZ CZ CLUB
matiz club, at nemusime delat solo pro bratry zo slovenska ;)
Ondras píše:případně adresa tady fora, nebo pokud by byly klubové stránky, tak těch... To je na zvážení. Přijímám návrhy
www.daewooclub.com - mno tot otazka, kdyz jezdime v chevroletech ;)

www.matizclub.net?
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jaký Chevrolet , já mám Daewoo, ostatní asi taky, Chevy je to až teď , máš snad funglovku ? :?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

já také jezdím v Daewoo a Chevrolet se mi pro Matízka moc nelíbí.Já si pod pojmem Chevy představím káru velkou jak barák.Ale koncern je silnější než mé přání a tak nám asi nezbyde nic jiného než si na značku Chevrolet zvyknout
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
j.berenreiter@tiscali.cz

zájem o nabízený produkt

Příspěvek od j.berenreiter@tiscali.cz »

Chlapci , také by se ta páska na krk rozesílala na dobírku? Bral bych ji v zelené barvě,mám větle zelenou metličku na svém Matízku.Zdraví PEPA :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Kucí když vám do toho kecam: co je udělat každýmu v barvě jeho Matesa ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Jednoznačně jsem pro. MATIZ CLUB. A jak se zpívá - MODRÁ JE DOBRÁ. :)
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Jasně, jsem pro, rozhodně si taky objednám. Měl by tam být i odkaz na net. Napadlo mě, že by nebylo špatné, kdybychom si někam nalepili malou, nenápadnou samolepku s adresou na tohle fórum, aby to viděli i ostatní Matizáci on the road. Někam nad zástěrku, nebo tak. Není to moc drahý to vyřezat na plottru. Hynek
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Jsem jednoznačně PRO !!!

Pokud by byl zájem, mám kamoša a ten by to vyřazal v jakékoliv barvě za rozumný prachy...stačí mi dát nějakej návrh a já to předám a dám vědět!!! :)

Pokud by to bylo v již zmíněném menším rozměru, tak cena by neměla přesáhnout 35,- Kč i s poštovným 8) :lol:
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Pokud nálepky na auto tak, jsem pro formát na podložku RZ / SPZ (taková nudle)

Ke klíčenkám: Ještě jednou pro jistotu upozorňuji, že všecky musí být stejné, tzn. nicky, barvy aut apod. bohužel není možné zohlednit...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“