facebook

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

facebook

Příspěvek od simone »

no dnes nahodou som našiel že neviem zdielat stranku http://www.apptrackr.org na facebooku...ja pripustam že neni to tam všetko košer ale ked http://www.google mi to najde tak.....aleodkial vie fac e že je to blokovaný obsah??? ako som to daval na nastenku tak to ešte pochopím ale ked to posielam ako privat správu a mi vypíše toto...Táto správa obsahuje blokovaný obsah, ktorý bol predtým označený ako podmienky porušujúci alebo spam. Dajte nám vedieť, ak sa domnievate, že ide o chybu.

tak jednoducho sleduju aj jednotlive konverzacie...
a aki som vymenil niektorém písmená v totmto odkaze ta mi odpśali že obsah nieje možné zverejnit..tak také súkromie je na facebooku....
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook

Příspěvek od alvin »

ľudia,ktorí z Vás cestujú v smere Bratislava - D.Streda,ak máte záujem pridajte sa sem,už skúšam všetko možné,lebo súčasny stav považujem za chorý. Ďakujem,snád sa kompetentní pohnú,chcelo by to tak málo
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: facebook

Příspěvek od smire666 »

Alvin, myslíš asi autom, že? R7-ka mešká, kedy sa začne stavať, neviem...
Známa je akurát jej trasa :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook

Příspěvek od alvin »

To je ďalekosiahle riešenie,namieste by bolo trošku operatívnejšie,za súčasneho stavu,Ten kto navrhol prerobiť cestu Z BA do Rovinky na 3 prudovku,na jednej strane možno dobre myslel,ale nedomyslel, Urobiť permanentne 2 pruhy v smere do BA a 1 v smere von,prepáčte za výraz hraníči zo slabomyseľnosťou. VeĎ postavte sa hocktorý pracovný deň po 15:00 do 18:00 na tú cestu,koľko vozov pôjde v smere do BA a koľko v smere na DS. Ak už neboli prachy na urobenie operatívneho riadenia pomocou semaforov,mohli to riešiť tabuľkami a presným časovým vymedzením ,ale súčasnu organizáciu považujem za chorú. Našli sa peniaze na iné,tak už keď nie su prachy na semafora,aspoň to časovo vymedzi,že v čase od 15.00 do 19.00 by bolo možne jazdiť v smere z BA na DS a naopak v ranných hodínách tak ako tomu je doteraz
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: facebook

Příspěvek od kesko »

To by nemalo veľký význam. Leda by sa zaplnili tie 2 pruhy medzi BA a Rovinka. Ďalej sa to zužuje na 1+1 a v tom mieste to umrelo.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: facebook

Příspěvek od smire666 »

Alvin, vitaj v Bratislave :(
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Jalan-Aajav
Příspěvky: 149
Registrován: pát dub 09, 2010 02:09

Re: facebook

Příspěvek od Jalan-Aajav »

kesko píše:To by nemalo veľký význam. Leda by sa zaplnili tie 2 pruhy medzi BA a Rovinka. Ďalej sa to zužuje na 1+1 a v tom mieste to umrelo.
veru... tadial cestujem aj ja... minimum by bolo potiahnut tie tri pruhy do luznej aspon k pizzerii, a striedave pouzitie stredneho pruhu... vecer (od 15:00 do 19:00) je ten usek z BA skutocna katastrofa.
domnievam sa ze by to pomohlo, ale dalej nejazdim, takze tam to uz tak nepoznam, tu by mali okomentovat ti co pokracuju na samorin
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: facebook

Příspěvek od smire666 »

V piatok cestu na chalupu už dlho nepraktizujem, ale plné to bolo až do Šamorína, potom sa to začalo trhať, až smerom na Báč to bolo v pohode. Blava peklo, od Auparku ( jazdieval som radšej cez mesto ) až po Dunajskú lužnú... -P -P -P
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „POKEC“