Koberečky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Koberečky

Příspěvek od Tompetr »

Může mi někdo poradit jaké používáte v Kalosovi koberečky? Koupil jsem univerzální prolamované, ale stále se mi sesouvají pod pedály a to i potom co jsem je "seřezal na minimum. Fakt by mi bodla nějaká vychytávka.

Dík Petr
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Nalep odspodu nebo nějak přichyť tu plastovou část suchýho zipu tu tvrdou nétu měkkou pucvol a dej to do míst kde jsou ty koberečky položený na originál koberci aby tam nebyla žádná ta gumová výstelka 8)
Jiřík

Příspěvek od Jiřík »

Já osobně jsem to vyřešil tak, že jsem si zakoupil originální koberečky (určené přímo pro Kalose) . Mají je v gumové i textilní verzi co vím. Potom odpadají podobné věci a pasují přesně.
Uživatelský avatar
pavel-nebojsa
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 22, 2004 22:29

Re: Koberečky

Příspěvek od pavel-nebojsa »

Univerzální levné hypermarketové koberečky jsou na houby, kup si lepší. Já mám koberce z autosalonu za zhruba 590Kč a ty jsou masivnější a neposouvají se. (autosalon Ostrava). 8)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Vážení , pokud chcete super koberečky , výběr asi ze sedmi druhů textílie, různé barvy, zátěžák, nebo takový ten mikroplyšový, NA VŠECHNY modely , do týdne na zakázku , i s takovýmy držáčky na kobereček řidiče, tak v AUTOSALONU Daewoo( dnes už asi CHevrolet) v Praze 8 v Sokolníkách. Mám je a jsou SUPER!!! Jaký si vybereš , takový ušijou :) . Já jsem dal za 4 ks do Nubiry 650,- .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Hanyz

Příspěvek od Hanyz »

Souhlasím s Pavlem, mám taky koberce gumové orig. kalos z Ostravy a nemám pocit, že by mi nějak ujížděly pod pedály, resp. nemusím je posunovat zpět.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Koberečky

Příspěvek od Tompetr »

Děkuji všem za pomoc. Jen pro info. Samozřejmě jsem při koupi vozu chtěl originály, ale jak se zdá tak to buď někdo spletl a nebo to není úplně košer. Nicméně nejlepší pro mě (a pro mého Kalose) byl ten suchý zip.
Ještě jednou dík a mějte se fajn.

Petr T.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

celkom dobre to ma vyriesena octavia :idea: ma uz z fabriky v koberci take stuple a tie sa potom prestrcia cez dve dierky po stranach v kobercekoch a drzi to nadherne! Som nad tym badal ked sme mali na SC octafku :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Mně v Nubiře zapomněli na saloně originály :-) Ty maji zespoda suchej zip. Při pokusu hnout s nima růčo to skoro nejde a stejně po tejdnu ježdění jsou 10 cm mimo ! 8)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „KALOS“