Kabel zapalování

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Tom121212
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 31, 2011 01:05

Kabel zapalování

Příspěvek od Tom121212 »

Zdravím...měl jsem dneska menší nehodu...když jsem seřizoval vůli ventilů tak jsem omylem při odpojování svíček urval jeden zapalovací kabel..
No prostě taková ta kovová koncovka co je uvnitř toho gumového krytu se urvala zůstala na svíčce a kabel zůstla v té gumové krytce. Nešlo mi to zpět do té gumové krytky nasadit tak jsem to nasadil na tvrdo...prostě bez té gumy..chtěl bych se zeptat jestli tak můžu jezdit a nebo dokud neseženu nový kabel tak radši nemám jezdit? Občas to jiskří mezi svíčkou a motorem, ale jinak motor má uplně normální výkon. Normální izolačka by asi nepomohla vzhledem k tomu kolik tam je voltů...děkuju za radu.
Reklama
 

TommyTICO
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 27, 2011 11:19

Re: Kabel zapalování

Příspěvek od TommyTICO »

toto se mi ještě nepodařilo urvat kabel :-D :o) ale byt tebou tak radsi koupim rovnou novy je to par korun a kdyz budes davat nové vyměn zrovna všechny jak ti dopadlo seřizení ventilu bylo to hodně rozhozene ?
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Kabel zapalování

Příspěvek od SirTnT »

Vůle byla trošku větší, ale nic extrémního...kable jsem koupil nakonec nové...nic jiného mi nezbývalo...jak pršelo tak to proteklo přes tu izolačku a nechtělo chytnout. Chytlo až když jsem tam nasříkal sprej na elektro.
Odpovědět

Zpět na „TICO“